Jak pobrać stary kalkulator na Windows 10

Jeśli zapytasz mnie, Windows 7 był tak blisko idealnego systemu, jak można by się spodziewać. Jednak wszystko się zmienia i obecnie Windows 10 jest prawdopodobnie lepszym wyborem. Przynajmniej jeśli chodzi o terminowe aktualizacje i funkcje bezpieczeństwa. Z drugiej strony istnieją pewne pozostałości użytkowników systemu Windows 7, które prawdopodobnie chcieliby zobaczyć również w systemie Windows 10. Jednym z nich jest Kalkulator który był świetny, łatwo dostępny i prosty w użyciu.

Dzisiaj postanowiliśmy pokazać, jak zainstalować stary kalkulator systemu Windows 7/8 w systemie Windows 10. Jeśli jesteś nostalgiczny, sprawdź, jak to zrobić poniżej.

Jak korzystać ze starego wielofunkcyjnego kalkulatora Windows 7/8 w systemie Windows 10

Sposób, w jaki Microsoft przeprojektował niektóre z wbudowanych aplikacji, pokazuje przebłyski Fluent Design w systemie Windows 10. Jednak, gdy walczyli o osiągnięcie pożądanego poziomu estetyki, niektóre aplikacje straciły swoją ogromną funkcjonalność. Wbudowana aplikacja Kalkulator była niesamowita w poprzednich wersjach systemu Windows.

Jeśli chodzi o design, może brakować trochę minimalistycznego wyglądu, ale nawet to można zakwestionować, ponieważ gusta różnią się w tym temacie. Dla aplikacji, która rozwija się raczej w praktycznym użyciu niż w GUI, Kalkulator dla Windows 7/8 był po prostu niesamowity.

 • Ten stary i solidny kalkulator miał wiele opcji. Po pierwsze, chociaż statystycznie większość użytkowników używa kalkulatora do prostych podstawowych obliczeń, tryby naukowe, statystyczne lub programistyczne wciąż mogą się przydać. Oprócz tego klasyczny kalkulator oferował obliczenia daty, konwersje jednostek i kilka innych ciekawych sztuczek.

  Jednak początkowo zostało to całkowicie pominięte. Oczywiście aplikacja kalkulatora Windows 10 została zaktualizowana i teraz pozwala na wszystko, i ma prawie przewagę, pod względem funkcji, na starym kalkulatorze.pobierz stary kalkulator na Windows 10

  Niemniej jednak, jeśli uważasz, że płodny charakter starszego Kalkulatora jest bliższy Twoim potrzebom i palenisku, oto jak go uzyskać w systemie Windows 10:

  1. Pobierz stary plik kalkulatora dla systemu Windows 10 Zip tutaj. Wyrazy uznania dla WinAero za umożliwienie tego.
  2. Wyodrębnij instalator, kliknij go prawym przyciskiem myszy i uruchom jako administrator.
  3. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aż instalacja zostanie zakończona.

  Voila! Masz stary i niezawodny kalkulator z przeszłości. W przypadku pytań lub sugestii dotyczących instalacji lub konfiguracji kalkulatora, prosimy o informację w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji