Błąd Mass Effect: Andromeda Network Connection [FIX]

Mass Effect: Andromeda to gra akcji typu RPG z trybami dla jednego gracza i dla wielu graczy. Jednak niektórzy gracze stwierdzili na forum EA, że nie mogą połączyć się z serwerami gry wieloosobowej Mass Effect. Podczas próby połączenia z serwerem pojawia się następujący komunikat o błędzie: „Błąd połączenia sieciowego. W tej chwili nie można się połączyć ”. W związku z tym ci gracze nie mogą grać w trybie wieloosobowym Andromedy. Oto niektóre poprawki błędu „Połączenie sieciowe” Andromedy.

Sprawdź te rozdzielczości pod kątem błędu połączenia sieciowego z Mass Effect

 1. Czy serwer Mass Effect jest wyłączony?
 2. Uruchom ponownie router
 3. Przełącz na Google DNS
 4. Clean Boot Windows

1. Czy serwer Mass Effect jest wyłączony?

Może się tak zdarzyć, że serwer Mass Effect nie działa, gdy pojawia się komunikat o błędzie „Połączenie sieciowe”. Serwer może nie działać po zaplanowaniu konserwacji. Aby sprawdzić, czy serwer ME nie działa, otwórz Czy usługa nie działa w przeglądarce. Następnie wpisz „Mass Effect: Andromeda” w polu wyszukiwania, aby otworzyć poniższą stronę, która zawiera dalsze szczegóły dotyczące statusu serwera.

2. Uruchom ponownie router

Jest to prosta poprawka, którą potwierdzili niektórzy gracze Mass Effect. Gracze mogą to zrobić, wyłączając router lub odłączając go od zasilania. Następnie włącz ponownie router lub podłącz go ponownie za kilka minut.

3. Przejdź do Google DNS

Jest to najczęściej potwierdzana poprawka błędu „Network Connection” Mass Effect. Gracze Mass Effect rozwiązali ten problem, zmieniając swój DNS (Domain Name Server) na Google DNS. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z poniższymi wytycznymi.

 1. Kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk Start systemu Windows 10, aby otworzyć menu. Następnie wybierz Biegać w tym menu.
 2. Wpisz „ncpa.cpl” w Uruchom i kliknij dobrze aby otworzyć okno Panelu sterowania, jak na zdjęciu bezpośrednio poniżej.Uruchom ncpa.cpl
 3. Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy połączenie sieciowe, aby wybrać Nieruchomości.właściwości karty sieciowej
 4. Kliknij dwukrotnie Protokół internetowy w wersji 4 (TCP / IPv4) na karcie Sieć, aby otworzyć okno pokazane bezpośrednio poniżej.właściwości karty sieciowej realtek
 5. Wybierz Użyj następujących adresów serwera DNS opcja na karcie Ogólne.
 6. Wpisz „8.8.8.8” w polu tekstowym Preferowany serwer DNS.
 7. Wpisz „8.8.4.4” w polu Alternatywny serwer DNS.
 8. wciśnij dobrze przycisk.
 9. Następnie uruchom ponownie system Windows przed uruchomieniem Mass Effect.

4. Clean Boot Windows

Mass Effect: błąd „Network Connection” Andromedy może być również spowodowany konfliktem oprogramowania innych firm. Aby sprawdzić, czy tak jest, użytkownicy mogą wyczyścić system rozruchowy systemu Windows bez żadnych programów ani usług uruchamiania innych firm. Postępuj zgodnie z poniższymi wytycznymi, aby wyczyścić system Windows z rozruchu.

 1. Otwórz okno Run za pomocą klawisza Windows + skrótu R.
 2. Wpisz „msconfig” w Uruchom i kliknij dobrze aby otworzyć narzędzie konfiguracji systemu.
 3. Wybierz Uruchamianie selektywne opcja na karcie Ogólne.
 4. Aby usunąć oprogramowanie startowe, odznacz Załaduj elementy startowe pole wyboru.
 5. Wybierz Załaduj oryginalną konfigurację rozruchową i Załaduj usługi systemowe pola wyboru.
 6. Wybierz kartę Usługi, aby otworzyć kartę z listą usług Microsoft i innych firm.usługi msconfig
 7. Wybierz Ukryj cały Microsoft opcja usług, aby wykluczyć bardziej niezbędne usługi.
 8. wciśnij Wyłącz wszystkie przycisk, aby odznaczyć inne usługi.
 9. Wybierz Zastosować opcja.
 10. Kliknij dobrze przycisk, aby wyjść z konfiguracji systemu.
 11. Po zamknięciu okna konfiguracji systemu pojawi się okno dialogowe. Wybierz Uruchom ponownie opcja ponownego uruchomienia systemu Windows.

Jeśli czysty rozruch systemu Windows rozwiązuje błąd „Połączenie sieciowe”, użytkownicy będą musieli ustalić, który program lub usługa innej firmy jest w konflikcie z Mass Effect: Andromeda, jeśli chcą przywrócić standardowe ustawienia rozruchu i naprawić tryb gry wieloosobowej. Narzędzie antywirusowe innej firmy to najprawdopodobniej oprogramowanie blokujące Andromedę.

Oto niektóre z rozdzielczości, w których gracze Mass Effect naprawili błąd „Połączenie sieciowe” w grze. Gracze Mass Effect, którzy odkryli inne poprawki dla tego samego błędu, mogą je udostępnić poniżej.

Link do głównej publikacji