Aplikacja MetroTwit otrzymuje wsparcie dla Windows 8.1, 10

Jeśli nie jesteś zadowolony z oficjalnej aplikacji Twittera dla systemu Windows 8, możesz skorzystać z MetroTwit, jednego z najlepszych klientów Twittera. A teraz otrzymał także wsparcie dla systemu Windows 8.1.
Metrotwit Windows 8.1
MetroTwit jest jednym z najczęściej używanych klientów Twittera w Windows Store. W rzeczywistości został wydany znacznie wcześniej niż oficjalna aplikacja na Twitterze, więc może dlatego udało mu się zgromadzić tak dużą liczbę użytkowników. Teraz, zgodnie z najnowszymi informacjami o wersji, obsługuje Windows 8.1.

MetroTwit to klient Twittera dla systemu Windows 8, którego z przyjemnością będziesz używać. INSPIROWANE METRO. MetroTwit świętuje elegancki i przejrzysty interfejs użytkownika, który jest piękny i przyjemny do czytania. MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ. Wygląda prosto, ponieważ jest prosty. MetroTwit jest dumnym klientem Twittera i oferuje najlepsze funkcje Twittera dzięki prostym, ale intuicyjnym funkcjom. WYKONANE DLA SYSTEMU WINDOWS 8. MetroTwit to natywna aplikacja Metro, która pokazuje najlepsze możliwości systemu Windows 8.

Czytaj także: Twitter planuje walczyć z pornografią dziecięcą za pomocą technologii PhotoDNA firmy Microsoft

Oficjalne uwagi do wydania brzmią następująco:

  • Dodano automatyczne uzupełnianie nazwy użytkownika podczas tworzenia tweetów
  • Dodano obsługę nowych rozmiarów przystawek systemu Windows 8.1
  • Naprawiono awarie

Za pomocą MetroTwit w systemie Windows 8.1 można śledzić kanały na Twitterze za pomocą interaktywnych kafelków, przypinać wiele kolumn na ekranie głównym i mieć dostęp do zwykłych funkcji Twittera. Jeśli nie pobrałeś aplikacji, kliknij poniższy link, aby pobrać ją ze Sklepu Windows.

Pobierz MetroTwit na Windows 8

Link do głównej publikacji