Aplikacja mobilna Garmin Connect jest dostępna w systemie Windows 10 Mobile

Garmin jest jednym z najpopularniejszych producentów samochodowych systemów nawigacyjnych, ale dba również o Twoją kondycję. Firma wydała nową aplikację mobilną Garmin Connect na Windows 10, która współpracuje z urządzeniami fitness Garmin. Oprócz zwykłej synchronizacji aplikacja Garmin Connect Mobile umożliwia przesyłanie do chmury, synchronizując urządzenie z urządzeniem przez Bluetooth.

„Cieszymy się, że możemy dzisiaj ogłosić zgodność systemu Windows 10 z Garmin Connect Mobile, intuicyjną aplikacją, w której użytkownicy Garmin mogą łatwo znaleźć informacje, dane i funkcje, które są dla nich ważne.” — oficjalny blog Garmin

Garmin Connect Mobile wprowadza nowe funkcje i integrację z Cortaną

Garmin Connect Mobile ma nowy, nowoczesny design z konfigurowalnym interfejsem użytkownika. Aplikacja jest bardzo łatwa w nawigacji i zawiera codzienne migawki, tabele wyników oraz kanał informacyjny. Oczywiście istnieje narzędzie do śledzenia postępu treningu, które umożliwia śledzenie wszystkich działań.

Podobnie jak większość nowo wydanej aplikacji, Garmin Connect Mobile jest zintegrowany z Cortaną. Za pomocą wirtualnego asystenta systemu Windows można wyszukiwać dane dotyczące aktywności w aplikacji, na przykład: „Ile kroków wykonałem wczoraj”

Aplikacja obsługuje Microsoft Live Tile, ponieważ możesz przypiąć niektóre statystyki do menu Start, w tym aktywne kalorie, informacje o ostatniej aktywności, ilość snu poprzedniej nocy, liczbę kroków wykonanych w celu osiągnięcia celu, itp.

I wreszcie, nowa aplikacja Garmin pozwala udostępniać swoje aktywności i tabele wyników innym użytkownikom, a także brać udział w cotygodniowych wyzwaniach, w których konkurujesz z innymi użytkownikami w określonej kategorii fitness lub aktywności.

Możesz sprawdzić aplikację w Sklepie Windows, ale wygląda na to, że nadal nie jest dostępna do pobrania. Jednak aplikacja prawdopodobnie nie została jeszcze w pełni rozpowszechniona i wkrótce będzie dostępna.

Jaki jest Twój najlepszy wybór do śledzenia kondycji? Garmin, Fitbit czy coś trzeciego? Powiedz nam w komentarzach.

Link do głównej publikacji