Pobierz przeglądarkę UR, aby przeglądać więcej i mniej się martwić [RECENZJA]

Szukasz bezpiecznego sposobu przeglądania Internetu? Czy chcesz przejść do trybu online bez obawy o wyskakujące reklamy na Twojej twarzy?

Czas zatrzymać wyszukiwanie, ponieważ odpowiedzią na te pytania i wiele innych jest przeglądarka UR!

Przeglądarka UR: najbezpieczniejsza przeglądarka na rynku

Co to jest przeglądarka UR, możesz zapytać? Prosta odpowiedź jest taka, że ​​UR Browser to wieloplatformowy nawigator lub przeglądarka internetowa oparta na Chromium i stworzona przez AdaptiveBee, z myślą o bezpieczeństwie, prywatności i przyjaznym interfejsie użytkownika.

Innym sposobem na to jest to, że UR Browser to coś więcej niż prosty nawigator. Nie tylko pomoże ci płynnie przeglądać sieć.

Jak twierdzą programiści UR: Wierzymy, że możemy dać użytkownikom kontrolę nad ich prywatnością w Internecie. W celu pełnej przejrzystości uważamy, że należy podkreślić następujące kwestie. Nasze zobowiązania:

 • Nie będziemy sprzedawać twoich danych
 • Gromadzimy niewielką ilość danych
 • Jesteśmy bardzo surowi w kwestii tego, kogo akceptujemy jako partnera
 • To zawsze zależy od ciebie, co zdecydujesz się udostępnić

Rekomendacja redakcji
Twoja przeglądarka
Przeglądarka UR

 • Szybkie ładowanie strony
 • Prywatność na poziomie VPN
 • Rozszerzona ochrona
 • Wbudowany skaner antywirusowy

Pobierz teraz przeglądarkę UR

Możesz pobrać przeglądarkę UR na następujące wersje systemu Windows:

 • Windows XP
 • Windows Vista
 • System Windows 7
 • Windows 10

Zanurzmy się i zobaczmy, jak ta niesamowita przeglądarka może przenieść przeglądanie na wyższy poziom.

Bezpieczna i wydajna przeglądarka

pobierz swoją przeglądarkę
Po stronie bezpieczeństwa, UR Browser ma zintegrowany skaner antywirusowy, który weryfikuje każde pobieranie i powiadamia o potencjalnie szkodliwych plikach. Wszelkie nieznane pliki źródłowe są oflagowane, ale możesz je usunąć lub zachować.

Dotyczy to również stron internetowych. Jeśli odwiedzasz witryny znane z ataków phishingowych lub złośliwego oprogramowania, przeglądarka natychmiast wyświetla ostrzeżenie, aby poinformować Cię, że poziom bezpieczeństwa tej witryny nie jest wystarczający.

Ponieważ baza danych podejrzanych plików jest przechowywana na serwerach przeglądarki UR, historia przeglądania nie jest gromadzona ani udostępniana.

Inną świetną funkcją bezpieczeństwa jest to, że UR automatycznie przekieruje Cię do zaszyfrowanej wersji strony internetowej. W przeciwieństwie do HTTP, które istnieją od początku Internetu, HTTPS jest nowszym, lepszym i bezpieczniejszym standardem. Ten protokół służy do szyfrowania danych podczas przeglądania.

Prywatność użytkowników jest najważniejsza

Ważną funkcją UR jest blokowanie plików cookie stron trzecich i niewidocznych programów śledzących. Jest to szczególnie przydatne, ponieważ strony internetowe i dostawcy usług internetowych nie mogą już Cię śledzić i wykorzystywać twoich danych bez Twojej zgody.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak by to było otworzyć nową kartę, zrobić swoje, a kiedy ją zamkniesz, cała historia przeglądania, wyszukiwania, hasło i pliki cookie znikają wraz z nią? Dobrze, Tryb Ninja UR mogę to dla ciebie zrobić.Twoja przeglądarka włącza tryb ninja

W tym prywatnym trybie przeglądania wszystkie dane są usuwane natychmiast po zakończeniu nawigacji. Co więcej, masz możliwość korzystania z niektórych witryn tylko w trybie Ninja, jeśli tak wybierzesz.

 • Zespół stojący za UR pomyślał o wszystkim, więc nie musisz się o nic martwić. Chociaż UR został opracowany na platformie Chromium, wszystkie wbudowane moduły śledzące od Google zostały usunięte. Firmy zewnętrzne nie mogą przechowywać ani udostępniać danych użytkownika.

  Automatyczne uzupełnianie hasła, tekst prognozy przy wyszukiwaniu w sieci, automatyczne aktualizowanie i raportowanie poziomu naładowania baterii to tylko niektóre z funkcji, które UR automatycznie wyłącza w celu ochrony Twojej prywatności.

