3D Paperball dla Windows 8 / RT / Windows 10 [Recenzja]

Windows 8 dał programistom szansę na rozpoczęcie tworzenia aplikacji na nowej, ekscytującej platformie, a najlepszym sposobem na zdobycie dużej liczby użytkowników jest tworzenie coraz lepszych gier. Inne mobilne systemy operacyjne mają tysiące gier gotowych dla graczy na całym świecie i cieszymy się, że nowa platforma cieszy się dużym zainteresowaniem.

Gry mobilne drastycznie wzrosły w ciągu ostatnich kilku lat, głównie dzięki postępom w telefonach komórkowych i tabletach, które obecnie są w stanie renderować znacznie bardziej złożoną grafikę niż wcześniej. Ważną częścią rozwoju gier była fizyka, główna cecha, dzięki której gry stały się realistyczne. A teraz możemy bezpiecznie założyć, że twórcy aplikacji mobilnych go przybili, a jest jeszcze jeden przykład gry fizyki 3D paperball dla Windows 8 / RT.

3D Paperball dla Windows 8 / RT

3d-paperball-windows-8-rt-game-review-1

Kiedy tego rodzaju gra pojawiła się w sklepach internetowych, wiele z nich nie miało trwać zbyt długo, głównie dlatego, że główną ideą było rzucić przedmiot (czy to koszykówkę, piłkę nożną czy papierową piłkę) i trafić w wyznaczone miejsce cel. Niewiele z tego minęło, a niektórzy mieli wątpliwości (jak w przypadku niekończących się gier i zobacz, jak się to potoczyło), ale mimo to te gry się rozkwitły.

Dziś mamy doskonały przykład takiej gry, opublikowanej przez A Trillion Games Ltd pod nazwą 3D Paperball. Gra jest bardzo podobna do Android Paper Toss, a gracze muszą wystrzelić papierową piłkę do kosza. Chociaż może się to wydawać proste, czasami jest to dalekie od tego.

3d-paperball-windows-8-rt-game-review-2

W przeciwieństwie do wspomnianej wcześniej gry na Androida, Paperball ma tę zaletę, że oferuje graczowi w pełni trójwymiarowe środowisko, w którym całe pomieszczenie jest polem gry, a umiejętności gracza mierzy się najtrudniejszym możliwym strzałem.

Przeczytaj także Ćwicz swoje umiejętności Ninja z Shuriken Ninja

Celem gracza jest rzucenie papierowej piłki do kosza na śmieci, wykonując jak najwięcej odbić od różnych obiektów w pokoju. Wyniki są porównywane za pomocą tablicy wyników, dzięki czemu gra jest konkurencyjna.

3d-paperball-windows-8-rt-game-review-3

Pod względem aspektu 3D Paperball dla Windows 8 ma całkiem dobre tekstury i ładnie zaprojektowane środowisko, ale brakuje mu współczynnika „wow”, co czyni dobrą grę, świetną. Mimo że projektanci poziomów wykonali świetną robotę, tworząc estetykę gry, nie wydają się tak realistyczni.

3d-paperball-windows-8-rt-game-review-4

Nie uważamy tego za poważną wadę, ale warto o tym wspomnieć, więc jeśli szukasz dobrej i konkurencyjnej gry fizycznej, zalecamy wypróbowanie 3D Paperball.

Pobieranie 3D Paperball dla Windows 8 / RT

Link do głównej publikacji