Jak naprawić uszkodzone pliki po użyciu opcji odzyskiwania plików

Chociaż plik komputerowy został zaprojektowany w sposób, który umożliwia programom otwieranie, odczytywanie i modyfikowanie go. Jednak po silnej infekcji wirusowej pliki komputerowe są niewidoczne, niezorganizowane i nieczytelne. Z drugiej strony oznacza to, że plik jest uszkodzony lub uszkodzony.

Po odzyskaniu uszkodzony plik może być uszkodzony i nieczytelny; dlatego konieczne jest naprawienie uszkodzonych plików po odzyskaniu. Aby to zrobić, musisz użyć zautomatyzowanych narzędzi w celu usprawnienia procesu.

Pliki uległy uszkodzeniu po odzyskaniu? Oto kilka rozwiązań

 1. Stellar File Repair Toolkit

naprawić uszkodzone pliki po odzyskaniuJest to bardzo dobre narzędzie do naprawy zaprojektowane z myślą o MS Office i wykorzystywane do naprawy różnych typów plików, których można użyć do naprawy uszkodzonych plików po odzyskaniu.

Tymczasem Stellar File Repair Toolkit to kombinacja czterech narzędzi do rozwiązywania problemów z uszkodzeniem plików MS Office. Ten zestaw narzędzi pomaga naprawić uszkodzone pliki MS Word, MS PowerPoint, MS Excel i ZIP.

Ponadto to narzędzie jest zgodne z MS Word 2013, 2010, 2007, 2003, 2002 i 2000 w kilku systemach operacyjnych Windows, takich jak Windows 10, 8, 7, Vista, 2003, XP, 2000 i NT.

Za pomocą Stellar File Repair Toolkit możesz skutecznie naprawić uszkodzone arkusze kalkulacyjne MS Excel i przywrócić go do nowego pliku Excel. Ma również standardowy interfejs użytkownika w stylu eksploratora, który może naprawić uszkodzone pliki po odzyskaniu.

Ponadto Stellar File Repair Toolkit może naprawić kilka uszkodzonych plików, takich jak prezentacje PowerPoint, arkusze kalkulacyjne Excel, archiwa ZIP i dokumenty Word.

    — Pobierz zestaw naprawczy pliku Stellar (użyj teraz kuponu rabatowego o wartości 10 USD: BTS2018)

  1. Naprawa cyfrowego wideo

  naprawić uszkodzone pliki po odzyskaniuNaprawa cyfrowego wideo to kolejne narzędzie, którego można użyć do naprawy uszkodzonych plików po odzyskaniu, w szczególności plików wideo. To oprogramowanie kompatybilne z Windows OS skutecznie naprawia struktury plików wideo, a także ponownie koduje uszkodzone segmenty, jeśli to konieczne, aby zapewnić nieprzerwane odtwarzanie i pełną zgodność z oryginalnym MP4, MOV Specyfikacje AVI.

  Ponadto Digital Video Repair nie tylko naprawia uszkodzone pliki po odzyskaniu, ale także analizuje pobrane pliki wideo. Jeśli oryginalny indeks wideo jest uszkodzony lub zawiera uszkodzone dane, utworzy nowy indeks do szybkiego pozycjonowania.

  Funkcje cyfrowej naprawy wideo:

  • Naprawia pliki MOV, MP4, AVI, M4V, 3G2, MP4V, 3GP, 3GP2 i 3GPP.
  • Przetwarza kilka plików jednocześnie.
  • Digital Video Repair może łatwo wykryć uszkodzone dane.
  • Naprawia indeks pliku AVI
  • Naprawia pliki AVI o wielkości ponad 2 Gb
  • Cyfrowa naprawa wideo naprawia pliki AVI, których nie udało się nagrać
  • Naprawia pliki AVI bez fragmentu MOVI

  Uwaga: W pliku wideo, w którym brakuje ramek, to narzędzie naprawcze nie może automatycznie generować ramek, ale naprawia pliki, aby uniknąć roztrzęsienia lub zablokowanego odtwarzacza wideo.

