7 najlepszych witryn do tworzenia e-kartek online dla idealnej karty z zaproszeniem

Za każdym razem, gdy mamy ważną funkcję lub wydarzenie, myślimy o wysyłaniu zaproszeń do znajomych i krewnych. Od tak dawna robimy to w tradycyjny sposób — pocztą lub osobiście. Dzięki postępowi w technologii, który możemy teraz tworzyć i wysyłać karty online. Możesz tworzyć elektroniczne zaproszenia na ślub, urodziny, przyjęcie dyplomowe i nie tylko. Ponieważ są one bardzo łatwe do tworzenia i wysyłania pocztą e-mail lub udostępniania w sieciach społecznościowych, elektroniczne kartki elektroniczne stały się powszechnym rozwiązaniem dla kart zaproszenie dla milionów ludzi.

Tworzenie kart internetowych jest nie tylko wygodne, ale i przyjemne. Większość witryn do tworzenia elektronicznych kart elektronicznych zapewnia piękne i różne szablony na różne okazje. Znajdziesz szablony kart ślubnych, urodzinowych, dziękczynienia, kart powodzenia, kart na dzień matki, kart na dzień ojca itp. Najlepsze strony oferują nawet możliwość stworzenia własnej karty, jeśli nie podoba ci się dostarczone szablony. Co więcej, niektóre strony internetowe do tworzenia e-kart pozwalają dodawać muzykę w tle, animacje i inne efekty specjalne. Zebraliśmy dla Ciebie listę najlepszych witryn do tworzenia kart elektronicznych, abyś mógł łatwo tworzyć i wysyłać e-kartki online.

Powiązane: Najlepsze aplikacje na 3 kartki z życzeniami na komputer z systemem Windows 8 i Windows 10

Top 7 najlepszych witryn do tworzenia elektronicznych kart elektronicznych

Greetings Island

internetowy producent e-kartek - Greetings Island

Greetings Island nosi Oscara, jeśli chodzi o projektowanie powitań i zaproszeń online. Witryna umożliwia łatwe i szybkie tworzenie darmowych e-kartek do wydrukowania. Możesz z łatwością zaprojektować zaproszenia na każdą planowaną okazję, czy to na urodziny, pożegnanie, rocznicę, radość, ślub, przyjęcie z okazji ocieplenia domu i nie tylko. Witryna nie wymaga żadnej rejestracji ani westchnienia. Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić stronę i zacząć projektować swoje karty. Greetings Island pozwala także projektować i udostępniać swoje karty online każdemu, kogo chcesz zaprosić na tę okazję.

Odwiedź stronę

Smilebox

online_ecard_maker_smilebox

Smilebox to łatwy i imponujący sposób na dotarcie do znajomych i rodziny w Internecie za pomocą specjalnych wiadomości, które są pięknie wykonane i bogato warstwowe. Za pomocą Smilebox możesz tworzyć pięknie zaprojektowane e-kartki na zaproszenia ślubne, urodziny, rocznice i wiele innych. Wszystkie szablony są pięknie zaprojektowane, animowane i w pełni spersonalizowane. Możesz dodawać niestandardową muzykę, zdjęcia i inne efekty specjalne, a Smilebox pozwala wyświetlić podgląd wersji roboczej na dowolnym etapie tworzenia. Gdy e-karta będzie gotowa, możesz ją bezpłatnie udostępnić pocztą elektroniczną lub pocztą na Twitterze, Facebooku lub dowolnym blogu. Wszystko to jest oferowane bezpłatnie. Jeśli jednak chcesz mieć więcej wzorów (1200+), możesz subskrybować pakiet premium w cenie 3,99 USD miesięcznie.

Przeczytaj także: 5 najlepszych aplikacji do organizowania rodzin dla użytkowników systemu Windows

Odwiedź stronę 

123 Pozdrowienia

online_ecard_maker_123greetings

123Greetings.com pozwala tworzyć i wysyłać darmowe kartki elektroniczne, które można w dużym stopniu dostosowywać dzięki zintegrowanemu edytorowi tekstów. Edytor tekstu umożliwia dostosowanie szablonów do własnych wiadomości osobistych. Po zakończeniu projektowania możesz albo wysłać karty natychmiast, albo zaplanować je do 60 dni w przyszłości. 123Greetings pozwala wysłać każdą e-kartę do nawet 100 odbiorców, dzięki czemu idealnie nadaje się do takich funkcji, jak wesela, które wymagają wielu zaproszeń. Wszystkie te usługi otrzymasz bezpłatnie. Możesz jednak zarejestrować się w usłudze 123Greetings Connect, która zawiera dodatkowe nowe funkcje, takie jak przypomnienia, a także daje książkę adresową online.

