Jaki jest najlepszy odtwarzacz Blu-ray dla systemu Windows 10? Wybierz z krótkiej listy

Czasy, w których ludzie posiadali nieporęczne fizyczne odtwarzacze Blu-ray, już dawno minęły. Żyjemy obecnie w erze wydajności, więc większość użytkowników będzie korzystać z najlepszych i najłatwiejszych dostępnych opcji.

Wszyscy mamy możliwość odtwarzania Blu-ray bezpośrednio z naszego laptopa z systemem Windows 10. Oznacza to, że wszyscy mamy przenośne kino.

Aby uzyskać z niego jak najlepsze wrażenia, użytkownicy muszą również posiadać niezawodne oprogramowanie odtwarzacza Blu-ray. Chcemy, aby ten gracz był dostosowany do naszych konkretnych potrzeb.

Niektórzy z nas chcą prostego, ale wydajnego odtwarzacza, inni chcą wielu opcji dostosowywania. Faktem jest, że wszyscy chcemy szybkiego odtwarzacza, który działa płynnie i jest łatwy w użyciu.

Dwie inne ważne funkcje to: świetna jakość obrazu i wciągające wrażenia dźwiękowe.

Rynek oferuje szeroką gamę opcji, jeśli chodzi o odtwarzacze Blu-ray zgodne z komputerem z systemem Windows 10. W tym artykule zajmiemy się najlepszymi opcjami dla wymagań zarówno wysokiej, jak i niższej specyfikacji systemu. 

Najlepsze oprogramowanie odtwarzacza Blu-ray dla systemu Windows 10

1

PowerDVD 18 Ultra (zalecane)

Power DVD-Odtwarzacze Blu-ray dla Win 10

PowerDVD 18 Ultra wyprzedził innych graczy w testach wydajności i użyteczności. Wyposażony w przyjazny interfejs, posiada wszystkie narzędzia potrzebne do płynnego odtwarzania dowolnej płyty Blu-ray.

Umożliwia jednoczesne oglądanie wybranego wideo na komputerze, telewizorze, smartfonie lub tablecie z systemem Windows 10.

Power DVD oferuje zaawansowaną technologię skalowania w górę, która może dostosować się do każdego dużego ekranu przy minimalnym zniekształceniu. Zużywa około 20% twojego procesora.

To oprogramowanie pozwala pobrać aplikację mobilną, której można używać jako pilota.

Power DVD jest lekki, więc jest opłacalną opcją zarówno dla komputerów klasy wyższej, jak i niższej klasy.

  • Sprawdź teraz Power DVD 18 Ultra

2)

Odtwarzacz Blu-ray Aiseesoft (sugerowany)

Odtwarzacz Blu-ray Aiseeesoft

Odtwarzacz Blu-Ray Aiseesoft oferuje realną opcję dla użytkowników, którzy mają mocniejszy komputer ze względu na duże zużycie zasobów. Brakuje niektórych ważnych funkcji, takich jak skalowanie w górę HD / 3D i nie pozwala na odtwarzanie bezstratnego dźwięku.

Biorąc pod uwagę, że Twój czas jest cenny, ma jeden z najszybszych czasów odtwarzania — tylko 5 sekund. Jeszcze raz pamiętaj, że to oprogramowanie zużywa prawie 50% twojego procesora.

Można go pobrać bezpłatnie jako wersję próbną. Możesz także uzyskać płatną wersję narzędzia.

  • Sprawdź teraz odtwarzacz Blu-ray Aiseesoft

3)

Aurora Blu-ray Media Player

Aurora Blu-ray Player - odtwarzacze Blu-ray dla wygranej 10

Zorza polarna to łatwy w użyciu odtwarzacz Blu-ray dla systemu Windows 10, który może odtwarzać zarówno dyski chronione, jak i niechronione. Obsługuje również wszystkie formaty wideo — AVCHD, MKV, FLV i inne.

Za pomocą tego narzędzia możesz cieszyć się wieloma ścieżkami audio. Nie wymaga dużej mocy obliczeniowej z komputera. Odtwarzacz Aurora Blu-ray zużywa około 48% procesora.

Możesz pobrać go jako wersję próbną z ograniczonymi możliwościami lub jako pełną wersję za 39,95 USD.

  • Pobierz Aurora Blu-ray Player

— ZWIĄZANE: Windows Media Player zniknął po aktualizacji? Oto jak go odzyskać

4

Odtwarzacz Blu-ray AnyMP4

AnyMP4 Blu-Ray Player - Wygraj 10 odtwarzaczy Blu-ray

AnyMP4 Blu-ray Player to średniej wielkości, prosty odtwarzacz Blu-ray dla systemu Windows 10 o krótkim czasie ładowania.

AnyMP4 oferuje obsługę Dolby i DTS, ale nie ma bezstratnego odtwarzania dźwięku. Zużywa około 34% zasobów systemowych, co sprawia, że ​​jest to dobra opcja dla użytkowników komputerów klasy średniej.

To narzędzie ma również funkcję automatycznego wznawiania, która zapamiętuje miejsce zatrzymania filmu.

Pozwala zmienić odcień, nasycenie i jasność odtwarzanego wideo. Sprawdź więcej funkcji na ich oficjalnej stronie internetowej.

  • Pobierz odtwarzacz Blu-ray AnyMP4

— POKREWNE: Najlepsze odtwarzacze multimedialne na wiele platform

5

Odtwarzacz Blu-ray Macgo 2.11

Odtwarzacz Blu-ray Macgo

Odtwarzacz Blu-ray Macgo ma szeroką gamę funkcji i opcji sterowania.

Oferuje szeroki zakres ustawień audio i wideo, a także możliwość zmiany skórki odtwarzacza i bezpośrednie połączenie z kontami mediów społecznościowych.

Ten odtwarzacz ma bardzo przyjazny interfejs użytkownika. Zużywa około 45% twojego procesora, ale jego cena sprawia, że ​​jest to dobra opcja.

Pobierz wersję próbną i przetestuj teraz jej funkcje na komputerze.

  • Sprawdź teraz odtwarzacz Blu-ray Macgo

Wnioski

Wybór najlepszego odtwarzacza Blu-ray dla systemu Windows 10 jest znacznie łatwiejszy, gdy masz dostęp do wszystkich informacji oferowanych w tym artykule.

Na tej liście umieściliśmy szereg opcji dla wszystkich typów użytkowników. Niezależnie od tego, czy chcesz w pełni konfigurowalne wrażenia, cenisz wysoką jakość kosztem dużego zużycia zasobów systemowych, czy potrzebujesz łatwego w obsłudze odtwarzacza Blu-ray o niskim wpływie na zasoby systemowe.

Jeśli chodzi o wykorzystane zasoby, najlepszą opcją jest PowerDVD 18 Ultra, z którego korzysta tylko 20% zasobów. Na drugim miejscu jest AnyMP4 z 34%.

Na trzecim miejscu znajduje się odtwarzacz Blu-ray MacGo z 45% wykorzystanych zasobów. Na czwartym miejscu mamy odtwarzacz Blu-ray Aurora z 48% wykorzystaniem zasobów komputerowych oraz odtwarzacz Blu-ray firmy Aiseesoft z 50% wpływem na zasoby systemowe.

Jakie oprogramowanie wybierzesz? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Link do głównej publikacji