5 najlepszych przeglądarek do edycji WordPress, które spełniają wszystkie Twoje potrzeby

Najlepsza przeglądarka do edytora WordPress to taka, która gwarantuje większe bezpieczeństwo i szybki czas reakcji. Również profesjonalista potrzebuje łatwości w pobieraniu rozszerzeń i dodatków itp.

Programiści polegają na narzędziach takich jak PHP, JavaScript, edycja CSS, strony do debugowania, narzędzia zwiększające produktywność, zarządzanie projektami itp. Niezależnie od tego, czy wolisz używać jednej lub wielu przeglądarek, oto jedne z najlepszych przeglądarek z kompatybilnością do edycji WordPress.

Najlepsze przeglądarki do edycji i optymalizacji WordPress

1

Przeglądarka UR

Najlepsza przeglądarka UR do edycji wordpress

Przeglądarka UR zajmuje wiodącą pozycję w pakiecie ze względu na doskonałe funkcje, dzięki którym praca z WordPress jest prosta. Jeśli jesteś konserwatystą, przyzwyczajonym do już popularnych przeglądarek, możesz po prostu stracić prawdziwą wartość. Przeglądarka UR oferuje najlepszą przeglądarkę do edycji stron WordPress.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co takiego specjalnego w UR Browser, sprawdź naszą recenzję.

Rozbudowane funkcje, dodatki, rozszerzenia, wbudowana struktura VPN sprawiają, że praca z przeglądarką UR jest ekscytująca. Bloker reklam i skaner antywirusowy zapewniają większy spokój ducha po atakach i infiltracji.

Przeglądarka UR zapewnia 4-krotnie większą prędkość pobierania plików oraz przeglądania przy użyciu zaawansowanej technologii pobierania równoległego. Dzięki „nastrojowi” przeglądarki UR możesz lepiej organizować swoją pracę, zakupy i zajęcia domowe. Dzięki VPN w przeglądarce UR nie ma ograniczeń przy otwieraniu zablokowanych stron.

Pobierz teraz przeglądarkę UR

2)

Mozilla Firefox

Najlepsza przeglądarka Mozilla Firefox do edycji wordpress

Dzięki najnowszej przeprojektowaniu Firefox daje wielką nadzieję blogerom i programistom korzystającym z WordPress. Innowacyjne podejście Firefoksa pomogło zmniejszyć procent wykorzystywanych zasobów systemowych, nawet przy otwartych wielu kartach.

Inne funkcje obejmują otwarty dostęp Firefox do rozszerzeń plików, elastyczność i ścisłe narzędzia do ochrony prywatności. I to są niektóre z rzeczy, których szuka większość programistów WordPress.

Pobierz Mozilla Firefox

3)

Google Chrome

Najlepsza przeglądarka Google Chrome do edycji wordpress

Google Chrome to jedna z najlepszych przeglądarek do edycji WordPress, z większością udziałów w rynku sięgającą setek milionów. Chrome oferuje użytkownikom WordPress wysoką wydajność i możliwość korzystania z nieograniczonych zasobów do edycji WordPress.

Google Chrome umożliwia instalowanie dodatków i rozszerzeń Chrome, aby ułatwić pracę dewelopera witryny. Użytkownik WordPress może zainstalować dodatkowe wtyczki potrzebne do edycji WordPress, aby cieszyć się maksymalną wydajnością.

Wadą przeglądarki Google Chrome są jednak duże wymagania dotyczące przeglądania. Oznacza to, że systemy z niskim Ram mogą mieć problemy z prędkością podczas pracy z Google Chrome oraz zarządzaniem danymi.

Inne interesujące funkcje to ulepszone ustawienia prywatności, WebAuthn (uwierzytelnianie dwuskładnikowe), logowanie bez hasła, elastyczność z zestawami słuchawkowymi VR, akceleratory itp.

Ściągnij Google Chrome

4

Opera

Najlepsza przeglądarka Opera do edycji wordpress

W przypadku wolniejszego połączenia Opera może być jedną z najlepszych przeglądarek do edycji WordPress przy użyciu wyjątkowego trybu Turbo. To dlatego, że Opera działa szybciej na PC niż inne.

Opera Turbo (Opera 45 Chromium 58) pomaga kompresować ruch sieciowy w celu poprawy prędkości przeglądania poprzez łatanie ruchu przez serwery Opery. Zmiana trasy pomaga zminimalizować zużycie danych i ograniczenia zawartości usługodawcy internetowego lub naruszenie prywatności dla bezpiecznych witryn korzystających z VPN.

Wszechstronność Opery i korzystanie z dodatków, wtyczek i rozszerzeń Chrome sprawia, że ​​jest to ekscytująca opcja edycji stron WordPress.

Pobierz Opera

5

Microsoft Chromium Edge

Najlepsza przeglądarka Edge do edycji wordpress

Microsoft powiedział, że Chromium Edge oferuje 37% większą prędkość przeglądania niż Google Chrome. Edge korzysta z oprogramowania Metro; dlatego z łatwością uzyskuje dostęp do innych aplikacji metra.

Jego integracja z Windows 10 daje mu większą elastyczność i wiele narzędzi do pracy przy edycji WordPress. Przeglądarka Microsoft Edge otwiera strony szybko iw trybie czytania. Korzystanie z Chromium Edge w systemie Windows 10 i Cortanie oferuje bezpieczniejsze protokoły w celu bezpieczniejszego i bardziej zasobnego przeglądania.

Siłą większości obecnie dostępnych przeglądarek jest elastyczność, przestrzeń dla rozszerzeń, szybkość i bezpieczeństwo informacji wchodzących i wychodzących. Najlepsza przeglądarka do edycji WordPress musi gwarantować ten poziom bezpieczeństwa.

Każda przeglądarka na tej liście oferuje pewien poziom tych funkcji. Jednak włączenie VPN i innych innych funkcji sprawia, że ​​przeglądarka UR wyróżnia się na tle tego pakietu.

Wypróbuj Microsoft Edge Chromium

Link do głównej publikacji