Antywirus dla systemu Windows Server: te 4 są obowiązkowe w 2018 roku

Twoja firma musi przechowywać wrażliwe, cenne i poufne dane lub informacje na serwerze plików Windows, ale w jakim stopniu są one wystarczająco silne, aby chronić twoje informacje przed nieautoryzowanym dostępem?

Niezależnie od tego, czy masz uruchomione oprogramowanie zabezpieczające czy antywirusowe, nadal potrzebujesz silnego, ale odpowiedniego biznesowego lub korporacyjnego programu antywirusowego dla Windows Server.

Potrzeba zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa jest obecnie jednym z priorytetowych problemów specjalistów IT i specjalistów, ponieważ pojawiające się nowe zagrożenia w połączeniu z udanymi i głośnymi naruszeniami bezpieczeństwa nadal trafiają na pierwsze strony gazet.

Takie narażenie na bezpieczeństwo może być kosztowne z punktu widzenia naprawienia szkód i katastrofalne dla Twojej firmy i klientów, więc świadomość, że każda technologia jest zagrożona, oznacza, że ​​musisz znaleźć sposoby na jej zwalczenie, zanim dojdzie do ataku.

Typowe zagrożenia bezpieczeństwa Windows Server obejmują słabe hasła, zaniedbanie ochrony przed złośliwym oprogramowaniem i łatek bezpieczeństwa, a także uprawnienia udostępniania.

Uzyskanie silnej ochrony w celu zaostrzenia i zablokowania serwerów przyniesie więcej korzyści firmie i klientom, dlatego oto najlepszy program antywirusowy dla systemu Windows Server, jaki można uzyskać na 2018 rok.

Najlepszy program antywirusowy dla systemu Windows Server [lista 2018]

1

Kaspersky

najlepszy program antywirusowy dla systemu Windows Server

Bezpieczeństwo firmy Kaspersky oferuje najlepszy program antywirusowy dla systemu Windows Server w dzisiejszych złożonych korporacyjnych sieciach informatycznych, które potrzebują najwyższego i najwyższego poziomu ochrony, ponieważ jedno złośliwe oprogramowanie może rozprzestrzeniać się po wszystkich węzłach, zakłócając procesy biznesowe i niszcząc infrastrukturę IT.

Serwery plików potrzebują dedykowanych rozwiązań bezpieczeństwa pamięci masowej, które chronią krytyczne dane przed pojawiającymi się nowymi zagrożeniami, a jednocześnie działają nieprzerwanie w najcięższych warunkach obciążenia przy minimalnym wpływie na zasoby.

Kaspersky Security for Windows Server został zaprojektowany do ochrony złożonych sieci i pomaga zapewnić skuteczne i wydajne zabezpieczenie najcenniejszych zasobów firmy.

Skorzystasz z wysoce stabilnego rozwiązania serwerowego Windows z doskonałym bezpieczeństwem, szeroką kompatybilnością w celu ochrony heterogenicznych środowisk, oszczędnością czasu i pieniędzy dzięki scentralizowanemu zarządzaniu oraz zaawansowaną ochroną dzięki potężnej kontroli uruchamiania aplikacji w połączeniu z Global Security Intelligence i Anti-Cryptor.

Funkcje obejmują ochronę serwera wspomaganą chmurą, blokowanie dostępu z hostów o podejrzanej aktywności, wielowarstwową ochronę pamięci masowej, skanowanie obszarów krytycznych, ochronę serwerów terminali i obsługę środowisk zwirtualizowanych, skalowalne rozwiązanie antymalware, z harmonogramem skanowania i kontrolą uprawnień administratora, między innymi inni

Pobierz Kaspersky Security for Windows Server

  • PRZECZYTAJ TAKŻE: 6 najlepszych programów antywirusowych do użytku korporacyjnego w celu ochrony danych biznesowych

2)

Trend Micro

najlepszy program antywirusowy dla systemu Windows Server

Trend Micro obiecuje bezproblemowe usługi i jest jedynym zabezpieczeniem w pełni zintegrowanym z serwerami Microsoft Small Business, więc masz pewność, że jest to najlepszy program antywirusowy dla systemu Windows Server.

Jest łatwy w zarządzaniu, zwłaszcza że Microsoft Windows Server 2012 Essentials jest idealnym pierwszym serwerem dla większości małych firm, ponieważ ma do 25 użytkowników i stanowi ekonomiczne rozwiązanie do przechowywania, organizowania i uzyskiwania dostępu do informacji z dowolnego miejsca.

Jeśli chcesz zacząć korzystać z zalet chmury, to najlepszy wybór. Microsoft faktycznie współpracuje z Trend Micro w zakresie oferty Small Business Server i Windows Server 2012 Essentials.

Worry-Free Business Security firmy Trend Micro to jedyne oprogramowanie zabezpieczające zintegrowane z pulpitami nawigacyjnymi serwerów Microsoft dla SBS i Microsoft Server Essentials.

Uzyskaj ochronę Trend Micro Windows Server 2012

3)

Sophos

najlepszy program antywirusowy dla systemu Windows Server

Sophos Server Protection to najlepszy program antywirusowy dla systemu Windows Server, niezależnie od tego, czy chcesz zarządzać lokalnie, czy w chmurze.

Jest prosty w konfiguracji oraz łatwy w zarządzaniu i utrzymaniu, zapewniając jednocześnie zaawansowaną, potężną ochronę specyficzną dla serwera dla twoich aplikacji i danych, bez względu na to, czy są to serwery wirtualne, czy fizyczne.

Funkcje obejmują oprogramowanie anty-ransomware, białą listę aplikacji, zaawansowane oprogramowanie antymalware i HIPS, z łatwym, scentralizowanym zarządzaniem bezpieczeństwem dla wszystkich serwerów. Zawiera również CryptoGuard, aby powstrzymać ransomware przed szyfrowaniem kluczowych danych biznesowych, blokadę serwera jednym kliknięciem dla białej listy zaufanych aplikacji i powiązanych plików, wykrywanie złośliwego ruchu, Synchronized Security dla przyspieszonego wykrywania zagrożeń, kontroli aplikacji i urządzeń.

Uzyskaj ochronę serwera Sophos

  • PRZECZYTAJ TAKŻE: 5 najlepszych antywirusów bezpieczeństwa sieciowego do użycia w Twojej firmie w 2018 roku

4

Eset

najlepszy program antywirusowy dla systemu Windows Server

Bezpieczeństwo plików Eset dla Microsoft Windows Server chroni wszystkie wrażliwe pliki działające w systemie operacyjnym Windows.

Ta wieloplatformowa ochrona przed złośliwym oprogramowaniem chroni przed infekcją plików współdzielonych i hosta, przy czym technologia Eset NOD32 współpracuje z programem Exploit Blocker i Advanced Memory Scanner w celu zneutralizowania wyrafinowanych zagrożeń.

Oto niektóre zalety tego najlepszego programu antywirusowego dla serwera Windows: niskie wymagania systemowe, zdalne zarządzanie w pełni zarządzalne za pomocą konsoli internetowej Eset Remote Administrator, ochrona danych za pomocą wyspecjalizowanych programów czyszczących, optymalizacja pod kątem środowisk wirtualnych, skanowanie pamięci, zbieranie dzienników, proste licencjonowanie, konfigurowalny GUI widoczność, a system jest lekki.

Uzyskaj Eset File Security dla Microsoft Windows Server

Z którym z tych najlepszych programów antywirusowych dla systemu Windows Server możesz rozpocząć 2018? Daj nam znać swój najlepszy wybór spośród sześciu, pozostawiając komentarz w poniższej sekcji.

Link do głównej publikacji