Jak korzystasz z Firefoksa?

Ponieważ zawsze przechodzę przez wiele „faz” w sposobie, w jaki korzystam z oprogramowania, jestem naprawdę zainteresowany, aby dowiedzieć się, jak korzystacie z przeglądarki. Zasadniczo na początku nic nie wiedziałem o dodatkach i tak dalej, więc po prostu używałem go takim, jaki jest (wtedy, gdy pojawiło się przeglądanie w kartach).

Gdy dodatki stały się popularne, wypróbowałem kilka i pokochałem je, więc zapakowałem je do przeglądarki Firefox, co dało mi mnóstwo funkcjonalności, ale skutkowało wolniejszym czasem ładowania, częstszymi awariami i ogólną powolnością i bałaganem.

Od tego czasu zdecydowałem, że minimalistyczne podejście jest najlepsze. Mogę odwiedzić stronę główną Twittera, jeśli chcę dodać tweeta, mogę odwiedzić Gmaila, aby sprawdzić, czy mam nieprzeczytane wiadomości, teraz mam tylko najważniejsze rzeczy. W ten sposób czuję się bardziej produktywny, ponieważ mogę skupić się znacznie bardziej na stronie, którą przeglądam (pracuję), w przeciwieństwie do oka / masy funkcjonalności na wyciągnięcie ręki. Czy jesteś osobą, która lubi minimalistyczny Firefox, czy też osobą, która musi mieć teraz wszystkie najnowsze dodatki? Daj nam znać!

Aktualizacja: Próbuję również ograniczyć liczbę dodatków zainstalowanych w przeglądarce, a nawet dezaktywować te, których nie potrzebuję cały czas. Dotyczy to na przykład rozszerzenia do pobierania filmów lub takiego, które zapewnia mi określoną funkcjonalność na niektórych stronach internetowych, które odwiedzam od czasu do czasu.

Mam tylko sześć rozszerzeń, bez których nie chcę żyć. Mogłem je jednak przyciąć do jednego lub dwóch, bez których nie chcę korzystać z przeglądarki. Moim numerem jeden od kilku ostatnich lat jest NoScript, którego w żadnym wypadku nie odinstaluję (Martin).

Podsumowanie
Jak korzystasz z Firefoksa?
Nazwa artykułu
Jak korzystasz z Firefoksa?
Opis
Daniel chce wiedzieć, jak korzystasz z przeglądarki Firefox. Czy instalujesz wiele dodatków, czy modyfikujesz interfejs?
Autor
Daniel Pataki

Ghacks Technology News

Link do głównej publikacji