Jak przesyłać strumieniowo muzykę z komputerów z systemem Windows na Xbox One

Przesyłanie strumieniowe muzyki z urządzenia z systemem Windows 7, 8, 8.1 lub 10 na konsolę Xbox One jest teraz prostsze niż kiedykolwiek. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować Groove Music, uruchomić najnowszy system operacyjny Xbox One i pobrać Stream What You Hear na swój komputer z systemem Windows.

Xbox One obsługuje teraz dźwięk w tle, co oznacza, że ​​możesz słuchać ulubionych utworów podczas grania w najnowsze gry na konsoli. Możesz także zainstalować jedną z tych aplikacji audio w tle na konsolę Xbox One, aby wykonać zadanie, ale jeśli chcesz przesyłać strumieniowo muzykę z komputera z systemem Windows lub tabletu na konsolę, możesz wykonać poniższe czynności.

Jak przesyłać strumieniowo muzykę na konsolę Xbox One

  1. Zainstaluj najnowszy system operacyjny na konsoli Xbox One
  2. Zainstaluj najnowszą wersję Groove Music.
  3. Pobierz Stream What You Hear na swój komputer i zainstaluj go. Aplikacja jest darmowa.
  4. Uruchom streamowanie tego, co słyszysz.
  5. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę na pasku zadań, aby aktywować menu
  6. Iść do Ustawienia > PCM / L16 > dobrze > tak
  7. Otwórz Groove Music na konsoli Xbox One
  8. Wróć do aplikacji Stream What You Hear, kliknij menu> wybierz Streamuj do > wybierz Xbox One.

Poczekaj kilka sekund, a komputer z systemem Windows przesyła strumieniowo muzykę do konsoli Xbox One, z Groove Music w tle. Po ustanowieniu połączenia możesz wyciszyć dźwięk na urządzeniu z systemem Windows. Przesyłaj strumieniowo to, co słyszysz, przenosi dźwięk bezpośrednio z urządzenia.

Jeśli Groove Music nie odtwarza żadnego dźwięku, wybierz ponownie konsolę Xbox One. Możesz także wstrzymać i wznowić odtwarzanie muzyki w aplikacji Groove Music, ponownie uruchomić konsolę lub zamknąć Groove Music, aby rozwiązać ten problem.

Możesz użyć tej metody do strumieniowego przesyłania Spotify z komputera na konsolę Xbox One. Spotify nie oferuje jeszcze wsparcia dla Xbox One, ale możesz użyć aplikacji innych firm, aby wykonać zadanie.

Link do głównej publikacji