Aplikacja Arc Touch Bluetooth Mouse dla systemu Windows: Zarządzaj ustawieniami myszy

Jeśli nie wiesz, w sklepie Microsoft Store dostępna jest dedykowana aplikacja Windows o nazwie Arc Touch Bluetooth Mouse, która pozwala właścicielom myszy Arc Touch Bluetooth Mouse i Arc Touch Mouse Surface Edition zarządzać ustawieniami swoich urządzeń.
Aplikacja Arc Touch Bluetooth Mouse i Arc Touch Mouse Surface Edition
Dzięki oficjalnej aplikacji Microsoft „Arc Touch Bluetooth Mouse” dla urządzeń z systemem Windows 10 użytkownik może uzyskać ustawienia konfiguracji dla myszy Arc Touch Bluetooth Mouse i Arc Touch Mouse Surface Edition.

 • Zarządzaj ustawieniami myszy Microsoft za pomocą tej aplikacji Windows

  Zarządzaj ustawieniami za pomocą aplikacji Arc Touch Mouse

  Powinieneś wiedzieć, że ta aplikacja jest przeznaczona dla systemu Windows 8.1+, więc nie będzie działać z Windows 7 lub wcześniejszymi wersjami. Będąc dostępnym od dłuższego czasu w Sklepie, aplikacja pozwala użytkownikowi wykonać następujące czynności:

  • Przesuń szybko, aby przewijać (wł. / Wył.)
  • Naciśnij, aby przewijać strony w górę / w dół (wł. / Wył.)
  • Wibracje / dźwięk (wł. / Wył.)
  • Intensywność wibracji / dźwięku
  • Odwróć kierunek przewijania (on / off)
  • Ponownie przypisz środkowe dotknięcie

  Aplikacja jest dostępna w następujących językach — angielski (Stany Zjednoczone), chiński (Chiny), niemiecki (Niemcy), hiszpański (Hiszpania), japoński (Japonia), francuski (Francja), rosyjski (Rosja), francuski (Kanada), Fiński (Finlandia), włoski (Włochy), koreański (Korea), holenderski (Holandia), norweski (Bokmål) (Norwegia), portugalski (Portugalia), szwedzki (Szwecja), chiński (Tajwan), tajski (Tajlandia) pobrane za darmo ze sklepu Microsoft Store.

  Aplikacja Arc Touch Bluetooth Mouse to bezpłatne oprogramowanie, które można pobrać z tego oficjalnego łącza. Jest przeznaczony dla systemu Windows 10, ale działa również na urządzeniach mobilnych.

  Najnowsza wersja oprogramowania zawiera ogólne poprawki błędów, poprawki dla aktualizacji Windows 10 Creators Update, a teraz środkowe dotknięcie można przypisać do poleceń systemu Windows 10 i niestandardowych kombinacji klawiszy. 

  Chociaż aplikacja wciąż otrzymuje aktualizacje, wielu użytkowników skarży się na nieprawidłowe podłączenie myszy Arc Mouse, błędy, połączenie Bluetooth lub brak obsługi funkcji.

  Dlatego wraz z innymi użytkownikami zalecamy pobranie Microsoft Mouse and Keyboard Center. Ta aplikacja wydaje się być bardziej stabilna i użyteczna i może oferować taką samą funkcjonalność jak aplikacja Arc Touch Bluetooth Mouse i nie tylko.

  O to chodzi. Mam nadzieję, że to było pomocne. Jeśli masz więcej pytań lub chcesz podzielić się swoim doświadczeniem z aplikacją Arc Touch Bluetooth Mouse dla systemu Windows, zrób to w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji