Jak importować ulubione z innej przeglądarki do Edge

Wielu użytkowników systemu Windows 10 prawdopodobnie zdecydowało się na przejście do Microsoft Edge po jego pełnej wersji. Jednym z głównych „problemów” podczas przełączania do innej przeglądarki jest dodawanie zakładek lub ulubionych z poprzedniej przeglądarki.

W tym krótkim przewodniku pokażę Ci, jak łatwo możesz zaimportować ulubione z poprzedniej przeglądarki do Edge, dzięki czemu nie musisz odwiedzać każdej witryny i robić tego ręcznie.

Jak mogę zaimportować moje ulubione do Microsoft Edge?

Microsoft zawarł opcję importowania ulubionych z innych przeglądarek do Edge, dzięki czemu możesz to zrobić w kilka chwil.

Oto dokładnie, jak importować ulubione lub zakładki z innych przeglądarek internetowych do Microsoft Edge:

 1. Otwórz Edge i przejdź do menu kropkowanego (…)
 2. W dolnej części menu głównego kliknij Ustawienia, aby otworzyć okno ustawień
 3. Wybierz opcję Importuj ulubione z innej przeglądarkiimportuj ulubione do krawędzi
 4. Spowoduje to przeskanowanie wszystkich przeglądarek zainstalowanych na twoim komputerze, dzięki czemu możesz sprawdzić, z której przeglądarki chcesz zaimportować ulubione
 5. Po sprawdzeniu żądanej przeglądarki, po prostu kliknij Importuj, a zakładki pojawią się wkrótce w Edge

To wszystko, teraz masz wszystkie zapisane ulubione z innych przeglądarek w Microsoft Edge. Jest to świetna opcja, ponieważ odwiedzanie każdej strony indywidualnie i samodzielne zapisywanie ulubionych byłoby bardzo denerwujące i wymagałoby dużo czasu.

 • Niestety, Microsoft Edge nie obsługuje jeszcze importowania zakładek HTML, nie możesz też przeciągać zakładek z innej przeglądarki do Edge, jak ma to miejsce w przypadku niektórych innych przeglądarek internetowych. Nie wiemy, czy Microsoft zmieni to w przyszłości, więc nie możemy ci nic teraz powiedzieć.

  Teraz wiesz, jak łatwo zaimportować ulubione z innej przeglądarki, ale jeśli masz problemy z wydajnością w Microsoft Edge, takie jak problemy z połączeniem lub awarią, możesz sprawdzić nasz artykuł, w którym mówimy o tych problemach.

  Jak dostosować pasek ulubionych w Microsoft Edge

  Od czasu napisania tego posta Microsoft dodał do Edge szereg nowych interesujących funkcji. Na przykład możesz teraz dostosować pasek Ulubionych i lepiej uporządkować strony w folderach.

  Oprócz tego możesz także edytować adres URL zapisanych stron, usuwać foldery z listy Ulubionych, a nawet przypinać strony internetowe do menu Start.

  Mówiąc o stronie Ulubione Edge, wielu użytkowników skarżyło się, że ta strona zniknęła po zainstalowaniu najnowszych aktualizacji systemu Windows 10. Aby uzyskać więcej informacji na temat przywracania go, możesz skorzystać z tego przewodnika.

  Przeglądarka UR pozwala zarządzać ulubionymi z poziomu ekranu głównego

  Intuicyjny projekt zwykle znajduje się w przeglądarce, za którą stoją duże zespoły. Jak Mozilla Firefox, Microsoft Edge lub Google Chrome. Jednak niektóre ukryte klejnoty mają wiele do zaoferowania.

  Przeglądarka UR udaje mu się uprościć sprawę, ale nadal oferuje mnóstwo funkcji dostosowywania. Jednym z nich jest organizowanie ulubionych bezpośrednio z ekranu głównego.

  Twoja przeglądarka

  Możesz usuwać i dodawać ulubione do ekranu głównego, dość łatwo tworzyć nowe menu Ulubione. Istnieje również interesująca funkcja o nazwie Moods, która pozwala grupować ulubione witryny dla różnych profili (UR Work, UR Home itp.). Możesz tworzyć własne profile Moods, dzięki czemu świetnie nadaje się na komputery PC z wieloma użytkownikami.

  Przeglądarka UR, w swej istocie jest zorientowany na prywatność i umożliwia anonimowe przeglądanie z najwyższymi zabezpieczeniami. Sprawdź to teraz i przekonaj się sam.

  Rekomendacja redakcji
  Twoja przeglądarka
  Przeglądarka UR

  • Szybkie ładowanie strony
  • Prywatność na poziomie VPN
  • Rozszerzona ochrona
  • Wbudowany skaner antywirusowy

  Pobierz teraz przeglądarkę UR

Link do głównej publikacji