Awesome Quotes App dla Windows 8, 10: Twoja codzienna dawka inspiracji

W Sklepie z systemem Windows 8 jest wiele aplikacji do wyboru, ale zwrócono się do nas z prośbą o zapoznanie się z tym prostym nowym, o nazwie „Niesamowite cytaty!”. Ma tylko rozmiar 0,3 MB i jest umieszczony w kategorii Styl życia.
aplikacja Windows 8 cytuje
Nie ma zbyt wiele do powiedzenia na temat tej aplikacji cytatów dla użytkowników systemu Windows 8, poza tym, że zawiera wiele cytatów, których możesz się nauczyć lub użyć, aby zainspirować Cię w codziennych działaniach. Po kilku minutach korzystania z aplikacji odkryłem różne cytaty takich osobistości jak Voltaire, Benjamin Franklin, William Shakespeare i wielu, wielu innych.

Czytaj także: Śledź Mistrzostwa Świata FIFA 2014 w Brazylii na Windows 8 dzięki tej aplikacji

Odkryj codzienne notowania na tablecie z Windows 8

Mała kolekcja „niesamowitych” cytatów, które mogą dać ci trochę inspiracji na cały dzień lub po prostu coś do przemyślenia…

cytuje aplikację Windows 8Aplikacja jest ładnie zaprojektowana i zawiera przycisk odświeżania, który możesz nacisnąć po zrozumieniu i przeanalizowaniu poprzedniego cytatu. Jest mnóstwo miejsca na wprowadzanie innowacji w tej aplikacji, na przykład dodawanie kategorii. Ludzie chcieliby odkryj cytaty według różnych kategorii, takich jak miłość, rodzina, inteligencja i wiele innych. Ale jeśli chcesz szybko nauczyć się nowej wyceny, możesz zainstalować ją na tablecie z systemem Windows 8 i używać jej, gdy tylko poczujesz, że potrzebujesz porady.

Pobierz niesamowite cytaty! aplikacja na Windows 8

Ważna aktualizacja: aplikacji nie można już znaleźć w sklepie ani w Google Play. W przypadku uzależnienia od tej aplikacji spróbuj wyszukać ją w innych usługach internetowych.

Wycenia oprogramowanie dla użytkowników systemu Windows w 2018 roku

Inne świetne aplikacje, których można użyć do tworzenia ofert, można znaleźć jako usługi online. Na przykład aplikacja Quotient to świetny wybór do użytku osobistego, a także dla firm. Więcej informacji na temat jego funkcji i cen można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej. Inną świetną stroną do tworzenia cytatów bezpośrednio na pięknych zdjęciach jest Recite. Wszystko, co musisz zrobić na tej stronie, to napisać ofertę i wybrać główne szczegóły projektu.

Link do głównej publikacji