  Skorzystaj z wyszukiwarki zorientowanej na prywatność, aby uzyskać spokój duchaTwoja wyszukiwarka prywatności

  Wyszukiwarki zostały również starannie wybrane z myślą o najlepszych intencjach użytkowników. Domyślnym jest Qwant, ale masz również opcję zmiany na Lilo, Ecosia i StartPage, aby zapewnić bezpieczne i satysfakcjonujące wrażenia.

  Wybierz, które reklamy mają być wyświetlane lub całkowicie je blokowaćpoziomy prywatności przeglądarki

  Wraz z nim pojawia się potężny bloker reklam, który pomaga kontrolować sytuację. Oczywiście możesz zmodyfikować poziom, na którym działa funkcja blokowania reklam.

  Chcieć więcej? Oto wbudowana sieć VPN

  Jeśli to Ci nie wystarczy, jeśli czujesz potrzebę jeszcze większego bezpieczeństwa i prywatności, wiedz, że UR Browser zapewnił Ci wdrożenie VPN.

  W przeciwieństwie do innych przeglądarek korzystających z rozszerzenia VPN i serwera proxy, rozwiązanie UR jest potężnym i wieloaspektowym narzędziem do ochrony prywatności, które łączy w sobie użyteczność przeglądarki z ochroną VPN.VPN wbudowany w przeglądarkę UR

  Świeży styl, proste pomysły, nowy wygląd każdego dnia

  OK, przeglądarka UR to naprawdę bezpieczna przeglądarka. Przeglądanie stron internetowych jest tak bezpieczne, jak to tylko możliwe.

  Ale co z wyglądem? Czy potrafisz stworzyć przeglądarkę z mnóstwem opcji bezpieczeństwa, dodać blokadę reklam i narzędzia VPN i nadal wyglądać świetnie?

  Z UR Browser tak, możesz. Można powiedzieć, że ekran główny to twarz przeglądarki. Mając to na uwadze, zespół programistów stworzył unikalny i poręczny interfejs zaprojektowany z myślą o jednym: jak najlepszym doświadczeniu użytkownika.

  Właśnie dlatego Twój ekran główny zbiera wszystkie wiadomości, pogodę, wyszukiwanie i inne informacje, które Cię interesują, na jednym, fantazyjnym i prostym ekranie.

  Możesz pójść o krok dalej i zmienić tapetę tła z obszernej galerii HD UR, a nawet umieścić tapetę paralaksy 3D, aby pochwalić się znajomym.dostosuj tapetę przeglądarki

  Oczywiście istnieje możliwość przesłania własnych zdjęć w celu uzyskania niepowtarzalnego wyglądu, którego możesz być pewien, że nikt inny nie ma.

  Absolutnie zero fałszywych wiadomościTwoja strona główna aktualności z przeglądarki

  Aby być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi, na ekranie głównym UR jest sekcja wiadomości zorganizowana ściśle i z myślą o jakości treści. Dlatego tylko największe agencje, takie jak Reuters, BBC, Agence France Presse i inne, zawsze będą Cię informować.

  Pobierz pliki 4x szybciej

  W zestawie znajduje się również schludny i dobrze zorganizowany Menedżer pobierania, który jest tylko jednym kliknięciem w dowolnym momencie.

  W przeciwieństwie do innych przeglądarek, które możesz znać, UR wykorzystuje zaawansowaną technologię równoległego pobierania. Oznacza to, że pliki są dzielone na mniejsze części i jednocześnie pobierane, co powoduje, że niektóre prędkości pobierania są 4x szybsze niż zwykle.

  Dostęp do wszystkich zapisanych witryn można uzyskać bezpośrednio z ekranu głównego. Strony internetowe są pogrupowane w nastroje.

  Aby lepiej pomóc w uporządkowaniu obciążenia, UR utworzył niektóre konfigurowalne profile, które możesz uporządkować według własnych potrzeb. Niektóre z gotowych to UR Home, UR Work, UR Shopping.

  Dolna linia

  Mimo że UR Browser konkuruje z gigantami takimi jak Google Chrome czy Microsoft Edge, walka nie jest tak nierówna, jak się wydaje.

  UR zapewnia kuloodporne ustawienia bezpieczeństwa i prywatności, które mogą zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników, a także dobry program blokujący reklamy i niezawodny menedżer pobierania.

  Jeśli martwisz się o swoją obecność w Internecie i chcesz bezproblemowo przeglądać w bezpłatnym pakiecie, UR jest najlepszym wyborem dla Ciebie.

  Co? Nie wiedziałeś? Tak, przeglądarka UR jest bezpłatna i można ją pobrać z linku poniżej.

Link do głównej publikacji