Informacje kontaktowe pomocy technicznej do systemu Windows 10, 8 [Linki]

Jeśli zainstalowałeś na swoim urządzeniu system Windows 10, Windows 8 (lub aktualizację systemu Windows 8.1), najprawdopodobniej, jeśli nie będziesz miał szczęścia, ponieważ większość z nas ma oprogramowanie, będziesz mieć z nim problemy i będziesz potrzebować obsługa klienta i serwis. Wielu ludzi, zwłaszcza tych, którzy nie znają się na rzeczy technicznych, spieszy się z obsługą klienta i prosi o pomoc.

Oczywiście możesz rozwiązać wiele z tych problemów samodzielnie, ale pomóżmy tym, którzy myślą, że ich maszyna jest skazana na zagładę. Przede wszystkim musisz zajrzeć na stronę producenta komputera, aby sprawdzić, czy ma on obsługę systemu Windows 10, Windows 8, na przykład HP. Jeśli producentowi maszyny nie udało się pomóc w rozwiązaniu problemu, możesz spróbować skontaktować się bezpośrednio z firmą Microsoft.

Bądź jednak przygotowany na to, że nie otrzymasz wsparcia dla systemu Windows 8, Windows 10, którego szukasz, ponieważ większość ludzi po prostu o coś zapyta. Firma Microsoft skonfigurowała nawet stronę internetową, aby można było dowiedzieć się, jak i kiedy poprosić o wsparcie.

obsługa systemu Windows 10

Informacje kontaktowe dotyczące obsługi systemu Windows 10

„Prawdziwa” obsługa techniczna systemu Windows 8, użytkownicy systemu Windows 10 byli dostępni głównie dla osób mieszkających w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie przez wiele lat. Na szczęście Microsoft oferuje teraz wsparcie dla wielu krajów, obejmujących wszystkie kontynenty. Pracownicy firmy Microsoft będą w stanie rozwiązać problemy z systemem Windows 8, Windows 10 przez telefon, czat lub e-mail.

  • Numery telefonów do działu obsługi klienta Microsoft — tutaj możesz znaleźć numery telefonów do wszystkich Centrów Wsparcia Microsoft na świecie.

Gigant z Redmond oferuje użytkownikom inne kanały kontaktowe. Jeśli nie możesz uzyskać pomocy technicznej przez telefon, możesz skontaktować się z firmą Microsoft, otwierając strony pomocy technicznej firmy w mediach społecznościowych.

  • Strona pomocy technicznej Microsoft na Twitterze

Microsoft postanowił zainwestować w technologie sztucznej inteligencji, a także dodał bota AI, aby pomóc Ci rozwiązać problemy techniczne. Wirtualny agent Microsoft to w rzeczywistości animowany interfejs, który ma dostęp do firmowej bazy danych rozwiązywania problemów. Możesz krótko opisać swój problem, a agent wyświetli odpowiednią stronę pomocy technicznej.

Możesz także uzyskać pomoc klienta za pośrednictwem czatu lub poczty e-mail na oficjalnej stronie pomocy technicznej. Możesz też poszukać artykułów związanych z Windows 10, Windows 8.

Link do głównej publikacji