5 najlepszych przeglądarek do edukacji lub nauczania online dzięki Canvas

Canvas Management Management System to świetne narzędzie, które ułatwia uczniom i nauczycielom dogadanie się z nauką na poziomie K12.

A ponieważ wszystko to odbywa się online, co obejmuje przygotowanie kursu, materiały do ​​nauki lub przesyłanie zadań wraz ze wszystkim pomiędzy, konieczne jest posiadanie odpowiedniej przeglądarki, aby zapewnić naprawdę bezproblemową naukę.

Z tego powodu postanowiliśmy udostępnić Ci listę 5 najlepszych przeglądarek, z których możesz korzystać w Canvas.

5 najpopularniejszych przeglądarek do systemu Canvas Learning Management System

1

Przeglądarka UR

Przeglądarka UR jest najlepsza dla Canvas

Przeglądarka UR może być jednym z najnowszych dzieci w bloku przeglądarki, ale już robi fale dzięki kilku ekscytującym funkcjom.

Obejmuje to doskonałe poświadczenia bezpieczeństwa, dzięki którym przeglądarka doskonale nadaje się nawet do zadań wrażliwych pod względem bezpieczeństwa, takich jak bankowość lub inne transakcje finansowe. Jest również dość lekki na sprzęcie, co oznacza mniej zasobów komputerowych skierowanych na utrzymanie przeglądarki.

Przeglądarka UR jest również regularnie aktualizowana, co czyni ją idealną do Canvas, niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, czy nauczycielem.

Przewaga szybkości przeglądarki nad rywalem jest również kolejnym powodem, dla którego uważa się ją za idealną do Canvas. Funkcje bezpieczeństwa przeglądarki to także kolejny plus, ponieważ wszystko, co robisz na Canvas, przeglądarka ma dla ciebie.

Aby uzyskać więcej informacji, możesz przeczytać naszą szczegółową recenzję przeglądarki UR.

Rekomendacja redakcji
Twoja przeglądarka
Przeglądarka UR

  • Szybkie ładowanie strony
  • Prywatność na poziomie VPN
  • Rozszerzona ochrona
  • Wbudowany skaner antywirusowy

Pobierz teraz przeglądarkę UR
2)

Google Chrome

Przeglądarka Chrome jest jedną z najlepszych na Canvas

Chrome jest jedną z najlepszych przeglądarek, a jednym z wielu powodów jest to, że jest najczęściej aktualizowana. Jest dostępny w szerszym segmencie urządzeń — telefony komórkowe, komputery stacjonarne, tablety — dzieje się z innym nieodłącznym pozytywem.

W ten sposób możesz kontynuować wszystko, co robiłeś na dowolnym urządzeniu, bez obawy, że stracisz kontrolę nad postępami. To powiedziawszy, Canvas zachęca do używania swojej aplikacji na urządzeniach mobilnych zamiast w przeglądarce.

Mimo to Chrome otrzymuje najwyższą rekomendację co do preferowanej przeglądarki Canvas.

Wśród innych pozytywów, które sprawiają, że jest odpowiedni dla Canvas, jest jego szybkość i wydajność. Może nie jest to najszybsza przeglądarka, ale działa całkiem dobrze.

Dzięki regularnym aktualizacjom przeglądarka Chrome jest również biegła w radzeniu sobie z większością zagrożeń bezpieczeństwa, w tym złośliwym oprogramowaniem i atakami wirusów.

Możesz więc mieć pewność, że Twoje działania na kanwie pozostają niezakłócone.

Ściągnij Google Chrome

3)

Mozilla Firefox

Firefox to kolejna świetna przeglądarka dla Canvas

To kolejna przeglądarka, która cieszy się szerokim zainteresowaniem, być może obok Google Chrome. Jest również regularnie aktualizowany, co oznacza, że ​​zawsze możesz w pełni wykorzystać wszystkie funkcje oferowane przez Canvas.

Oprócz Chrome Mozilla to także inna przeglądarka, która cieszy się najwyższą rekomendacją Canvas.

Firefox jest także jednym z szybszych przeglądarek, co oznacza, że ​​nie będziesz potrzebować szybkości podczas korzystania z Canvas.

Najnowsza Firefox Quantum jest również podekscytowana za to, że jest najbardziej bezpieczną i prywatną przeglądarką, jaką kiedykolwiek wymyśliła Mozilla.

To kolejny powód, dla którego możesz zdecydować się na płótno. Ogólnie rzecz biorąc, prosta, bezpieczna i szybka przeglądarka, która może dobrze pasować do Canvas.

Pobierz Mozilla Firefox

4

Microsoft Edge

Edge jest najlepszy dla Canvas dla użytkowników Windows

Przeglądarka Edge jest świetna i może być używana do uzyskiwania dostępu do Canvas równie skutecznie jak każda inna przeglądarka, chociaż dotyczy to tylko urządzeń z systemem Windows.

Innymi słowy, Edge będzie najlepszy dla Canvas na komputerach z systemem Windows i tabletach. Warto wspomnieć, że oficjalna aplikacja Canvas jest dostępna tylko na platformy Android i iOS, co oznacza, że ​​jedynym sposobem korzystania z usług i funkcji Canvas w środowisku Windows jest przeglądarka Edge.

Microsoft również wykonał świetną robotę, regularnie aktualizując przeglądarkę Edge, jednocześnie dodając także nowe funkcje do przeglądarki.

Niedawno Microsoft ogłosił także przyjęcie platformy Chromium dla Edge, co powinno zapewnić bardziej uproszczoną i przyjazną dla użytkownika obsługę Edge. Ponadto jest szybki i bezpieczny, co sprawia, że ​​jest najlepszą przeglądarką Canvas dla użytkowników systemu Windows.

Pobierz Microsoft Edge Chromium

5

Internet Explorer 11

Internet Explorer to kolejna świetna przeglądarka Canvas na Windows

Chociaż Microsoft chce utrzymać Edge jako domyślną przeglądarkę dla obecnych i przyszłych urządzeń z systemem Windows, spakował także Internet Explorera 11 w systemie Windows 10, na wypadek, gdyby był potrzebny.

A jeśli nadal jesteś uzależniony od starej, dobrej przeglądarki, cóż, nic nie stoi na przeszkodzie, aby uzyskać dostęp do Canvas z IE 11. Jednak ostrzega również, że w IE 11 może wyglądać nieco inaczej, biorąc pod uwagę, że przeglądarka jest nieco przestarzała w porównaniu do Edge.

IE również nie jest tak uważany w Microsoft jak Edge, co sprawia, że ​​może nie być pierwszym wyborem dla Canvas.

To powiedziawszy, nie można oczekiwać, że z Canvas będzie się różnić z szerokim marginesem, ponieważ podstawowa funkcjonalność będzie taka sama. Tak więc, jeśli korzystasz z systemu Windows i szukasz alternatywy dla Edge, IE 11 może być dla Ciebie dobrą opcją.

To tworzy pełną listę najlepszych przeglądarek Canvas.

Tymczasem oto dodatkowe zasoby do przejścia. 

  • Microsoft potwierdza, że ​​przeglądarka może nie zostać uruchomiona po najnowszych aktualizacjach
  • Przeglądaj więcej i martw się mniej dzięki przeglądarce UR
  • Eraser prywatności usuwa aktywność przeglądarki chroniącą twoją prywatność
  • Kontrola przepływu kontroli systemu Windows 10 może spowolnić przeglądarkę
Link do głównej publikacji