Najlepsze aplikacje na Windows 8, 10 z niesamowitymi obrazami

Najlepszą rzeczą w przypadku urządzenia z systemem Windows 8 jest to, że możesz wybierać spośród nieskończonych możliwości personalizacji. Możesz korzystać z wielu aplikacji, które mogą dostosowywać wygląd tabletu i oczywiście możesz ustawić dowolną tapetę lub obraz tła, które najbardziej lubisz najbardziej.
Ale jeśli chcesz używać tylko najlepszych aplikacji Windows 8 Wallpapers dostępnych w Windows Store do odbierania zdjęć HD i żywych tapet, sprawdź recenzję poniżej. Poniższa lista ujawnia tylko najbardziej cenione narzędzia, które można pobrać ze Sklepu Windows, wszystkie opisane tutaj oprogramowanie jest darmowymi programami rozproszonymi. Jak zobaczysz, możesz łatwo ustawić tapety na żywo, obrazy tła z samochodami, celebrytami, przyrodą, zwierzętami domowymi i wiele więcej. Wszystkie te aplikacje są wyposażone w tapety HD, które są kompatybilne z dowolnym urządzeniem z systemem Windows 8, niezależnie od tego, czy mówimy o tabletach, laptopach czy komputerach stacjonarnych. Dlatego nie wahaj się i dowiedz się, która aplikacja do tapet Windows 8 jest zainstalowana na Twoim urządzeniu, a także nie zapomnij udostępnić swojego ulubionego narzędzia znajomym i rodzinie.

Czytaj także: Pobierz najnowszą wersję Skype na komputery stacjonarne dla systemu Windows 8.1

Najlepsze aplikacje na Windows 8 Tapety

Tła Tapety HD

Tła Tapety HDDzięki tej dedykowanej aplikacji możesz mieć własne źródło Tła, Tapety, Zdjęcia i Obrazy w wysokiej rozdzielczości dla swojego urządzenia z systemem Windows 8.1. Aplikacja ma łatwy w obsłudze interfejs użytkownika i oferuje wspaniałe opcje i możliwości, które można łatwo wykorzystać do zarządzania własną prywatną galerią tapet HD. Tła Tapety HD można pobrać za darmo ze Sklepu Windows, więc nie wahaj się i wypróbuj teraz.

Podstawa 8

Podstawa 8Jeśli chcesz mieć natychmiastowy dostęp do bazy danych zawierającej ponad milion tapet HD dla swojego urządzenia z systemem Windows 8, Wallbase 8 powinien być dla Ciebie idealny. Możesz wybrać lub wybrać tapety według tagów, popularności, losowo lub według własnego zapytania. Ponadto możesz pobierać i ustawiać zdjęcia psów, kotów i innych zwierząt domowych, a także samochody, gwiazdy i wiele innych. W dowolnym momencie możesz bezpłatnie pobrać aplikację Wallbase 8, przechodząc do Sklepu Windows.

Przeglądaj tapety HD

Przeglądaj tapety HDKolejną świetną aplikacją dla systemu Windows 8, z której można korzystać na tablecie, laptopie lub komputerze stacjonarnym, jest Explore HD Wallpapers. Za pomocą tego narzędzia można łatwo personalizować i dostosowywać wygląd urządzenia z systemem Windows 8 za pomocą obrazów o wysokiej rozdzielczości. Masz wiele możliwości na odległość „kranu”, dlatego przetestuj Eksploruj tapety HD, pobierając oprogramowanie ze Sklepu Windows (aplikacja jest dystrybuowana bezpłatnie).

Czytaj także: Winamp na Windows 8.1: Pobierz najnowszą wersję

FunUtilities

FunUtilitiesUżyj FunUtilities, aby uzyskać dostęp do ponad 4500 tapet i użyj tego narzędzia Windows 8, aby pobrać swoje ulubione zdjęcia bezpośrednio na urządzenie. Korzystaj również z FunUtilities i zmieniaj wygląd swojego telefonu, ustawiając i zarządzając nowymi i niesamowitymi tapetami, zdjęciami profilowymi, ekranem blokady i tak dalej. FunUtilities jest dostępny za darmo w Windows Store, więc sprawdź go sam.

Przeglądaj tapety samochodów HD

Przeglądaj tapety samochodów HDExplore HD Cars Wallpapers to świetna aplikacja dla systemu Windows 8, którą można pobrać bezpłatnie z Windows Store. To narzędzie będzie najlepsze dla tych, którzy kochają samochody i wszystko, co dotyczy wyścigów samochodowych, driftu i tak dalej. Możesz pobierać i używać licznych i zadziwiających tapet z najpopularniejszymi i unikatowymi samochodami do personalizacji tabletu, komputera stacjonarnego lub laptopa z systemem Windows 8.

Były to najbardziej cenione aplikacje do tapet Windows 8, które są obecnie dostępne w Sklepie Windows. Narzędzia opisane powyżej otrzymały 5 lub więcej gwiazdek oceny, więc możesz bezpiecznie przetestować każde oprogramowanie, które chcesz. Ponadto narzędzia są również dostępne za darmo, co oznacza, że ​​nie musisz nic płacić za to, że możesz pobrać tapety, które wolisz najbardziej na urządzeniu z systemem Windows 8.

Czytaj także: Pobierz najnowszą wersję przeglądarki Opera dla systemu Windows 8.1

Link do głównej publikacji