Jak grupowo pobierać zdjęcia z Pinteresta

Pinterest to świetna strona internetowa do udostępniania zdjęć, umożliwiająca użytkownikom konfigurowanie tablic zawierających kolekcję obrazów. Jako takie jest wizualnym narzędziem do tworzenia zakładek do zapisywania zdjęć bezpośrednio z Internetu.

Niestety Pinterest nie zawiera opcji pobierania zbiorczego w celu zapisania wybranych zdjęć lub albumów w folderze na dysku twardym. Coś takiego przydałoby się użytkownikom, którzy mają wiele zdjęć do zapisania.

Niemniej jednak nadal możesz pobierać wiele obrazów Pinterest partiami za pomocą kilku rozszerzeń przeglądarki i oprogramowania komputerowego.

Jak mogę wsadowo pobierać zdjęcia z Pinteresta za pomocą Image Downloader?

Pierwsze rozszerzenie do odnotowania to Wizerunek Downloader dla Google Chrome. Jest to rozszerzenie, które umożliwia wybranie wielu obrazów na stronach internetowych do pobrania w jednej partii.

 1. Otwórz tę stronę internetową, aby dodać Wizerunek Downloader do Chrome. Wizerunek Downloader dodaje pokazane poniżej rozszerzenie do paska narzędzi Chrome.
  obraz downloder rozszerzenie partii pobierz obrazy Pinterestobraz downloder rozszerzenie partii pobierz obrazy Pinterest
 2. Otwórz jedną ze swoich tablic na Pinterest.
  pinterest album partii pobierz zdjęcia Pinterest
 3. Kliknij Image Downloader przycisk na pasku narzędzi, aby otworzyć rozszerzenie.
  ustawienia pobierania obrazu partii pobierz obrazy Pinterest
 4. Spowoduje to wyświetlenie wszystkich zdjęć na stronie, w tym zapisanych na tablicy Pinterest. Aby odfiltrować obrazy, które nie są zapisane na tablicy, wpisz „pamięć podręczna multimediów” w polu tekstowym Filtruj według adresu URL.
  pobierz obrazy partii pobierz obrazy Pinterest
 5. Wybierz miniatury tablicy Pinterest wyświetlane tam kursorem. Lub możesz kliknąć Zaznacz wszystko zamiast tego opcja.
 6. wciśnij Pobieranie przycisk, aby zapisać wybrane zdjęcia w folderze. Możesz edytować, skąd pobierają, wprowadzając alternatywny podfolder w polu tekstowym rozszerzenia.
 7. Aby dalej skonfigurować rozszerzenie, możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy jego przycisk paska narzędzi i wybrać Opcje. Spowoduje to otwarcie poniższej karty zawierającej kilka ustawień konfiguracji dodatku.

ustawienia pobierania obrazu partii pobierz obrazy Pinterest

Czy wiesz, że możesz również pobierać obrazy z Reddit i Imgur za pomocą ImageDownloader? 

Jak wsadowo pobierać tablice Pinterest za pomocą PinDown?

PinDown to rozszerzenie Google Chrome, które umożliwia pobranie pełnej kolekcji obrazów na tablicy Pinterest. Możesz pobrać do 250 zdjęć na album dzięki PinDown Free, bez żadnych ograniczeń w pełnej wersji, która kosztuje 0,99 USD.

Otwórz tę stronę internetową, aby dodać rozszerzenie do przeglądarki:

 1. Podczas pierwszej instalacji PinDown skonfiguruj ustawienia Chrome przed użyciem PinDown zakładka, która się otworzy. (Pamiętaj, że musisz także ponownie uruchomić przeglądarkę po instalacji PinDown).
 2. Otwórz jedną ze swoich tablic Pinterest w Chrome. Następnie ikona paska narzędzi PinDown będzie zawierać niewielką liczbę podkreślającą liczbę przypiętych zdjęć w albumie, jak pokazano bezpośrednio poniżej.
  pindown rozszerzenie partii pobierz zdjęcia Pinterestpindown rozszerzenie partii pobierz zdjęcia Pinterest
 3. Kliknij PinDown przycisk rozszerzenia, aby zapisać album na dysku twardym.
 4. Możesz wpisać alternatywny tytuł dla podfolderu obrazu Pinterest w polu tekstowym pokazanym poniżej. Nie można jednak wprowadzać alternatywnych ścieżek folderów do podfolderu.
  pindown pobierz za darmo obrazy Pinterest
 5. wciśnij Zaszalejmy! przycisk, aby zapisać tablicę Pinterest w folderze pobierania.

