Jak rozwiązać błąd sieci Microsoft Band coś poszło nie tak

Microsoft Band został uznany przez firmę za martwy w 2016 roku. Zespół został poddany dwóm iteracyjnym ulepszeniom, ale najwyraźniej pierwszy zespół fitness Microsoftu nie wystartował. W zeszłym roku firma ogłosiła, że ​​nie zaproponuje Microsoft Band 3 i dotrzymała obietnicy. Biorąc pod uwagę fakt, że obecni właściciele Microsoft Band najwyraźniej stoją w obliczu drobiazgów, najczęstszym wydaje się być „błąd sieci Microsoft Band, coś poszło nie tak”.

Komunikat o błędzie jest rzeczywiście niejasny i pozostawił użytkowników w trudnej sytuacji. Problemem tutaj wydają się być ustawienia regionu, Microsoft Band został wydany tylko w wybranych regionach, a jeśli używasz pasma poza tymi regionami, pojawia się komunikat o błędzie. Jeszcze jedną bolączką jest to, że aplikacja towarzysząca nie pojawi się w sklepie, a nawet w tym celu musisz zrobić małe obejście.

Jak uzyskać aplikację Microsoft Health w Sklepie Windows?

Aplikacja towarzysząca jest kwintesencją, czy to Microsoft Band, czy inne zespoły fitness. Aby pobrać aplikację Microsoft Health ze Sklepu Windows, należy zmienić kraj / region na „Stany Zjednoczone” lub inne regiony, w których obsługiwany jest Microsoft Band. Po wykonaniu tej czynności aplikacja Health powinna pojawić się w Sklepie Windows i powinna być możliwość jej zainstalowania i uruchomienia.

Wskazane jest ponowne uruchomienie telefonu po zmianie regionu. W tym momencie aplikacja wyświetla następujący komunikat o błędzie „Błąd sieci Microsoft Band, coś poszło nie tak. Sprawdź połączenie sieciowe i spróbuj ponownie. ”Rozwiązanie tego problemu występuje w wielu wersjach, a ja szczegółowo opiszę każdy krok poniżej,

Zanim wyciągniemy wnioski, winowajcą może być łączność w telefonie. Sprawdź siłę sygnału LTE lub jeszcze lepiej wykonaj Speedtest, aby poznać dokładną prędkość. Spróbuj także przełączać się między wieloma połączeniami, w tym domowym Wi-Fi. Kolejnym dziwactwem w aplikacji jest to, że nie akceptuje znaków specjalnych, jeśli twoje imię ma znak specjalny, po prostu usuń go i spróbuj ponownie. Aby to zrobić, musisz udać się na konto Microsoft i sprawdzić swoją nazwę wyświetlaną w „Podstawowych informacjach”.

Inne kroki rozwiązywania problemów

Inną możliwością jest to, że podstawowym językiem telefonu może nie być angielski (Stany Zjednoczone). Ponownie możesz przejść i zmienić ustawienia języka. Powyższe metody rozwiązywania problemów dotyczą przede wszystkim telefonu z systemem Windows, jednak można również wypróbować to samo na urządzeniach z Androidem i iOS.

W podziale, głównym winowajcą jest tutaj ustawienie języka urządzenia, czy to na dowolnej platformie operacyjnej spróbuj przełączać się z ustawieniami. Innym możliwym problemem jest również niestabilne połączenie Bluetooth, tak, zespoły Microsoft są znane z problemów z połączeniem Bluetooth.

Wszyscy powiedzieli i zrobili wszystko, co w ich mocy, aby ostrzec cię przed konsekwencjami zmiany regionu i języka. Spodziewaj się, że wszystko pójdzie szybko, zmiany języka Cortany, zmiany regionu Netflix, a ponadto aktualizacje zostaną wprowadzone zgodnie z nowo ustawionym regionem. Najlepszym sposobem na uniknięcie tego bałaganu jest skorzystanie z pulpitu aplikacji / pulpitu nawigacyjnego, który najwyraźniej nie odziedziczył żadnych problemów.

Link do głównej publikacji