Aplikacja Aviarys Photo Editor dla systemu Windows 8 zawiera wiele funkcji edycji

Używanie przenośnego urządzenia z systemem Windows 8 jako aparatu wysokiej klasy nie jest niczym niezwykłym, ponieważ obecnie prawie wszyscy producenci obejmują potężne aparaty na tabletach, smartfonach, a nawet na laptopach.edytor zdjęć Windows 8
Dzięki temu możesz w dowolnym momencie używać telefonu do robienia zdjęć w wysokiej rozdzielczości i do rejestrowania wyjątkowych chwil. Oczywiście zapewne interesuje Cię dzielenie się tymi chwilami ze znajomymi za pośrednictwem platform mediów społecznościowych, więc Twoje zdjęcia i obrazy muszą być idealne pod każdym względem. Z tych samych powodów, w różnych momentach poczujesz, że twoje zdjęcia mogą korzystać z pewnych ulepszeń lub niektórych efektów specjalnych, wszystkie te funkcje mogą być oferowane przez narzędzie do edycji zdjęć.

Czytaj także: Pizza Hut wydaje oficjalną aplikację dla użytkowników systemu Windows 8, zamów Pizza z tabletu

Cóż, jeśli szukasz najlepszej aplikacji do edytowania zdjęć z Windows Store, powinieneś sprawdzić nowe oprogramowanie Aviary Photo Editor, które obiecuje zaskoczyć Cię w przyjemny sposób.

Photo Editor: świetny edytor zdjęć jednym dotknięciem bezpośrednio na kieszeni

Z aplikacji Aviary Photo Editor może z łatwością korzystać nawet początkujący, który próbuje dopasować zdjęcia dla zabawy. Ponadto narzędzie ma wbudowane funkcje, z których mogą korzystać użytkownicy, którzy muszą modyfikować obrazy w celach marketingowych lub do pracy, wszystko bezpośrednio z urządzenia z systemem Windows 8.naklejki do edytora zdjęć

Dzięki Photo Editor możesz regulować jasność, kontrast i nasycenie, możesz ustawiać wspaniałe i niesamowite efekty, możesz rysować lub dodawać tekst oraz korzystać z różnych narzędzi kosmetycznych (naprawianie efektu czerwonych oczu, usuwanie przebarwień i wybielanie zębów). Otrzymasz także inne możliwości do wykorzystania podczas próby modyfikacji i dostosowania obrazów, przy czym każdy „projekt” jest zapisywany w folderze Biblioteki obrazów, znajdującym się na twoim urządzeniu z systemem Windows 8.

Po zmodyfikowaniu nowego obrazu możesz go również udostępnić za pośrednictwem różnych serwisów społecznościowych lub możesz przenieść zdjęcie na inny komputer z systemem Windows 8 bez żadnych problemów. Pod tym względem Aviary Photo Editor jest kompatybilny i można go zainstalować na urządzeniach z systemem Windows 8, Windows 8.1 i Windows RT. Ponadto narzędzie jest dostępne za darmo w sklepie Windows Store, więc nie wahaj się i spróbuj.

Pobierz aplikację Aviary Photo Editor ze Sklepu Windows.

Link do głównej publikacji