Co słychać w tej zwodniczej witrynie przed nami! ostrzeżenie w Chrome?

Ostatnio Internet stał się niebezpiecznym miejscem, ponieważ populacja codziennych użytkowników rośnie, a cyberprzestępcy są raczej produktywni. Najczęściej używanym narzędziem do przeglądania interwebz jest Google Chrome. W Chrome są jednak pewne zadziwiające rzeczy. Jak nagłe ostrzeżenie o niebezpiecznym miejscu przed nami, czy raczej oszukańcze.

Wymaga to trochę światła i zadbaliśmy o to dzisiaj. Jeśli kiedykolwiek natknąłeś się na ekran ostrzegawczy „Zwodnicza witryna z wyprzedzeniem” podczas nawigacji do witryny, sprawdź poniższe wyjaśnienie.

Co to jest ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa „Zwodnicza witryna z wyprzedzeniem” w Chrome

Google przywiązuje dużą wagę do bezpieczeństwa online użytkowników, a to także obejmuje koncepcję przeglądarki Chrome. Od czasu do czasu mogą naruszać twoją prywatność, ale strony phishingowe i złośliwe oprogramowanie są natychmiast identyfikowane. Tak więc, nawet bez ochrony online antywirusa innej firmy, prawdopodobnie po drodze spotkasz jedno lub więcej ostrzeżeń bezpieczeństwa. Zwłaszcza jeśli wędrujesz po niejasnych częściach Internetu lub klikasz wyskakujące okienka lub reklamy.

 • Charakteryzuje je czerwony ekran alertu informujący, że link, którego próbujesz użyć, to:

  • Zawierające złośliwe oprogramowanie
  • Prowadzi do zwodniczej strony
  • Próbuję załadować skrypty z niezaufanego źródła.

  Jeśli chodzi o ostrzeżenie „Zwodnicza witryna z wyprzedzeniem”, przeważnie są to zdradzieckie witryny próbujące ukraść dane osobowe, zwłaszcza hasła. Łagodniejsze wersje zawierają dziesiątki wyskakujących okienek reklamowych.

  Gdy coś takiego się zdarzy, możesz wysłać raport, zamknąć kartę i unikać witryny w przyszłości lub po prostu otworzyć ją, jeśli wiesz, że możesz jej zaufać. Te środki ochronne mają na celu zapobieganie infekcjom typu phishing i złośliwym oprogramowaniu. Ponadto Chrome automatycznie zapobiegnie pobieraniu wszystkich plików z nieautoryzowanych źródeł.

  Jak wyłączyć ostrzeżenia o niebezpiecznych witrynach w Google Chrome

  Odkryliśmy kilka fałszywych raportów, które mówią, że jest to infekcja porywaczem przeglądarki lub złośliwym oprogramowaniem. To nie jest. Jest to integralna część Chrome, którą możesz wyłączyć, jeśli chcesz. Przeczytaj więcej na temat oficjalnego raportu przejrzystości Google, tutaj.

  • Oto jak wyłączyć monit „Zwodnicza witryna z wyprzedzeniem” w Chrome:

   1. otwarty Chrom.
   2. Kliknij na Menu z trzema kropkami w prawym rogu i otwórz Ustawienia.Zwodnicza strona przed nami
   3. Przewiń w dół i rozwiń zaawansowane Sekcja.
   4. Nawigować do Prywatność bezpieczeństwo.
   5. Wyłączyć Chroń siebie i swoje urządzenie przed niebezpiecznymi stronami.Zwodnicza strona przed nami

   Zalecamy użycie AdBlockera do przezwyciężenia wyskakujących okienek i antywirusa w celu ochrony online. Windows Defender wystarczy przez większość czasu, ale jeśli chcesz, aby twoje przeglądanie było wyjątkowo bezpieczne, Bitdefender Internet Security 2018 jest czymś, co chętnie polecamy i chwalimy. Sprawdź naszą recenzję Bitdefender tutaj.

   Dzięki temu możemy zakończyć ten artykuł. Jeśli masz jakieś pytania bez odpowiedzi dotyczące pytania „Zwodnicza strona z przodu” i podobne tematy, pamiętaj, aby powiedzieć nam w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji