Jakie są najlepsze menedżery pobierania dla systemu Windows 10?

Menedżery pobierania to niezbędne aplikacje komputerowe, które zostały zaprojektowane specjalnie w celu przyspieszenia i ułatwienia pobierania plików. W tym artykule przyjrzymy się najlepszym rozwiązaniom do zarządzania plikami do pobrania dla komputerów z systemem Windows 10.

Każda przeglądarka ma wbudowany downloader. Jednak w większości przypadków te programy pobierające nie są idealne do pobierania dużych plików. Aby poprawić szybkość pobierania i łatwo pobierać ogromne pliki, menedżerowie pobierania są najlepszymi rozwiązaniami. Dlatego dzisiaj menedżery pobierania są teraz doskonałą alternatywą dla tradycyjnych programów do pobierania przeglądarki.

Tak więc, jeśli jesteś typem, który regularnie pobiera pliki (filmy, muzykę, aplikacje i podobne), menedżer pobierania jest dla Ciebie niezbędny. Dla Twojej wygody w tym artykule przedstawimy niektóre z najlepszych menedżerów pobierania dla komputerów z systemem Windows 10.

Na rynku istnieje wiele programów do zarządzania pobieraniem systemu Windows 10. Jednak wiele (jeśli nie większość) tych programów nie różni się niczym od konwencjonalnych programów do pobierania przeglądarki. W związku z tym przygotowaliśmy listę 5 najlepszych menedżerów pobierania dla systemu Windows 10. Czytaj dalej!

5 najlepszych menedżerów pobierania dla systemu Windows 10

1

Internetowy menedżer pobierania

menedżer pobierania systemu Windows 10Internet Download Manager jest prawdopodobnie najpopularniejszym menedżerem pobierania i został ogłoszony przez użytkowników jako najtrwalszy menedżer pobierania oprogramowania dla systemu Windows 10. Oprócz Windows 10 Internet Download Manager jest również kompatybilny z innymi ważnymi systemami operacyjnymi Windows (Windows Vista i nowszymi).

Ponadto Internet Download Manager, wygodnie oznaczony IDM, wygodnie integruje się z praktycznie wszystkimi znanymi przeglądarkami internetowymi, w tym Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Internet Explorer, MSN, Opera i więcej. Obsługuje również serwery proxy, protokoły FTP / HTTP i wiele innych.

 • Internet Download Manager jest zoptymalizowany do pobierania z szybkością 500%, w porównaniu do zwykłych programów do pobierania przeglądarki. Ponadto wykonuje zestaw unikalnych funkcji, takich jak wznawianie pobierania i harmonogram, odzyskiwanie po błędzie CV i inne.

  Te funkcje mają na celu zapewnienie, że pobieranie nie zostanie przerwane z powodu nieoczekiwanych przerw, takich jak przerwy w dostawie prądu, zamknięcie systemu, zakłócone połączenie internetowe i tym podobne.

  Niektóre kluczowe funkcje IDM to harmonogram, pro, akcelerator pobierania, kategorie pobierania, podgląd zip, obsługa wielu języków, obsługa wielu platform, zwiększone bezpieczeństwo (przed wirusami), panel pobierania (dla odtwarzaczy internetowych), wiele jednoczesnych pobrań, przyjazny interfejs użytkownika, Obsługa protokołu MMS, niezawodna obsługa klienta i wiele innych.

  Internet Download Manager oferuje wstępny 30-dniowy bezpłatny okres próbny, po którym użytkownicy mają zasubskrybować płatny abonament, który jest oferowany po cenie początkowej 29,95 USD.

  Pobierz Internet Download Manager

  2)

  EagleGet

  menedżer pobierania systemu Windows 10Menedżer pobierania EagleGet jest jednym z wiodących menedżerów pobierania kompatybilnych z Windows. Jest on zasadniczo zaprojektowany w celu przyspieszenia procesu pobierania plików i zapewnienia, że ​​każdy pobrany plik jest wolny od złośliwego oprogramowania lub wirusów.

  Ten program jest obsługiwany w każdym nowoczesnym systemie operacyjnym Windows (Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP). Jest wyposażony w taki sposób, aby działał idealnie ze wszystkimi standardowymi przeglądarkami internetowymi, takimi jak Mozilla Firefox, Chrome, Opera, Internet Explorer i inne.

  EagleGet jest szczególnie odpowiedni do pobierania filmów z ważnych serwisów streamingowych, takich jak YouTube i Vimeo. Zawiera funkcję znaną jako „Video Sniffer”, której można używać do pobierania filmów z witryn pozbawionych bezpośrednich linków do pobierania. Kolejną godną uwagi funkcją jest „Media Grabber”, który jest przeznaczony do pobierania filmów bezpośrednio ze stron streamingowych.

  Inne kluczowe funkcje EagleGet to zoptymalizowana prędkość pobierania (z technologią wielowątkową), obsługa wielu języków (ponad 30 języków), konfigurowalny interfejs użytkownika (z motywami), automatyczne sprawdzanie złośliwego oprogramowania (z antywirusem systemowym), inteligentny harmonogram, automatyczne skanowanie antywirusowe, serwer proxy i obsługa HTTP / HTTPS / FTP, monitor zadań i wiele innych.

  EagleGet wyróżnia się jako jeden z najbardziej niezawodnych programów do pobierania plików dla systemu Windows 10 pod względem względnej szybkości i wygody użytkowania.

