CCSIO Benchmark to potężne narzędzie do testowania prędkości dysku dla Windows 7, 8.1, nx 10

Osoby zmęczone regularnymi sposobami przeprowadzania testów dysku mogą spodziewać się nowego oprogramowania do testowania dysków o nazwie Test porównawczy CCSIO który wprowadza innowacje do procesu. Jeszcze bardziej interesujący jest jego niewielki rozmiar 210 KB!

Jak to działa

Test CCSIO Benchmark polega na testowaniu wielu scenariuszy w celu wykrycia najlepszej możliwej kombinacji, idealnej dla osób poszukujących najbardziej wydajnej konfiguracji. Świetną rzeczą jest to, że użytkownicy nie muszą naprawdę niczego testować, ponieważ oprogramowanie powie im dokładnie, jakie są najlepsze kombinacje, aby osiągnąć najwyższe prędkości zarówno w pisaniu, jak i czytaniu.

Osoby zmartwione potencjalnymi problemami ze zgodnością nie powinny się bać, ponieważ to oprogramowanie działa na każdym urządzeniu pamięci masowej, co czyni go idealnym narzędziem do płynnego przenoszenia i używania w razie potrzeby.

Co oferuje

Istnieje wiele elementów związanych z konfigurowaniem różnych opcji. Niezależnie od tego, czy użytkownicy majstrują przy opcjach rozmiaru bufora, czy w trybie IO, wszystko prowadzi do różnych wyników w zakresie wydajności i wydajności. Wszystkie są objęte CCSIO Benchmark, dzięki czemu praca użytkownika jest łatwa i praktycznie nie istnieje. Jeśli chodzi o rozmiary buforów, istnieje wiele opcji do wyboru, w tym 8K, 16K, 32K i tak dalej, aż do 16M. Jest to dość szeroki zakres opcji zapewniających najlepsze wyniki.

Istnieją trzy sposoby nadzorowania testów za pomocą tego oprogramowania. Sposoby przeprowadzania testów to buforowane tryby sekwencyjne dla IO lub niebuforowane, proste lub niesekwencyjne.

Link do głównej publikacji