Eraser prywatności usuwa aktywność przeglądarki chroniącą twoją prywatność

Usunięcie historii przeglądania może czasem być bardzo przydatne, zwłaszcza jeśli udostępniasz komputer innym osobom. Na pewno nie chciałbyś, aby odkryli Twoje bardziej prywatne wyszukiwania. Tutaj pod ręką znajduje się oprogramowanie, które jest w stanie usunąć twoją historię przeglądania, a jednym z najlepszych narzędzi, które to potrafi, jest Gumka prywatności utworzony przez Cybertron Software.

Kluczowe funkcje Gumki prywatności

Gumka prywatności to przydatne rozwiązanie, które chroni Twoją prywatność poprzez usunięcie historii przeglądania i większej aktywności komputera. To oprogramowanie obsługuje wszystkie główne przeglądarki internetowe, a jednym kliknięciem oferuje możliwość usunięcia wszystkich cyfrowych śladów, w tym historii przeglądania, pamięci podręcznej przeglądarki internetowej, plików cookie, zapisanych haseł, historii wyszukiwania, plików tymczasowych, kosza recyklingu i więcej.

To narzędzie obsługuje systemy Windows i jest wyposażone w wiele wspaniałych funkcji, takich jak:

 • Gumka prywatności zapewnia większe bezpieczeństwo komputera w systemie Windows.
 • Obsługuje ponad 250 darmowych, wstępnie skonfigurowanych wtyczek, które będą czyścić ślady pozostawione przez wiele aplikacji, a także otrzymasz szansę rozszerzenia funkcji czyszczenia, tworząc własne wtyczki aplikacji.
 • Eraser prywatności to świetne narzędzie, które trwale usuwa określone pliki i foldery z komputera bez szans na odzyskanie.
 • Usuwa również dodatkowe i ukryte dane ze wszystkich dysków, a wszystkie bezpłatne klastry zostaną wyeliminowane.
 • Program usuwa nieprawidłowe wpisy rejestru dla aplikacji, które już nie istnieją, a także naprawia uszkodzone wpisy rejestru.
 • Może zoptymalizować ogólną wydajność komputera, a także przyspieszy uruchomienie systemu Windows.
 • Będziesz mógł korzystać z tego oprogramowania za każdym razem, gdy zamkniesz przeglądarkę po każdej sesji spędzonej na komputerze.
 • Możesz także ustawić to narzędzie do monitorowania systemu Windows w tle i automatycznego wykrywania, co należy wyczyścić.

Gumka prywatności jest łatwa w użyciu i zapewnia większe bezpieczeństwo na każdym komputerze z systemem Windows. Za pomocą tego narzędzia można odzyskać miejsce na dysku twardym, usuwając niepotrzebne lub zbędne dane.

 • Przeczytaj także: Użytkownicy systemu Windows 10 wkrótce będą mogli usunąć dane telemetryczne

Możesz przejść na oficjalną stronę Privacy Eraser i uzyskać oprogramowanie za darmo, aby zwiększyć wydajność i stabilność komputera, a także sprawić, by system działał sprawniej, szybciej i wydajniej niż kiedykolwiek. Możesz także sprawdzić więcej wspaniałych funkcji i korzyści, z których będziesz mógł korzystać, jeśli zdecydujesz się skorzystać z tego wspaniałego programu.

Ogólną wydajność systemu można zwiększyć za pomocą innego przydatnego oprogramowania, CyberGhost jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy pragną dużej prędkości i niezawodności prywatności na swoim komputerze. Jest to solidne rozwiązanie, głównie dzięki polityce zerowych dzienników i szerokiemu zestawowi przydatnych funkcji.

Hotspot Shield to kolejna aplikacja, którą możesz wybrać do bezpiecznego przeglądania stron internetowych, i ważne jest, aby pamiętać, że celem tego oprogramowania jest zapewnienie użytkownikom anonimowej obecności online za pośrednictwem doskonałej usługi VPN, która zamaskuje adres IP. Obie te aplikacje wraz z Privacy Eraser sprawdzonym powyżej mają rozszerzony zestaw funkcji, które katapultują je do najwyższej jakości oprogramowania związanego z prywatnością.

A może równie dobrze możesz wypróbować przeglądarkę, która nie wymaga oprogramowania innych firm do czyszczenia danych przeglądania lub VPN innej firmy, aby zachować anonimowość w Internecie? Przeglądarka UR jest wszystkim, o co można prosić w przeglądarce internetowej, a potem jeszcze trochę.

Przeglądarka UR jest wyposażona w zaawansowany tryb śledzenia i profilowania podobny do trybów incognito fałszywie reklamowanych w wielu przeglądarkach. Tryb Ninja sprawia, że ​​jesteś duchem, gdy jesteś online i żadna strona internetowa nie byłaby w stanie cię wyśledzić. Możesz skonfigurować 3 tryby prywatności osobno dla każdej witryny i mieć 12 wyszukiwarek jednym kliknięciem do wyboru.

Sprawdzić Przeglądarka UR już dziś i przekonaj się, jak skuteczny jest przeciwko natrętnym stronom internetowym i wścibskim oczom.
Rekomendacja redakcji
Twoja przeglądarka
Przeglądarka UR

 • Szybkie ładowanie strony
 • Prywatność na poziomie VPN
 • Rozszerzona ochrona
 • Wbudowany skaner antywirusowy

Pobierz teraz przeglądarkę UR

Link do głównej publikacji