  Pobierz EagleGet

  — ZWIĄZANE: Jak przyspieszyć pobieranie aktualizacji gier w Microsoft Store

  3)

  Darmowy menedżer pobierania

  menedżer pobierania systemu Windows 10Darmowy menedżer pobierania, wygodnie oznaczony jako FDM, jest jednym z najczęściej używanych menedżerów pobierania na całym świecie. Jest obsługiwany zarówno na komputerach stacjonarnych / laptopach z systemem Windows (10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP), jak i macOS.

  Ponadto jest w stanie bezproblemowo integrować się z wiodącymi przeglądarkami internetowymi, w tym Microsoft Edge, Google Chrome, Internet Explorer i innymi.

  FDM oferuje różne tryby pobierania, w zależności od typu i rozmiaru pliku, który chcesz pobrać. Może także planować i uruchamiać wiele jednoczesnych pobrań. W przypadku przerwy w dostępie do Internetu lub zasilania FDM automatycznie wznawia pobieranie po przywróceniu Internetu / zasilania.

  Kluczowe funkcje Free Download Manager obejmują:

  • Przyspieszone pobieranie
  • Podgląd pliku
  • Obsługa BitTorrent Wydajny harmonogram pobierania
  • Regulowany ruch Wielojęzyczne wsparcie (30+)
  • Programy szpiegujące Ochrona przed oprogramowaniem reklamowym, wznawianie pobierania (w przypadku przerwanych pobrań)
  • Kompatybilność między platformami i nie tylko.

  Free Download Manager, jak sama nazwa wskazuje, to bezpłatne oprogramowanie. Jest licencjonowany na podstawie Powszechnej Licencji Publicznej GNU; stąd można go łatwo pobrać za darmo.

  Pobierz bezpłatny menedżer pobierania

  • 4

   JDownloader

   Oprogramowanie JDownloader

   JDownloader to jedna z wiodących aplikacji do pobierania systemu Windows 10 na rynku. Jest to program typu open source, który jest produktem wielu programistów z różnych stron. Program nie dotyczy wyłącznie komputerów z systemem Windows; jest również kompatybilny z systemami MacOS i Linux.

   Co zaskakujące, najbardziej uderzającą funkcją JDownloadera nie jest jego szybkość. Chociaż zwykle działa szybciej niż wszystkie konwencjonalne programy do pobierania przeglądarki, jego „harmonogram” jest tym, co naprawdę przyciąga wzrok.

   Ten „harmonogram pobierania” (funkcja wtyczki) pozwala wstępnie ustawić, kiedy należy pobrać (lub zakończyć) określony plik (pliki). Umożliwia to zautomatyzowanie procesu pobierania, skupiając się na innych ważnych sprawach.

   Inne godne uwagi funkcje JDownloadera to: jednoczesne pobieranie wielu plików, zintegrowany menedżer pakietów, obsługa wielu języków, obsługa wielu połączeń, obsługa wielu platform, wstrzymywanie i wznawianie, obsługa witryn hostingu wideo (YouTube, Vimeo i podobne) i wiele innych.

   JDownloader, jak wspomniano wcześniej, jest aplikacją typu open source na licencji General Public License (GPL). Dlatego jest on oferowany ogółowi społeczeństwa bezpłatnie.

   Pobierz JDownloader

   — POWIĄZANE: Jak pobierać aplikacje ze Sklepu Microsoft bez korzystania ze Sklepu

   5

   Ninja Download Manager

   menedżer pobierania systemu Windows 10Ninja Download Manager to jedno z najlepszych programów do pobierania plików dla systemu Windows 10, które słynie z kreatywnego projektowania GUI. Jest kompatybilny zarówno z systemem operacyjnym Windows, jak i MacOS.

   Ten menedżer pobierania obsługuje wiele jednoczesnych połączeń, dzieląc duże pliki na mniejsze części podczas procesu pobierania. W związku z tym pobranie 500 MB może zająć zaledwie 10 sekund. Mówiąc prościej, możesz zwiększyć prędkość pobierania nawet o 2000% (w porównaniu do standardowych przeglądarek) dzięki Ninja Download Manager.

   Ninja oferuje jedne z najlepiej dostępnych funkcji w branży, pod względem szybkości i innych funkcji zarządzania (planowanie, organizator i polubienia). Jest to prawdopodobnie najszybszy menedżer pobierania plików.

   Niektóre z jego kluczowych funkcji to: Harmonogram pobierania (automatyczne pobieranie / zakończenie w późniejszym czasie), przeciąganie upuszczanie pobierania, pobieranie wielu plików, wiele jednoczesnych połączeń, menedżer haseł, kolejki pobierania, monitor schowka, obsługa proxy, pauza Wznów i wiele innych.

   Ninja Download Manager jest dostępny w trzech modelach cenowych, w zależności od liczby użytkowników. Najniższy abonament jest dostępny w wysokości 19 USD rocznie (dla jednego użytkownika), podczas gdy dwa pozostałe plany są oferowane odpowiednio w wysokości 29 USD rocznie (dla 3 użytkowników) i 49 USD rocznie (dla 6 użytkowników).

   Kup Ninja Download Manager

   Wniosek

   W tym artykule sprawdziliśmy pięć najlepszych aplikacji do pobierania systemu Windows 10. Te aplikacje zostały wybrane i uszeregowane na podstawie ich względnej prędkości pobierania, funkcji zarządzania pobieraniem, zgodności i oczywiście przystępności cenowej.

   Dlatego jeśli szukasz trwałego menedżera pobierania na komputer z systemem Windows 10, w tym artykule zalecono pięć najbardziej niezawodnych.

Link do głównej publikacji