Aplikacja Snapchat ProSnap otrzymuje nowe aktualizacje w systemie Windows 10, 8

Jeśli chcesz pobrać i zainstalować aplikację Snapchat na tablecie Windows 10, 8 ze Sklepu Windows, najlepszą opcją, którą możesz znaleźć, jest Pro Snap. Teraz twórcy aplikacji wydali nową aktualizację upublicznioną w informacji o wersji.

Aplikacja Windows 10 ProSnap
Snapchat nie przeżywa najlepszych dni swojej ewolucji, ponieważ ostatnio doszło do naruszenia bezpieczeństwa. Mamy jednak nadzieję, że problemy zostaną wkrótce rozwiązane i nie wpłynie to na twoje konta Snapchat. Jeśli zdarzy ci się mieć tablet z systemem Windows 10, 8, to wiesz już, że do korzystania ze Snapchata są tylko aplikacje innych firm. ProSnap wydaje się być jedną z najlepszych alternatyw i niedawno otrzymał aktualizację.

  • CZYTAJ TAKŻE: Microsoft modernizuje Skype’a i sprawia, że ​​wygląda jak Snapchat i Facebook

Klient ProSnap Snapchat dla systemu Windows 10, 8

ProSnap to pierwsza aplikacja Snapchat dostępna w Sklepie Windows. Dzięki ProSnap możesz cieszyć się Snapchatem na tablecie Windows, laptopie lub komputerze stacjonarnym. Jeśli nie masz aparatu, nadal możesz otrzymywać swoje zdjęcia.

Niedawno wydana w sklepie Windows 10, 8, ProSnap już widzi ważną aktualizację. Jeśli już korzystałeś z aplikacji, powinieneś wiedzieć, że możesz teraz wysyłać zapisane obrazy, rysować w trybie przyciągania, usuwać historię, a także możliwość zwiększania lub zmniejszania rozmiaru czcionki w trybie przyciągania. Deweloper wydał również poprawkę dotyczącą czasu przyciągania poniżej 0. Kliknij łącze pobierania, aby pobrać go na komputer z systemem Windows 10, 8 lub urządzenie dotykowe.

Pobierz aplikację ProSnap Snapchat na Windows 10, 8

AKTUALIZACJA: ProSnap otrzymał ostatnio głównie negatywne recenzje od użytkowników, więc spodziewaj się pewnych problemów po jego zainstalowaniu. Wielu użytkowników zgłosiło, że aplikacja nie sprawdza poprawności nazwy użytkownika i hasła, jest powolna i czasami nie otwiera wiadomości.

Link do głównej publikacji