Najlepsza przeglądarka do bezbłędnego strumieniowania telewizji na żywo Hulu Najlepsza przeglądarka Hulu

Przesyłanie strumieniowe online Live TV jest znacznie bardziej wymagające niż przesyłanie np. Filmów lub programów telewizyjnych. Wolne sieci poniżej 5,0 megabitów na sekundę uwolnią się od wrażeń chwili. Przeglądarka przesyłająca strumieniowo w rozdzielczości 720p, poniżej 1080p oznacza, że ​​nie jest to najlepsza jakość High Definition dla Hulu TV.

Właśnie w to wchodzi dobra i niezawodna przeglądarka. W tym artykule przedstawiamy najlepsze przeglądarki do przesyłania strumieniowego Hulu Live TV.

Najlepsze przeglądarki telewizyjne na żywo Hulu do strumieniowego przesyłania wysokiej jakości

1

Przeglądarka UR

Przeglądarka UR Najlepsza przeglądarka na żywo Hulu na żywoPrzeglądarka UR może nie być tak popularna jak duże cztery popularne przeglądarki. Ale z pewnością jest najlepszą przeglądarką Hulu Live TV dzięki innowacyjnej technologii i prostemu projektowi.

Szukasz najlepszego rozwiązania VPN, aby uzyskać dostęp do Hulu z dowolnego miejsca? Oto najlepsze opcje.

Jeśli potrzebujesz przeglądarki bez reklam, która szybko ładuje filmy bez opóźnień, jest to przeglądarka UR. Może pobierać ciężkie pliki wideo dzięki zaawansowanej technologii pobierania równoległego przy 4 x szybszym pobieraniu.

Przeglądarka UR zapewnia także bezpieczne i prywatne sesje przeglądania przed phishingiem lub hakowaniem za pomocą dedykowanej sieci VPN i różnych wbudowanych narzędzi do blokowania skryptów.

Pobierz teraz przeglądarkę UR

2)

Microsoft Chromium Edge

Edge Najlepsza przeglądarka na żywo Hulu na żywo

Microsoft Edge w 2019 roku wprowadził kilka znakomitych i innowacyjnych ulepszeń w aplikacji. Teraz możesz przesyłać strumieniowo filmy HD w rozdzielczości 1080p. Microsoft pozwala użytkownikom instalować wtyczki, aby zwiększyć komfort korzystania z Edge.

Dzięki takim funkcjom Chromium Edge jest prawdopodobnie jedną z najlepszych przeglądarek Hulu Live TV. Kolejną zaletą Edge jest ekscytujące oglądanie HD nawet przy niskim zużyciu baterii podczas przesyłania strumieniowego filmów.

Dlatego Edge najlepiej działa z systemem operacyjnym Windows 10; starsze wersje systemu Windows mogą wymagać nieco więcej, aby cieszyć się wrażeniami z Chromium Edge.

Wypróbuj Microsoft Edge Chromium

3)

Google Chrome

Najlepsza przeglądarka Chrome dla strumieniowego przesyłania TV na żywo Hulu

Google Chrome oferuje najlepszą przeglądarkę 2018, ale z powodu niektórych brakujących funkcji nie mierzy się tutaj. Strumieniuje filmy w standardowej rozdzielczości w rozdzielczości 720p, co nie zapewnia imponującej jakości HD. Dlatego może Cię nie kusić, aby uznać ją za jedną z najlepszych przeglądarek Hulu Live TV.

Zaletą Chrome jest jednak jego prosta konstrukcja, która zwiększa szybkość ładowania stron internetowych. Jednak dzięki rozszerzeniu Chrome możesz cieszyć się lepszą jakością oglądania. Jedyną wadą korzystania z Chrome jest to, że może on wymagać dużej mocy obliczeniowej, ponieważ podczas otwierania wielu kart może pochłaniać tak dużo zasobów systemowych.

Pamiętaj, że oglądanie telewizji Hulu na żywo w rozdzielczości 720p może nie pokazywać dużej różnicy na twoim laptopie. Ale po podłączeniu laptopa do wiązki sygnałów do telewizora różnica w obrazie 1080p stanie się oczywista.

Ściągnij Google Chrome

Kilka czynników oprócz przeglądarki może dodatkowo określić, jaka byłaby najlepsza przeglądarka dla Hulu Live TV. Obejmują one prędkość, opóźnienie lub czas ładowania, filmy High Definition, zużycie baterii do laptopów itp. Łącznie pamięć RAM systemu, prędkość Internetu lub procesora wpływają na wydajność przeglądarki.

Link do głównej publikacji