Poprawka: mikro-jąkanie i przeciągnięcia Sniper Elite 4 na procesorach AMD

Sniper Elite 4 jest teraz dostępny zarówno na komputerze z systemem Windows, jak i na konsoli Xbox One. Zgodnie z oczekiwaniami, ta premiera przyniosła również szereg problemów technicznych, które czasami poważnie ograniczają wrażenia z gry. Najczęstsze problemy to problemy z niskim FPS, jąkanie i zawieszanie się gry.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​Rebellion, twórca gry Sniper Elite 4, opublikował szybkie obejście problemu naprawy mikro-zacięć i opóźnień w jednej kategorii procesorów. Mówiąc dokładniej, jeśli doświadczasz mikro-jąkania i przeciągnięć w Sniper Elite 4 na procesorach AMD, możesz teraz szybko rozwiązać ten problem.

Jak naprawić problemy z Sniper Elite 4 na procesorach AMD

Po opiniach graczy Rebellion zidentyfikował problem z przetwarzaniem dźwięku XAudio podczas pracy na procesorach AMD. W związku z tym, jeśli występują mikro-jąkania lub przeciągnięcia, spróbuj ustawić jakość pogłosu na WYŁ. W programie uruchamiającym (tę opcję znajdziesz w prawym dolnym rogu).

Gracze potwierdzają, że ta akcja eliminuje mikro-jąkanie i przeciągnięcia. Rebellion na stałe naprawi te problemy w przyszłej łatce.

Co powoduje ten problem?

Teraz, gdy wiemy, jak naprawić mikro-jąkanie i przeciągnięcia Sniper Elite 4, warto również zrozumieć, dlaczego występują te problemy. Winowajcą jest procesor, ponieważ nie ma wystarczającej mocy do przetworzenia dźwięku. Ponieważ procesor stara się przetwarzać dźwięk, przegrzewa się, powodując również mikro-jąkanie.

Oto jak wyjaśnia to jeden z graczy:

To twój procesor przynajmniej część dźwięku. Najprawdopodobniej występuje pewne opóźnienie w dźwięku przetwarzania procesora. Możesz spróbować go podkręcić, aby zobaczyć, czy to pomoże. Mój i5 w wersji 4.5 nie ma problemów, ale mam problemy z dźwiękiem spowodowane przez obciążenie procesora.

Niestety sposób, w jaki AMD wykonał proces „8core”, był po prostu bardzo zły. Procesor ma wiele części, a procesory AMD są dość wąskie. Niestety, na wiele sposobów procesor ma mniejszą moc obliczeniową niż procesor 4-rdzeniowy Intel, który może wpływać na przetwarzanie audio, zapewniając wrażenia, które masz.

Jeśli więc występują mikro-zacięcia i przeciągnięcia na procesorach AMD, skorzystaj z szybkiego obejścia wymienionego w tym artykule i powiedz nam, czy zadziałało również dla Ciebie.

Link do głównej publikacji