iTunes dla Windows 10 zaktualizowany o ulepszenia Apple Music Catalog

Jak dobrze wiesz, iTunes to bezpłatne oprogramowanie dla właścicieli urządzeń Apple, które pomaga im odtwarzać całą cyfrową muzykę, wideo i inne treści. Ułatwia synchronizację zawartości z iPodem, iPhonem i Apple TV.

Najnowsza aktualizacja jest oznaczona jako 12.3.2 i zawiera kilka drobnych ulepszeń, na które należy zwrócić uwagę w przypadku użytkowników iTunes, a także polegać na systemie Windows jako codziennym systemie.

Ulepszenia iTunes 12.3.2

Oto jak wygląda dziennik zmian dla iTunes 12.3.2:

  • Ta aktualizacja umożliwia przeglądanie utworów, kompozytorów i wykonawców podczas przeglądania muzyki klasycznej w katalogu Apple Music
  • Poprawa stabilności i wydajności

Wersja 32-bitowa ma rozmiar 112,0 MB, a pobieranie iTunes 12.3.2 na 64-bitowy system Windows 10 zajmie 127,0 MB. Mówimy tylko o systemie Windows 10, ponieważ uważamy, że wszyscy powinni przejść do systemu Windows 10, ale oczywiście nadal można go pobrać. Śledź naszą dedykowaną stronę pobierania iTunes dla użytkowników systemu Windows 10, aby również śledzić poprzednie zmiany.

Ta konkretna aktualizacja iTunes została opublikowana w celu dopasowania zmian Apple Music dokonanych wcześniej w iOS 9.2. Jeśli chodzi o ulepszenia stabilności i wydajności, wydaje się, że dotyczą one głównie niektórych problemów bezpieczeństwa dla użytkowników systemu Windows 7, co moim zdaniem jest tylko kolejnym powodem aktualizacji do systemu Windows 10.

Link do głównej publikacji