E-mail To dla Chrome pomaga zapisywać artykuły do ​​późniejszego przeczytania

Chociaż zapisywanie zawartości online jest teraz stosunkowo łatwe przy użyciu wielu różnych menedżerów zakładek, nie oznacza to, że nie warto przyglądać się nowym narzędziom w tym miejscu, takim jak nowy Wyślij to pocztą e-mail rozszerzenie do przeglądarki Chrome, które jednym kliknięciem myszy może wysyłać ulubione treści bezpośrednio z przeglądarki na pocztę e-mail.

To rozszerzenie Chrome pozwala zapisywać treści bez reklam bezpośrednio w skrzynce odbiorczej, co oznacza, że ​​możesz przeglądać zapisane treści w dowolnym momencie, chociaż jest to tylko przeglądarka Chrome. Dodatek usuwa również zakłócenia i paski boczne ze stron internetowych i wysyła ci główny tekst i obrazy za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Ponieważ klient poczty e-mail zwykle jest wbudowany w urządzenia mobilne, tablety i komputery PC, nie trzeba instalować żadnych dodatkowych aplikacji, aby odczytać zapisane zakładki. Narzędzie automatycznie synchronizuje wiadomości e-mail z klientami e-mail, dzięki czemu możesz czytać artykuły nawet w trybie offline.

Funkcje rozszerzenia

  • Zapisz dowolną stronę internetową lub artykuł za pomocą przycisku paska narzędzi
  • Zapisz bieżącą stronę za pomocą skrótu klawiaturowego
  • Kliknij prawym przyciskiem myszy i zapisz łącza bez ich otwierania. Otworzymy ten link, wyodrębnimy z niego przydatne treści i wyślemy Ci e-mail z jego zawartością.
  • Automatycznie dodaje bookmarklet, który pozwala zapisywać strony z urządzeń mobilnych i tabletów (Chrome na Androida, iPhone’a, iPada itp.).
  • Całkowicie darmowy w użyciu.

Instalowanie dodatku jest szybkie, ponieważ jest to rozszerzenie. Następnie poprosi Cię o podanie adresu e-mail, który będzie działał z dodatkiem. Narzędzie oferuje kilka sposobów wysyłania adresów URL. Jeśli chcesz wysłać link do aktualnie oglądanego artykułu, po prostu kliknij ikonę rozszerzenia na pasku narzędzi przeglądarki. Możesz też nacisnąć Ctrl + Shift + U wysłać link e-mailem.

W niektórych przypadkach możesz znaleźć adresy URL, do których dostęp jest trudny. W takim przypadku możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy adres URL, aby otworzyć menu kontekstowe, które umożliwia wysłanie wiadomości e-mail z tym kontekstem. Ostatecznie, Email This for Chrome to lekkie rozszerzenie, które zaspokaja potrzeby użytkowników Chrome, którzy wolą przechowywać treści online bezpośrednio w swojej skrzynce odbiorczej.

Możesz pobrać rozszerzenie Email This for Chrome ze sklepu Chrome.

Link do głównej publikacji