3 najlepsze przeglądarki do grania w ROBLOX na Windows 10 w 2019 roku

Kilka lat temu, aby zagrać w ROBLOX na komputerze, musisz pobrać przeglądarkę ROBLOX. To było powolne i ograniczone w swoich możliwościach.

Nie masz dostępu do funkcjonalnych kart, a to pozwoliło tylko na przeglądanie witryny ROBLOX, a paska adresu URL nie można było w żaden sposób edytować.

Na szczęście dla nas te czasy już dawno minęły. W 2011 r. ROBLOX był kompatybilny z Google Chrome i Mozilla Firefox, ale nadal trzeba było zainstalować przeglądarkę ROBLOX na komputerze, aby uzyskać dostęp.

Wszystkie problemy zakończyły się rok później, gdy nowe wydanie nie było już powiązane z przeglądarką ROBLOX.

W tym artykule postaramy się dowiedzieć, jaka jest najlepsza przeglądarka do grania w ROBLOX na komputerze z systemem Windows 10. Wyniki będą się różnić w zależności od mocy obliczeniowej używanego komputera.

Jaka jest najlepsza przeglądarka do grania w ROBLOX na Windows 10?

1

Przeglądarka UR

Przeglądarka UR

Przeglądarka UR jest zdecydowanie najlepszą opcją do wypróbowania, gdy chcesz grać w ROBLOX. Ta opcja oprogramowania zapewnia moc obliczeniową i szybkość przeglądarki Google Chrome oraz niewielki wpływ systemu na Firefox.

To oprogramowanie jest doskonale zoptymalizowane pod kątem dostosowania do dowolnej konfiguracji systemu, a także oferuje niezwykle szeroki zakres opcji dostosowywania.

Oprócz wszystkich tych funkcji, przeglądarka UR oferuje także niezrównane bezpieczeństwo i prywatność w Internecie, jednocześnie zapewniając szybki dostęp do dowolnej z jej funkcji.

Szybkość, prywatność, moc przetwarzania, wszechstronność i moc dostosowywania występująca w tym oprogramowaniu czyni UR Browser jednym z najlepszych programów do gry ROBLOX online.

 • Pobierz teraz przeglądarkę UR

2)

Google Chrome

google chrome najlepsza przeglądarka dla roblox

Google Chrome to druga najbardziej wszechstronna przeglądarka, w której możesz grać w ROBLOX na Windows 10. Jeśli Twój komputer poradzi sobie ze stresem, wybór Chrome z pewnością pomoże Ci w pełni doświadczyć pełnego efektu gry.

Uwaga: Problemem niektórych użytkowników komputerów z niższej półki przy korzystaniu z Chrome do grania w ROBLOX jest niska prędkość ładowania i możliwe awarie. Jeśli znajdziesz się w tej kategorii, sprawdź następną zalecaną przeglądarkę.

Chrome Web Store zawiera świetne rozszerzenia, które mogą znacznie pomóc w grze Roblox. Oto kilka z nich:

 • BTRoblox

To rozszerzenie znalezione w Chrome Web Store ulepsza witrynę Roblox i może modyfikować wygląd, a także dodawać szeroki zakres dodatkowych funkcji.

Możesz zobaczyć więcej szczegółów na temat tego rozszerzenia i pobrać je do przeglądarki, wchodząc na stronę pobierania BTRoblox Chrome Web Store.

 • Roblox Enhancer

To rozszerzenie może również dodać niezwykle szeroki zakres nowych funkcji do Twojego doświadczenia z ROBLOX. Uzyskujesz dostęp do różnych poprawek, skrótu stanu witryny, funkcji automatycznego odświeżania, a także powiadomień o wiadomościach.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej szczegółów dotyczących tego rozszerzenia, możesz odwiedzić oficjalną stronę Chrome Web Store.

Ściągnij Google Chrome

 • 3)

  Mozilla Firefox

  Firefox

  Mozilla Firefox to kolejna świetna opcja, jeśli chcesz grać w ROBLOX na systemie operacyjnym Windows 10 i posiadasz komputer klasy średniej.

  Rozszerzenia znalezione w sklepie internetowym Firefox są również obszerne i obejmują szeroki zakres tematów — tapety, poprawki itp.

  Szerokiego zakresu funkcji znalezionych w Chrome nie można porównać z funkcjami dostępnymi w Firefoksie, ale to, czego ta przeglądarka nie ma w wersji rozszerzenia, rekompensuje to w dziale szybkości.

  Jeśli masz komputer z niższej lub średniej półki, to Mozilla Firefox jest najlepszym wyborem.

  Pobierz Firefox

  Wniosek

  W tym artykule przeanalizowaliśmy najlepsze opcje przeglądarki dla komputera z systemem Windows 10, które pozwalają łatwo grać w ROBLOX.

  Przeglądarka UR wyróżnia się jednymi z najlepszych ogólnych wyników, działa doskonale zarówno na wysokiej klasy komputerach, jak i na niskich komputerach, oferuje wspaniałe funkcje prywatności, a jednocześnie oferuje pełne wrażenia z gry.

  Podziel się z nami swoją opinią na ten temat, korzystając z sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji