Chcesz pobrać Second Life? Wszystko o tej grze w wirtualnej rzeczywistości

Second Life jest kompatybilny z Windows 10, Windows 8.1, 8, ale obecnie nie ma oficjalnej aplikacji
Windows kompatybilny z drugim życiem 8Fani rzeczywistości wirtualnej z pewnością będą wiedzieć o grach takich jak Second Life i SIMS, które w zasadzie pozwalają im budować alternatywną rzeczywistość. Second Life różni się od SIMS tym, że można w nie grać online, pozwalając użytkownikom na interakcję z innymi użytkownikami podłączonymi do tej samej rzeczywistości wirtualnej.

[AKTUALIZACJA 2018] Second Life świętowało w tym roku 15. rocznicę i liczyło 482 000 lat całkowitego czasu spędzonego przez użytkowników w grze. Utworzono 57 milionów kont ze średnio 350 000 nowych rejestracji miesięcznych z około 200 krajów na całym świecie.

Linden Lab ogłosił, że twórcom wypłacono 68 milionów dolarów, a towary wirtualne, które użytkownicy stworzyli na rynku, szacuje się na 5 milionów dolarów.

Został zorganizowany festyn muzyczny, a CEO Ebbe Altberg spotkał się ze społecznością, aby omówić, co będzie dalej z SL podczas dwóch wydarzeń na żywo w ratuszu. Jeśli tego nie zauważyłeś, możesz nagrywać filmy po rozpoczęciu gry.

Rozpoczęcie gry Second Life na Windows 10

Aby zagrać w Second Life na Windows 10, Windows 8.1 / 8, użytkownicy muszą najpierw pobrać plik wykonywalny, a następnie zainstalować go na swoim komputerze lub urządzeniu mobilnym. Po rozpoczęciu gry gracze będą potrzebować wirtualnego awatara.

Aby przeglądać, komunikować się i łączyć w Second Life, musisz pobrać oprogramowanie do przeglądania 3D z oficjalnej strony internetowej. Jest to również nazywane przeglądarką SL, jest bezpłatne, szybkie i łatwe do pobrania i zainstalowania. Po przejściu do gry możesz wypróbować różnych dostępnych widzów.

 • Pobierz przeglądarkę SL z oficjalnej strony internetowej.

Na początku gry niektóre funkcje są dostępne, ale kolejne można odblokować w miarę postępu gry. Najpierw musisz zobaczyć, co możesz zrobić z dostępnymi zasobami, aby zbudować swoją wirtualną osobę. Gdy zaczniesz chodzić po różnych środowiskach i wchodzić w interakcje z innymi postaciami, rozgrywka staje się bardziej złożona.

Podczas gry możesz zauważyć, że jakiś gracz może zmienić ładną sukienkę lub fantazyjny kapelusz lub zająć się błyszczącym samochodem. Jeśli chcesz czegoś z tych rzeczy, musisz zacząć płacić prawdziwe pieniądze.

Second Life na Windows 10, a także Windows 8.1 / 8, oferuje pełnoprawny sklep, w którym użytkownicy mogą zdobyć wszystko, czego pragnie ich małe serce, aby ich postać była bardziej atrakcyjna. Dlaczego ktoś miałby przeżywać takie kłopoty, ktoś mógłby zapytać?

Raport w gazecie pokazał, że niektórzy ludzie mogą tak przywiązać się do Second Life, że ostatecznie wpływa to na ich prawdziwe życie. Amerykańskiemu graczowi groziła rozwód przez jego żonę, która oskarżyła go o oszustwo z postacią kobiecą Second Life.
okna drugiego życia 8
Ale czy ta kontrowersyjna gra jest dostępna dla użytkowników Windows 8 / 8.1, Windows 10? Według niektórych członków społeczności Second Life nie można uruchomić gry bez odpowiedniego widza. I nie wszyscy widzowie będą działać poprawnie.

Z drugiej strony niektórzy twierdzą, że nie mają problemów z uruchomieniem aplikacji w najnowszym systemie operacyjnym Microsoft. Oto szybka poprawka, którą powinieneś wypróbować, jeśli wir wirtualnej rzeczywistości nie otworzy się poprawnie.

Jak sprawić, by Second Life działało w systemie Windows 10, Windows 8.1 / 8

 1. Zidentyfikuj system wideo / graficzny dla swojego komputera / pobierz sterowniki Windows 8, Windows 10 od oficjalnego producenta.
 2. Spróbuj ponownie zainstalować Second Life, używając tylko oficjalnej wersji pobranej z Linden Lab, ale pamiętaj, aby przeprowadzić szybką instalację.

Jak sugerują użytkownicy forum społeczności, większość problemów napotkanych w SL to problemy ze sterownikami. Naszym zaleceniem jest również weryfikacja i aktualizacja sterowników wraz z upewnieniem się, że zainstalowano również najnowszą aktualizację Windows Update.

Twój komputer może być nowy, ale jego sterowniki zostały załadowane przed umieszczeniem go na półce w magazynie kilka miesięcy temu, więc prawdopodobnie trzeba je ponownie zainstalować. To zawsze mój pierwszy ruch z nową maszyną.

Ręczne pobieranie sterowników to proces, który niesie ryzyko zainstalowania niewłaściwego sterownika, co może prowadzić do poważnych awarii. Bezpieczniejszym i łatwiejszym sposobem aktualizacji sterowników na komputerze z systemem Windows jest użycie automatycznego narzędzia, takiego jak TweakBit Driver Updater.

 • Jeśli nadal masz wątpliwości, jak to zrobić, oto krótki przewodnik, aby uruchomić Second Life w Windows 8, Windows 10

  1. Przejdź do Eksploratora plików-> Biblioteki / Komputer / (C 🙂 / Użytkownicy /
  2. Wybierz Kontynuuj, aby trwale edytować katalog
  3. Wybierz opcje Zmień folder Opcje wyszukiwania z opcji menu rozwijanego Widok
  4. Wybierz kartę Widok
  5. Wyszukaj ukryte pliki i foldery i przejdź do O Pokaż ukryte pliki, foldery Przycisk radiowy Sterowniki
  6. Kliknij Zastosuj, a następnie OK
  7. Otwórz C: UsersAppDataLocal i usuń wszystko z folderu Temp i Second Life
  8. Wykonaj odinstalowanie Second Life z programów i funkcji

  Po ponownej instalacji gra powinna działać poprawnie. Ciesz się wirtualnym życiem i bądź bezpieczny!

Link do głównej publikacji