Jak naprawić wiadomości e-mail Gmaila, przejdź bezpośrednio do kosza

Niektórzy użytkownicy Gmaila powiedzieli na forum Google, że ich e-maile są automatycznie przenoszone do kosza. Nawet gdy użytkownicy przenoszą je z powrotem do skrzynki odbiorczej, wiadomości e-mail wciąż wracają do kosza. Oto kilka poprawek, które mogą uniemożliwić Gmailowi ​​automatyczne przekierowywanie wiadomości e-mail do kosza.

Co zrobić, jeśli e-maile Gmaila trafiają bezpośrednio do kosza?

1. Usuń filtry Gmaila

 1. Reguły filtrów Gmaila mogą przekierowywać wiadomości e-mail do folderu kosza. Aby upewnić się, że nie ma żadnych filtrów przenoszących wiadomości e-mail do kosza, kliknij przycisk Ustawienia przycisk w Gmailu.

  E-maile przycisku Ustawienia Gmaila przechodzą bezpośrednio do koszaE-maile przycisku Ustawienia Gmaila przechodzą bezpośrednio do kosza

 2. Wybierz Ustawienia aby otworzyć kartę Ogólne pokazaną bezpośrednio poniżej.Wiadomości e-mail Gmaila z karty Ogólne przechodzą bezpośrednio do kosza
 3. Wybierz kartę Filtry i zablokowane adresy w migawce bezpośrednio poniżej.Filtry i zablokowane adresy e-maile Gmaila trafiają prosto do kosza
 4. Następnie zaznacz pola wyboru filtrów.
 5. wciśnij Usunąć przycisk.

2. Sprawdź, czy wybrana jest opcja Usuń opcję kopiowania Gmaila

 1. Użytkownicy korzystający z klienta POP dla Gmaila powinni również sprawdzić, czy wybrali opcję usuń kopię Gmaila opcja w ustawieniach pobierania POP. Aby to zrobić, kliknij Ustawienia przycisk.
 2. Wybierz Ustawienia opcja.
 3. Następnie kliknij kartę Przekazywanie i POP / IMAP w Ustawieniach.
 4. Wybierz Zachowaj kopię Gmaila w Odebranych opcja w menu rozwijanym pokazanym bezpośrednio poniżej, jeśli usuń kopię Gmaila jest aktualnie wybrany.

Ustawienia POP wiadomości e-mail Gmail przechodzą bezpośrednio do kosza

Masz problemy z Gmailem? Rozwiąż ten problem, przełączając się na jednego z tych klientów e-mail!

3. Sprawdź ustawienia przekazywania Gmaila

Użytkownicy, którzy włączyli przekazywanie, mogą potrzebować sprawdzić opcje przekazywania. Otwórz kartę Przekazywanie i POP / IMAP. Następnie sprawdź, czy Zachowaj kopię Gmaila w Odebranych Opcja jest wybrana w rozwijanym menu Prześlij kopię pokazanym bezpośrednio poniżej.

Przekazane wiadomości e-mail Gmaila są usuwane do kosza, gdy użytkownicy wybiorą opcję usuń kopię Gmaila opcja tam.

Opcje przekazywania wiadomości e-mail gmail trafiają bezpośrednio do kosza

4. Usuń Unroll.Me Gmail Access

 1. Użytkownicy korzystający z aplikacji Unroll.Me na urządzeniach z Androidem mogą wymagać usunięcia dostępu Gmaila do tej aplikacji, aby nie przenosiła wiadomości e-mail do kosza. Użytkownicy mogą to zrobić, otwierając strony swojego konta Google i klikając Bezpieczeństwo po lewej.Konta e-mail Gmaila trafiają prosto do kosza
 2. Następnie kliknij Zarządzaj dostępem stron trzecich aby otworzyć listę aplikacji z dostępem do konta.
 3. Wybierz aplikację Unroll.Me.
 4. Kliknij Usuń dostęp przycisk.E-mail Gmaila z przycisku Usuń dostęp trafia bezpośrednio do kosza
 5. Jeśli to nie pomoże, usuń konto Unroll.Me. Zaloguj się do Unroll.Me, kliknij Ustawienia w menu rozwijanym w prawym górnym rogu, a następnie wybierz Usuń moje konto opcja.

5. Spróbuj otworzyć Gmaila w przeglądarce internetowej

Używaj przeglądarki UR Wiadomości e-mail z Gmaila trafiają prosto do kosza

Czasami otwarcie Gmaila w przeglądarce może być dobrym rozwiązaniem tego problemu.

W tym celu możesz użyć dowolnej przeglądarki, ale zalecamy przeglądarkę UR, ponieważ oferuje ona najlepsze funkcje bezpieczeństwa i prywatności.

Przeglądarka jest podobna do Chrome, ale ma wbudowane złośliwe oprogramowanie, śledzenie, phishing i ochronę prywatności. Istnieje również wbudowana sieć VPN zapewniająca dodatkową warstwę prywatności.

Są to niektóre z rozwiązań, w których użytkownicy zatrzymali automatyczne usuwanie e-maili Gmaila do kosza. Tak więc powyższe rozdzielczości prawdopodobnie naprawią Gmaila automatycznie usuwając wiadomości e-mail dla większości użytkowników.

Link do głównej publikacji