Ćwicz swoje umiejętności Ninja w Shuriken Ninja na Windows

Klasyczne gry fizyki są świetną zabawą i mają tysiące fanów na całym świecie. Gry takie jak Angry Birds podbiły świat gier mobilnych i odniosły ogromny sukces.

Chociaż nie jest tak ładna i różnorodna jak Angry Birds, gra, o której dziś porozmawiamy, jest wciąż całkiem dobra. Muszę przyznać, że na początku nie myślałem o tym dużo, ale kiedy zacząłem grać, zauważyłem, że stało się to dość interesujące, nie tyle ze względu na funkcje gry, albo z gry, ale dla satysfakcji z uzyskanie najwyższego wyniku.

Shuriken Ninja na Windows 8, Windows 10

Menu gry nie zawiera zwykłej grafiki ani innych treści, takich jak gra, którą testowaliśmy wczoraj Judge Dredd vs. Zombies, ale oferuje łatwy dostęp do całej zawartości gry. Celem gry jest trafienie wszystkich balonów gwiazdami ninja i podobnie jak wszystkie inne gry oparte na tej samej zasadzie, musisz zrobić to przy jak najmniejszej liczbie strzałów.

shuriken-ninja-windows-8-game-review_1

Pod względem treści istnieją cztery kategorie gier. Pierwsze trzy to zwykłe łamigłówki, z których każdy ma 63 różne poziomy, od łatwych do niemożliwie trudnych! Ostatnią kategorią jest Wyzwanie docelowe, w którym musisz strzelać jak najwięcej balonów w wyznaczonym czasie.

Oprócz wielu poziomów gra oferuje kreatora poziomów, w którym użytkownicy mogą tworzyć własne unikalne poziomy z pożądanymi elementami. Twórca ma różne style dla każdej z trzech normalnych kategorii. Ponadto użytkownicy, którzy chcą udostępnić swoje dzieła, mogą przesłać je na serwer gry, skąd mogą je pobrać każdy inny gracz.

shuriken-ninja-windows-8-game-review-2_1

To prowadzi nas do ostatniej funkcji gry, jaką jest Level Downloader. Tutaj gracze mogą znaleźć ogromną liczbę poziomów i paczek poziomów, którymi mogą się cieszyć. Chociaż poziomy są dość dobrze zaprojektowane (przynajmniej te, których próbowałem), napotkałem pewne problemy podczas próby załadowania niektórych poziomów i gra się zawiesiła. Poza tym wszystko działało bezbłędnie!

shuriken-ninja-windows-8-game-review-3_2

Shuriken Ninja to świetny sposób na spędzenie czasu, a dzięki funkcji tworzenia poziomów i możliwości pobierania innych poziomów gracze mogą cieszyć się grą przez długi czas!

Pobieranie Shuriken Ninja na Windows 10, Windows 8

Link do głównej publikacji