Przeglądarka Opera nie została zainstalowana: w związku z tym poprawka działała dla większości użytkowników

Czy przeglądarka Opera nie napotkała błędu instalacji, gdy chcesz zaktualizować lub zainstalować przeglądarkę Opera? Nie jesteś sam.

W niektórych przypadkach instalator Opery pozostaje w stanie pobierania przez około 20 minut i nic się nigdy nie dzieje. W innych przypadkach użytkownicy zgłaszali, że po uruchomieniu instalatora i czekaniu, aż zostanie załadowany przez dłuższy czas, pojawia się ten błąd.

Wielu użytkowników zgłosiło problemy z tym właśnie problemem i chociaż twórcy Opery nie wydali oficjalnej poprawki, w tym artykule zbadamy kilka potencjalnych rozwiązań.

Jak mogę naprawić błąd instalacji przeglądarki Opera? Ten problem występuje, ponieważ występuje problem z plikiem instalacyjnym. Najszybszym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest pobranie instalatora offline Opery i użycie go do zainstalowania aplikacji.

Instalator offline nie używa połączenia internetowego do pobierania plików, więc powinieneś móc zainstalować przeglądarkę bez żadnych problemów.

Co zrobić, jeśli Opera nie instaluje się w systemie Windows 10?

Zainstaluj Opera za pomocą instalatora offline

Niektórym użytkownikom udało się obejść ten błąd, pobierając oficjalny instalator offline Opery i postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, tak jakbyś zrobił to normalnie.

 1. Kliknij tutaj, aby pobrać Instalator Opera Offline (automatycznie otworzy się strona pobierania).
 2. Wybierz, gdzie chcesz pobrać Instalatora Opera, a następnie kliknij Zapisać.pobieranie przeglądarki opera przeglądarka nie została zainstalowana
 3. Po zakończeniu pobierania kliknij plik wykonywalny, aby go uruchomić.nie można zainstalować przeglądarki opera instalacji pliku instalacyjnego
 4. Spowoduje to otwarcie instalatora. Jeśli chcesz dostosować instalację Opery na komputerze, możesz kliknąć Opcje.opcje instalacji nie można zainstalować przeglądarki opera
 5. Tutaj możesz zmienić język, lokalizację instalacji, a także ustawienia domyślne przeglądarki. Aby rozpocząć instalację, kliknij zainstalować przycisk.install opera nie można zainstalować przeglądarki opera
 6. Rozpocznie się proces instalacji. Po zakończeniu będzie można uruchomić Operę i bez problemu przeglądać Internet.

W tym artykule zbadaliśmy szybką poprawkę błędu przeglądarki Opera, która nie zainstalowała się. Za pomocą tej metody z pewnością będziesz w stanie z łatwością rozwiązać ten problem.

Jeśli jednak nadal nie możesz zainstalować Opery na swoim komputerze, zalecamy pobranie przeglądarki UR.

Ta zorientowana na prywatność przeglądarka Chromium jest wyposażona we wbudowaną sieć VPN, która blokuje dostęp stron trzecich do danych. UR obsługuje szybkie prędkości przeglądania, ponieważ blokuje pliki cookie, reklamy i inne narzędzia do śledzenia innych firm.

Chcesz przetestować przeglądarkę UR? Pobierz go, korzystając z linku poniżej.

Rekomendacja redakcji
Twoja przeglądarka
Przeglądarka UR

 • Szybkie ładowanie strony
 • Prywatność na poziomie VPN
 • Rozszerzona ochrona
 • Wbudowany skaner antywirusowy

Pobierz teraz przeglądarkę UR

Skorzystaj z sekcji komentarzy poniżej, jeśli masz jakieś inne sugestie lub pytania.

Przeczytaj także:

 • Poprawka: Opera nie odpowiada w systemie Windows 10, 8.1 lub 7
 • Jak naprawić problemy VPN w przeglądarce Opera
 • Pobierz najnowszą wersję Opery na Windows 10, 8.1
Link do głównej publikacji