Potrzebujesz przeglądarki, aby zagrać w Travian Legends? Oto nasze najlepsze typy

Travian Legends to internetowa gra strategiczna czasu rzeczywistego wydana w 2004 roku przez twórcę oprogramowania Travian Games. Gra jest rozgrywana online, bezpośrednio w przeglądarce użytkownika, więc pobieranie nie jest wymagane.

Ponieważ jest to gra przeglądarkowa, zaprezentujemy Ci przeglądarki do uruchomienia Traviana.

Jakie są najlepsze przeglądarki do grania w Travian?

1

Przeglądarka UR

Najlepsze przeglądarki UR Browser do gry w Travian

Pierwszym wpisem na naszej liście jest przeglądarka UR, a tym, co odróżnia tę przeglądarkę od reszty, jest koncentracja na prywatności i bezpieczeństwie użytkowników. Przeglądarka ma wbudowane blokowanie reklam i ochronę przed śledzeniem, dzięki czemu będziesz bezpieczny przed szkodliwymi śledzącymi plikami cookie.

Ponadto przeglądarka ma wbudowaną ochronę antywirusową, dzięki czemu ostrzeże Cię, jeśli pobierzesz złośliwy plik lub odwiedzisz złośliwą stronę internetową. Przeglądarka ma również zaawansowany tryb przeglądania prywatnego, więc nie przechowuje ani nie wysyła żadnych informacji do Google.

Istnieją również różne funkcje, które zmniejszą cyfrowy odcisk palca i jeszcze bardziej ochronią Twoją prywatność. Wreszcie, istnieje również wbudowana sieć VPN, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje informacje są zawsze bezpieczne.

Warto wspomnieć, że przeglądarka UR jest oparta na Chromium, więc obsługuje te same funkcje i rozszerzenia, których używa Chrome. Jeśli chcesz grać w gry przeglądarkowe z dodatkowymi zabezpieczeniami i prywatnością, najlepszym wyborem jest przeglądarka UR.

Rekomendacja redakcji
Twoja przeglądarka
Przeglądarka UR

  • Szybkie ładowanie strony
  • Prywatność na poziomie VPN
  • Rozszerzona ochrona
  • Wbudowany skaner antywirusowy

Pobierz teraz przeglądarkę UR

Dowiedz się, jak przeglądarka UR chroni Twoją prywatność w tej szczegółowej recenzji

2)

Google Chrome

Chrome najlepsze przeglądarki do grania w Travian

Chrome jest prawdopodobnie jedną z najbardziej znanych obecnie przeglądarek internetowych. Ta przeglądarka została opracowana przez Google i jest obecnie najczęściej używaną przeglądarką na świecie. Przeglądarka Google ma najlepszą dostępną obsługę skryptów JavaScript / ECMA i zajęła pierwsze miejsce w standardowym teście internetowym HTML5.

Ze względu na te funkcje szybkość Chrome wydaje się najlepiej dostosowana do uruchamiania gier takich jak Travian. Jeśli masz przyzwoity komputer, możesz łatwo przełączać się między wieloma kartami podczas grania w swoje ulubione gry.

Poza tym Chrome jest szybki, niezawodny i bezpieczny, ale nie tak prywatny z danymi użytkownika, jak nasz poprzedni wpis na liście. Niemniej jest to świetna przeglądarka i zdecydowanie powinieneś ją wypróbować.

Pobierz Google Chrome

Zainstaluj te rozszerzenia prywatności dla Chrome, aby zachować prywatność danych.

3)

Mozilla Firefox

Najlepsze przeglądarki Firefox do grania w Travian

Firefox został wydany po raz pierwszy w 2002 roku przez Mozilla Corporation, która jest obecnie drugą najpopularniejszą przeglądarką internetową na rynku.

Mozilla Firefox obsługuje wiele standardów internetowych, w tym HTML5, XML, XHTML, MathML, SVG 2 (częściowy), CSS, ECMAScript (JavaScript), DOM, XSLT, XPath i APNG (Animowany PNG) z przezroczystością alfa.

Jeśli chodzi o wykorzystanie pamięci, Firefox zużywa nieco mniej pamięci niż Chrome, co czyni go idealnym, jeśli używasz komputera z niższej półki lub jeśli chcesz zmniejszyć zużycie pamięci na komputerze.

Chociaż nie jest tak szybki jak Google Chrome, Firefox zapewnia solidną wydajność podczas grania w gry przeglądarkowe.

Pobierz Firefox

4

Opera

najlepsze przeglądarki opera do gry w Travian

Opera została wydana w 1995 roku jako bezpośredni konkurent przeglądarki Internet Explorer. Opera Software, norweska firma programistyczna, opracowała Opera — która ostatecznie stała się wielokrotnie nagradzaną przeglądarką internetową.

Przeglądarka internetowa oferuje swoim użytkownikom tryb Opera Turbo, dzięki czemu strony internetowe ładują się i działają znacznie szybciej niż zwykle. Chociaż Opera ma opcję wielu kart, nie jest tak wydajna jak przeglądarka UR w Travian Legends.

Jednak głównym atutem Opery jest sekcja Zakładki. Zakładki są bardzo dobrze zorganizowane po lewej stronie ekranu, dzięki czemu użytkownicy mogą mieć swoje ulubione linki na wyciągnięcie ręki.

Ogólnie Opera może nie być tak popularna jak inne przeglądarki na liście, ale nadal oferuje przyzwoite funkcje, które zdecydowanie powinieneś sprawdzić.

Zdobądź Operę

Mamy nadzieję, że nasza lista najlepiej pasujących przeglądarek Travian Legends pomoże Ci zdecydować, której przeglądarki wolisz używać. Jeśli ten artykuł Ci pomógł, zostaw komentarz w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji