Darmowe aplikacje słownika Windows 8, 10: Top 5 w użyciu

Posiadając urządzenia przenośne z systemem Windows 8, takie jak tablety lub laptopy, możesz korzystać z wielu aplikacji i narzędzi, które mogą ci pomóc w różnych sytuacjach. Na przykład, jeśli dużo podróżujesz i potrzebujesz przydatnego słownika, aby zrozumieć różne języki lub komunikować się z innymi w ich własnym języku, możesz uzyskać dostęp do Sklepu Windows i pobrać własne narzędzie słownikowe. Oczywiście w Windows Store możesz pobrać różne aplikacje, ale nie wszystkie dostępne narzędzia są wystarczająco dobre do codziennego użytku (niektóre oprogramowanie może wymagać aktualizacji lub ulepszeń stabilności, podczas gdy inne mogą działać z błędami lub problemami). Z tego powodu podczas poniższej recenzji postaram się opisać najlepsze 5 bezpłatnych aplikacji do słownika Windows 8 i Windows 8.1.
aplikacje słownika Windows 8
Aplikacja słownikowa zazwyczaj oferuje różne funkcje, których można używać do rozumienia, a także do nauki języka obcego. Jak już wspomniano, jeśli do wykonywania zadań musisz często podróżować lub jeśli musisz codziennie komunikować się z partnerami biznesowymi, aplikacja słownikowa będzie bardziej niż przydatna. Ponadto, ponieważ tablet lub laptop z systemem Windows 8 i Windows 8.1 jest prawie zawsze blisko Ciebie, najlepiej będzie pobrać wymaganą aplikację słownika na własne urządzenie. Aby to zrobić, musisz uzyskać dostęp do Windows Store i wybrać narzędzie, które najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom. Ale która aplikacja słownikowa jest zalecana dla obszaru biznesowego? Lub jak zarządzać tą aplikacją, jeśli jeszcze jej nie używałem?

Czytaj także: Aplikacje Pinterest na Windows 8: Sześć najlepszych wyborów

Cóż, aby dowiedzieć się, które są najlepsze aplikacje słownika systemu Windows 8, a także nauczyć się korzystać z tych narzędzi, może być konieczne przeczytanie dedykowanego samouczka. Możesz też rzucić okiem na poniższą listę, na której opisałem najpopularniejsze aplikacje Widows 8, które są obecnie dostępne na platformę Windows.

TheFreeDictionary

TheFreeDictionaryThe Darmowa aplikacja Słownik to chyba najlepsza aplikacja do słownika Windows 8 i Windows 8.1 na tablet lub laptop. Jak już wiesz, narzędzie można pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows na dowolnym urządzeniu, ponieważ aplikacja otrzymała ostatnio pełną obsługę systemu Windows 8.1. Jeśli chodzi o funkcje słownika, dzięki bezpłatnemu słownikowi będziesz mógł wyszukiwać liczne słowniki angielskie, korzystać z zaawansowanych opcji wyszukiwania w celu uzyskania specjalistycznego tłumaczenia i wymowy oraz uzyskiwać dostęp do innych słowników dla języków takich jak hiszpański, francuski, niemiecki, włoski, chiński, portugalski, holenderski , Norweski, grecki, arabski, polski, turecki i rosyjski. Jeśli udało mi się zwrócić twoją uwagę, nie wahaj się i pobierz bezpłatny słownik ze Sklepu Windows, oczywiście za darmo.

Zaawansowany słownik języka angielskiego

Zaawansowany słownik języka angielskiegoThe Zaawansowany słownik języka angielskiego posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, dzięki czemu ta aplikacja słownika Windows 8 jest niezwykle popularna i doceniana. Z tych samych powodów słownik ten może być używany zarówno przez początkujących, jak i początkujących użytkowników, takich jak dzieci lub studenci. Najlepsze w Advanced English Dictionary jest to, że większość wyjaśnianych słów jest również związana ze zdjęciami. Zatem uczenie się nowych rzeczy będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek, szczególnie jeśli ten słownik jest używany w szkołach. Aplikację można również pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows i osobiście polecam ją osobom zainteresowanym korzystaniem z przyjaznej dla użytkownika aplikacji Windows 8.