Odwiedź 123Greetings.com

Ulotne pozdrowienia

online_ecard_maker_fleeting_greetings

Zaprojektowane przez Lucky Stairs Studio, Fleeting Greetings koncentruje się na nowoczesnej typografii, a e-kartki są w jaskrawych kolorach, odzwierciedlając niesamowitą sztukę tworzenia kart elektronicznych. Niesamowitą rzeczą w Ulotnych Pozdrowieniami jest to, że ich karty można w dużym stopniu dostosowywać i można je wysyłać z własnego konta e-mail. Tutaj znajdziesz karty na każdą okazję, czy to na urodziny, wesele, dziękczynienie, kartki świąteczne i inne. Cały proces jest bardzo prosty. Wystarczy kliknąć wybraną kartę, a zostaniesz przeniesiony na stronę edycji, na której możesz dostosować kartę, a także określić, gdzie chcesz ją wysłać.

Przeczytaj także: 5 najlepszych programów drzewa genealogicznego do użycia

Odwiedź stronę Ulotne pozdrowienia

Amerykańskie pozdrowienia

online_ecard_maker_american_greetings

American Greetings jest jedną z najpopularniejszych witryn do tworzenia elektronicznych kart elektronicznych, a jej popularność jest słuszna. Witryna umożliwia tworzenie darmowych e-kartek do wydrukowania na różne okazje, takie jak urodziny, ślub, pożegnanie, odświeżenie, przyjęcie dla noworodka, zdrowie się wkrótce, rocznica i wiele innych. Oprócz umożliwienia łatwego tworzenia niesamowitych projektów, American Greetings umożliwia publikowanie w mediach społecznościowych lub wysyłanie pocztą e-mail z zaproszeniami do znajomych i krewnych online. Witryna wymaga jednak rejestracji w pierwszej kolejności przed przejściem do strony projektu karty.

Odwiedź stronę American Greetings

Evite

internetowy ekspres do e-kart - Evite

Witryna Evite oferuje łatwy i niezawodny sposób wysyłania e-kartek do gości. Tutaj znajdziesz świat bezpłatnych szablonów zaproszeń na wesela, urodziny, chrzciny, imprezy i wszystkie imprezy sezonowe. Istnieje zintegrowany filtr, który pozwala wybrać preferowany projekt w oparciu o różne parametry, dzięki czemu nie będziesz spędzać dużo czasu na szukaniu idealnego szablonu projektu. Edycja karty jest prosta i szybka. Szablony pozwalają wprowadzić szczegóły przyszłego wydarzenia, takie jak data, miejsce, godzina, format, opcje prezentów itp. Najbardziej niesamowitą rzeczą w Evite jest opcja wysyłania. Możesz go dostosować, aby wysyłał powiadomienie, gdy gość odpowie.

Odwiedź stronę Evite 

Canva

online_ecard_maker_canva

Jeśli chcesz, aby twoje e-kartki miały dotyk i profesjonalny charakter, możesz wypróbować Canva. Ten internetowy twórca e-kart tworzy jedne z najbardziej oszałamiających e-kartek, jakie widzisz w Internecie. Istnieje mnóstwo szablonów projektów i niezliczone opcje dostosowywania. Możesz przesłać swoje zdjęcie lub wybrać z biblioteki ponad 1 miliona zdjęć. Możesz także zmienić tło, aby odzwierciedlić ton okazji, wybrać spośród ponad 130 czcionek, a nawet zmienić kolor tekstu i pól tekstowych, aby dodać mu stylu. A jeśli nie masz doświadczenia z dostępnymi szablonami projektowymi, możesz użyć wbudowanego narzędzia projektowego, aby stworzyć własne. I dobra wiadomość — jest w 100% darmowa.

Odwiedź stronę 

Wniosek

Zaproszenia online stały się tak popularne, że fizyczne karty powoli stają się nieaktualne. Przez lata strony internetowe do tworzenia e-kartek świadczyły usługi tylko tym, którzy byli gotowi zapłacić. Ale teraz napływ stron internetowych do tworzenia kart elektronicznych zmienił ten stereotyp, zmuszając nawet wcześniejsze strony do obniżenia opłaty lub przejścia za darmo. Jeśli wcześniej nie korzystałeś z internetowej witryny do tworzenia kart elektronicznych, teraz zdecydowanie nadszedł czas, aby sprawdzić te witryny. Mam nadzieję, że ten artykuł był przydatny. Skomentuj i udostępnij.

Link do głównej publikacji