AOL nie zaakceptuje dostarczenia tej wiadomości Błąd Office 365 [Poprawka]

AOL nie akceptuje dostarczenia tego komunikatu, błąd zwykle pojawia się, gdy występuje problem z odwrotnym systemem DNS AOL lub podczas próby wysłania wiadomości e-mail.

Przyczyna tego błędu nie może być jasno określona przez AOL. W niektórych przypadkach błąd pojawiał się, gdy wiadomość e-mail zawierała podejrzane linki. Istnieje jednak sposób, aby rozwiązać ten komunikat o błędzie raz na zawsze.

Co powoduje błędy w dostarczaniu wiadomości AOL?

AOL nie zaakceptuje dostarczenia tego komunikatu. Może pojawić się błąd, gdy spamerzy włamali się na konto e-mail użytkownika. W takim przypadku Twój e-mail zostanie zablokowany przez AOL, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się spamu.

Aby rozwiązać ten problem, zalecamy skontaktowanie się z personelem AOL i upewnienie się, że Twoje konto nie zostało zhakowane.

Jak mogę naprawić AOL nie akceptuje dostarczenia tego komunikatu o błędzie? Ten błąd zwykle występuje, jeśli włamano się na Twoje konto AOL. Aby to naprawić, upewnij się, że twoje konto e-mail ma dobrą reputację. Jeśli Twoje konto zostanie zhakowane, skontaktuj się z pomocą techniczną AOL.

Jak mogę naprawić AOL nie akceptuje dostarczania błędów tego komunikatu?

Za każdym razem, gdy zauważysz, że AOL nie akceptuje dostarczenia tego komunikatu o błędzie, możesz zrobić pierwszy krok, sprawdzając główne narzędzie AOL, aby sprawdzić reputację swojego e-maila. To narzędzie sprawdzi Twoją pocztę e-mail pod kątem raportów spamowych.

Aby zweryfikować swój adres e-mail, wystarczy wprowadzić adres e-mail. Jeśli Twój adres IP wskazuje „Biała lista”, oznacza to po prostu, że błąd nie występuje po Twojej stronie i zostanie naprawiony przez AOL.

Jeśli wiadomość zawiera Nieujawnione, oznacza to, że Twoja reputacja e-maila jest nadal sprawdzana przez AOL. Jeśli jednak twój adres IP ma zły stan, oznacza to, że twoje konto e-mail zostało umieszczone na czarnej liście.

Aby rozwiązać ten problem, zaleca się tymczasowe wyłączenie konta. Po wykonaniu tej czynności możesz skontaktować się z AOL i poprosić go o włączenie konta. Pamiętaj, że ten proces może potrwać ponad miesiąc, więc musisz być wyjątkowo cierpliwy.

Jeśli nie znasz adresu IP swojej poczty, możesz to sprawdzić, wykonując następujące czynności:

  1. naciśnij Klawisz Windows + R.
    okno ping ping AOL nie zaakceptuje dostarczenia tej wiadomości
  2.  Rodzaj ping mail.twoja_domena.com i naciśnij Wchodzić.
  3.  Powinieneś być w stanie uzyskać adres IP z nowego okna.wyniki ping

AOL nie zaakceptuje dostarczenia tego komunikatu o błędzie może być dość problematyczny, ale mam nadzieję, że udało Ci się go naprawić po skorzystaniu z naszego przewodnika.

Link do głównej publikacji