Jak zainstalować Windows 10 Creators Update bez konta Microsoft

Aktualizacja Windows 10 Creators Update wprowadza szereg poważnych ulepszeń i nowych funkcji dla systemu operacyjnego, witając epokę skoncentrowaną na 3D w komputerach osobistych. Wymaga od właścicieli komputerów korzystania z konta Microsoft w celu zalogowania się, co oznacza, że ​​możesz użyć adresu e-mail programu Outlook, Hotmail, MSN lub Live ID i hasła do uruchomienia sesji systemu Windows 10.

Jeśli nie chcesz używać konta Microsoft do logowania się na komputerze z systemem Windows 10, możesz zamiast tego zainstalować aktualizację dla twórców przy użyciu konta lokalnego. Oto jak:

Zainstaluj Creators Update OS bez konta MS

1. Użyj rozruchowego napędu USB lub instalacyjnego dysku DVD, aby zainstalować system Windows 10 na komputerze. Po podłączeniu napędu na ekranie pojawi się seria instrukcji. Podążaj za nimi do litery i zatrzymaj się, gdy system zapyta Cię, jak chcesz skonfigurować urządzenie.

2. Gdy na ekranie pojawi się pytanie „Jak chcesz skonfigurować?”, Wybierz opcję „Skonfiguruj do użytku osobistego”.

3. Pojawi się nowa strona z listą wszystkich dostępnych opcji logowania. Przewiń na dół strony, a tam znajdziesz opcję zalogowania się przy użyciu konta lokalnego.

4. Aby utworzyć konto lokalne za pomocą Aktualizacji twórców, wybierz opcję Konto offline.

5. Pojawi się nowa strona> kliknij Nie aby włączyć logowanie lokalne.

6. Utwórz nowe konto lokalne, którego będziesz używać do logowania. Następnie ustaw hasło i zdecyduj, czy włączyć Cortanę. Aby uzyskać więcej informacji na temat tworzenia konta lokalnego w systemie Windows 10, odwiedź stronę pomocy technicznej Microsoft.

Link do głównej publikacji