tłumacz Bing

tłumacz BingŁatwy sposób na uzyskanie szybkich i często precyzyjnych tłumaczeń może być zapewniony tłumacz Bing. Ta aplikacja była najpierw dostępna na Windows Phone, ale nie można jej również zainstalować na urządzeniach z Windows 8 i Windows 8.1, takich jak tablety i laptopy. Bing Translator można pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows i może być łatwo używany przez dowolnego użytkownika. Zasadniczo aplikacja zawiera trzy menu, których można użyć do uzyskania potrzebnego tłumaczenia. Najpopularniejsza funkcja umożliwia „tłumaczenie według trybu aparatu”. W związku z tym możesz używać aparatu urządzenia do tłumaczenia zdjęć lub tekstów w czasie rzeczywistym. Ponadto narzędzie może być używane w trybie off-line, ponieważ możesz pobrać wymagane języki w dowolnym momencie — wtedy tłumaczenie zostanie wykonane bez połączenia z Internetem.

Czytaj także: Uruchomiono aplikację Goal.com na Windows 8, pobierz teraz

Słownik WordWeb

Słownik WordWebAplikacja WordWeb dla systemu Windows 8 to coś więcej niż podstawowy słownik. To narzędzie systemu Windows 8 zawiera wspaniałe funkcje, których można używać do uzyskiwania definicji słów, sugestii pisowni, przykładów użycia, synonimów i powiązanych słów. Słownik WordWeb zapewnia natychmiastowy dostęp do 225 000 definicji zmysłów, 85 000 słów, wyrażeń i formularzy pochodnych, 85 000 wymowy tekstu i wielu innych. Wszystkie są dostępne bez użycia połączenia internetowego, dzięki czemu możesz bezpiecznie korzystać z tej aplikacji słownika Windows 8 w trybie offline. Nie wahaj się i przetestuj Słownik WordWeb, ponieważ narzędzie jest dostępne za darmo w Sklepie Windows.

Słownik Babylon

Słownik BabylonBabilon jest, jak być może wiesz, głównym dostawcą oprogramowania do obsługi słowników i tłumaczeń. Jeśli więc chcesz wypróbować jedną z najbardziej cenionych aplikacji słownika Windows 8, musisz pobrać Słownik Babylon. Dzięki temu narzędziu będziesz mieć dostęp do prawie wszystkich istniejących języków; ponadto będziesz w stanie znaleźć wyjaśnienia nieznanych słów podczas czytania tekstów, książek, a nawet e-maili. Zasadniczo Słownik Babiloński udostępnia i miesza najlepsze słowniki dostępne w tej dziedzinie, a następnie pokazuje specjalistyczne wyniki oraz odpowiednie tłumaczenia i wymowy dla dowolnego sugerowanego tekstu lub słowa. Słownik Babylon jest również dostępny za darmo w Windows Store i można go w dowolnym momencie zainstalować na swoim urządzeniu.

Więc masz to; te były najlepsze 5 darmowych aplikacji słownika Windows 8 obecnie dostępne w Sklepie Windows. Są to również najpopularniejsze narzędzia ocenione przez użytkowników, którzy już je przetestowali, z gwiazdkami 4 lub wyższymi. Ponadto starałem się opisać zarówno zaawansowane, jak i podstawowe narzędzia słownikowe, abyś mógł wybrać aplikację odpowiednią dla obszaru biznesowego lub pobrać narzędzie, które może ci pomóc w nauce.

W każdym razie w sklepie Windows Store można znaleźć wiele innych aplikacji do słownika. Jeśli więc znajdziesz coś, o czym warto wspomnieć, nie wahaj się i napisz do nas. Skorzystaj z poniższego pola komentarzy lub prześlij nam e-mailem swoje badanie, a my odpowiednio zaktualizujemy tę recenzję.

Czytaj także: Ćwicz jogi z nową aplikacją Yoga.com dla systemu Windows 8

Link do głównej publikacji