  Za pomocą tego narzędzia można łatwo naprawić niedokończone filmy MOV, MP4 i AVI, które zostały częściowo pobrane z Internetu lub sieci lokalnej (DC ++). Może także wykrywać brakujące segmenty, przetwarzać wideo i odtwarzać niekompletny plik wideo w kompletny strumień wideo, który można odtworzyć.

  Pobierz Cyfrową naprawę wideo

  • CZYTAJ TAKŻE: 4 najlepsze zestawy narzędzi do naprawy komputera, aby przywrócić zdrowie komputera
  1. Napraw zestaw narzędzi

  naprawić uszkodzone pliki po odzyskaniuThe Napraw zestaw narzędzi jest bardzo dobry do naprawy uszkodzonych plików. To nie jest pojedyncza aplikacja, zawiera 22 narzędzia do jednego celu. Każde z tych narzędzi do jednego celu może naprawić różne pliki.

  Tymczasem dołączone aplikacje narzędziowe działają w ten sam sposób. Dlatego to narzędzie może naprawić uszkodzone pliki po odzyskaniu. Poza tym proces naprawy plików jest bardzo łatwy. Użytkownicy mogą wskazać uszkodzony plik w środowisku odpowiedniego narzędzia, a następnie nazwać wynikowy naprawiony plik przed kontynuowaniem procesu naprawy.

  Ponadto Repair Toolbox jest kompatybilny z systemem operacyjnym Windows i obsługuje również kilka formatów plików, takich jak Excel, Word, PowerPoint, OneNote, PDF, Outlook, ZIP, PDF, RAR, Photoshop, Illustrator itp.

  Pobierz Zestaw narzędzi naprawczych

  1. Naprawa pliku Hetman

  naprawić uszkodzone pliki po odzyskaniuNaprawa pliku Hetman może naprawić uszkodzone pliki po odzyskaniu, szczególnie uszkodzone pliki obrazów. Jest kompatybilny z systemem operacyjnym Windows i może całkowicie naprawić pliki JPEG, TIFF, BMP i PNG bez utraty jakości obrazu lub ponownej kompresji danych obrazu.

  Ponadto Hetman File Repair to bardzo unikalne narzędzie do naprawy uszkodzonych plików po odzyskaniu. Poza tym oferuje kompleksową analizę informacji wciąż dostępnych w uszkodzonym pliku. To narzędzie może być używane w biurze, a także do użytku osobistego w domu.

  • Chociaż naprawa plików Hetman nie ma żadnych szczególnych wymagań; jest jednak bardzo kompatybilny z głównymi wersjami systemu operacyjnego Windows, takimi jak Windows Vista, Windows XP, Windows 7 i Windows 8 w wersjach 32-bitowych i 64-bitowych. Ponadto korzysta z dostępu tylko do odczytu w procesie naprawy plików, aby zapewnić bezpieczeństwo plików.

   Niemniej jednak to wydajne narzędzie wymaga licencji na naprawę uszkodzonych plików po odzyskaniu. Hetman File Repair nie jest całkowicie darmowy, istnieją ograniczenia związane z wersją demo każdego narzędzia. Wersja biurowa kosztuje 140 USD, a wersja domowa — 20 USD.

   Pobierz Hetman File Repair

   Podsumowując, zalecamy, aby za każdym razem, gdy zauważysz, że plik został uszkodzony po odzyskaniu po infekcji wirusowej, powinieneś wypróbować dowolne z wymienionych powyżej narzędzi naprawczych. Te narzędzia są zgodne z systemem Windows i skuteczne w użyciu do naprawy uszkodzonych plików po odzyskaniu.

   Jeśli masz jakieś pytania dotyczące któregoś z wyżej wymienionych narzędzi lub znasz narzędzie, które nie znalazło się na naszej liście, możesz skomentować poniżej.

Link do głównej publikacji