Jak naprawić jąkanie się i zawieszanie Conan Exiles na procesorach AMD

Conan Exiles to świetna gra, idealna dla ocalałych w tobie. Ta gra sprawi, że przeżyjesz w ekstremalnych środowiskach, w których wszystko i wszyscy będą cię chcieli. Conan Exiles nie byłby kompletną grą typu survival, gdyby nie wystawił na próbę umiejętności rozwiązywania problemów. Rozumiemy przez to twoje umiejętności rozwiązywania problemów z komputerem.

Już informowaliśmy, że na Conan Exiles ma wpływ szereg problemów, ale dobra wiadomość jest taka, że ​​Funcom wypuszcza nową łatkę co dwa dni, co zmniejsza liczbę problemów powodujących zamieszanie wśród graczy.

Teraz, jeśli grasz w Conan Exiles na komputerze wyposażonym w procesor AMD i masz jąkanie się i zawiesza, to dobrze trafiłeś. W tym artykule pokażemy, jak rozwiązać te problemy.

Ale po pierwsze, oto jak jeden użytkownik opisuje ten problem:

„Gra zawiesza się na stałe, jeśli Alt-TABing, klawisz Windows itp. Wszystko, co spowodowałoby utratę ostrości okna gry. Tryb pełnoekranowy, bez obramowania, w oknie nie ma znaczenia. Zdarza się w 100% przypadków. Gra nadal korzysta z zasobów procesora, ale kwota ta jest nieistotna. ”

Poprawka: jąkanie się i zawieszanie Conan Exiles

  • Wyłącz wszystkie dźwięki w ustawieniach gry (ustaw każdy pasek audio na 0).
  • Znajdź folder konfiguracji. Zwykle można go znaleźć pod tym adresem: SteamLibrarysteamappscommonConan ExilesEngineConfig.
    Tam zlokalizuj Baseengine.ini i znajdź sekcję [Audio]. Zmień maxchannels na 0.
  • Wyświetl pasek zadań> przejdź do karty Szczegóły> zlokalizuj ConanSandbox.exe> ​​kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Ustaw koligację.
    Wyłącz wszystkie oprócz CPU 0 lub CPU 1, w zależności od tego, co jest pierwsze na liście. Jeśli to nie zadziała, włącz inny procesor. Włączaj włączanie procesorów, aż zadziała. Jeśli włączyłeś wszystkie procesory, ale nadal występuje jąkanie i zawieszanie się, metoda CPU po prostu nie działa.
  • Przesuń XAudio2_7.dll DirectX Audio Component z domyślnego folderu System32 na pulpit i ponownie uruchom grę. Dźwięk nie będzie dostępny, ale przynajmniej gra nie zawiesza się tak często.
  • Sprawdź integralność plików gry za pomocą klienta Steam. Otwórz klienta, kliknij prawym przyciskiem myszy Conan Exiles w bibliotece i otwórz Właściwości. Na karcie Pliki lokalne wybierz opcję Zweryfikuj integralność pamięci podręcznej gier…

Jeśli natrafiłeś na inne obejścia, aby rozwiązać problemy z Conan Exiles na procesorach AMD lub zwiększyć wydajność gry na tych procesorach, możesz powiedzieć nam więcej o tym w sekcji komentarza poniżej.

Uwaga redaktora: Ten post został pierwotnie opublikowany w lutym 2017 r. I od tego czasu został całkowicie odnowiony i zaktualizowany pod kątem świeżości, dokładności i kompleksowości.

Link do głównej publikacji