Ponieważ mówimy o rozszerzeniach do Chrome, warto wspomnieć o przeglądarce UR.

Przeglądarka UR to zorientowana na prywatność przeglądarka Chrome, która ma wbudowany moduł blokujący reklamy, ochronę prywatności i śledzenia, więc koniecznie wypróbuj ją.

Chcesz wiedzieć więcej o przeglądarce UR? Oto nasza szczegółowa recenzja!

Jak mogę wsadowo pobierać zdjęcia z Pinteresta za pomocą Image Picker?

PinDown i Wizerunek Downloader są rozszerzeniami Chrome, ale użytkownicy Firefoksa mogą grupowo pobierać zdjęcia z Pinteresta Wizerunek Zbieracz.

To rozszerzenie jest bardzo podobne do Image Downloader, ponieważ umożliwia wybranie wielu zdjęć na stronie i pobranie ich w partii. naciśnij + Dodaj do przeglądarki Firefox na tej stronie internetowej, aby zainstalować dodatek i ponownie uruchomić przeglądarkę.

 1. Może być konieczne ręczne dodanie przycisku Wybierz obrazy do paska narzędzi przeglądarki Firefox. Kliknij Otwórz menu przycisk w prawym górnym rogu przeglądarki i wybierz Dostosuj aby otworzyć kartę poniżej.
  firefox dodatkowe narzędzia i funkcje do pobrania partii na Pinterest
 2. Przeciągnij przycisk wyboru obrazu na pasek narzędzi przeglądarki. naciśnij Wyjdź Dostosuj aby zakończyć dostosowywanie paska narzędzi.
 3. Otwórz tablicę Pinterest w przeglądarce Firefox i kliknij Wybierz obrazy przycisk, aby otworzyć okno rozszerzenia, jak poniżej.
  ustawienia obrazu partii pobierz obrazy Pinterest
 4. wciśnij Pokaż wszystko przycisk, aby dołączyć wszystkie obrazy albumu. Następnie możesz wybrać zdjęcia tablicy do pobrania.
 5. wciśnij Przeglądaj przycisk, aby wybrać katalog folderów do zapisania plików.
 6. Kliknij Zapisać aby pobrać zdjęcia z Pinterest.

Oprogramowanie Pinterest Downloader

pinterest downloader partii pobierz obrazy Pinterest

Pinterest Downloader to oprogramowanie komputerowe będące alternatywą dla rozszerzeń przeglądarki opisanych w tym artykule. Ten program wyświetla listę wszystkich zdjęć na tablicy wraz z miniaturami do podglądu albumów.

Za pomocą tego oprogramowania można grupowo pobierać zdjęcia z Pinteresta, wpisując swoją nazwę użytkownika w polu tekstowym, wybierając obrazy i naciskając Pobieranie przycisk.

Kliknięcie przycisku Pobieranie przycisk na tej stronie internetowej dodaje 7-dniową wersję próbną programu do systemu Windows.

Potrzebujesz najlepszego oprogramowania do pobierania obrazów dla systemu Windows 10? Sprawdź nasze najlepsze typy w tym przydatnym artykule.

Te rozszerzenia i programy zapewniają większość opcji potrzebnych do zbiorczego pobrania wielu zdjęć z Pinterest.

Mimo że PinDown i Pinterest Downloader obsługują tylko Pinterest.com i Instagram.com, możesz pobierać zdjęcia z dowolnej strony za pomocą Próbnika obrazów i narzędzia do pobierania obrazów.

Jeśli masz inne sugestie lub pytania, nie wahaj się zostawić ich w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji