6 programów do automatycznego publikowania na Instagramie z komputera

Jeśli masz firmę, musisz być online. A przez Internet rozumiem nie tylko posiadanie strony internetowej firmy, ale równie ważna jest obecność w mediach społecznościowych.

W ostatnich latach liczba użytkowników mediów społecznościowych wzrosła tak gwałtownie, że nawet najbardziej wiarygodne marki, które są nazwiskami domowymi, wykorzystują marketing w mediach społecznościowych do rozwijania swojej działalności.

Od startupów po uznane firmy — każda firma chce promować swoją działalność w mediach społecznościowych. Podczas gdy Facebook, Twitter i Google Adwords są najbardziej preferowanym medium marketingowym dla firm, Instagram stał się nowym ulubieńcem guru marketingu.

Oto najlepsze aplikacje na Instagram, aby być na bieżąco ze wszystkim na komputerze.

Z ponad 1 miliardem użytkowników Instagram znajduje się w pierwszej piątce firm społecznościowych na świecie. A większość użytkowników składa się z młodszego pokolenia i milenialsów.

Przy całym szumie wokół marketingu w mediach społecznościowych nie byłoby zaskoczeniem, jeśli chcesz dołączyć do modnego marketingu na Instagramie i zacząć regularnie publikować posty.

Jednak wkrótce wszyscy zdajemy sobie sprawę, że w przeciwieństwie do innych serwisów społecznościowych, Instagram zajmuje dużo czasu, aby zarządzać kontem za pomocą spójnych wpisów i aktualizacji.

W tym miejscu oprogramowanie harmonogramu na Instagramie pomaga zwiększyć wydajność. Narzędzia do zarządzania i planowania w mediach społecznościowych pozwalają zaplanować posty według wygody i pozwolić, aby narzędzie automatycznie opublikowało zdjęcie zgodnie z harmonogramem.

Istnieje mnóstwo narzędzi do zarządzania i planowania mediów społecznościowych w Internecie. Chociaż żadne pojedyncze narzędzie nie pasuje do wszystkich rozmiarów, wybraliśmy pięć najlepszych programów do harmonogramowania na Instagramie z innym zestawem funkcji, które pomogą Ci znaleźć najlepsze narzędzie, które spełnia Twoje wymagania.

Rzućmy okiem na najlepsze oprogramowanie do bezpośredniego publikowania i planowania na Instagramie. Większość narzędzi ma bezpłatny plan lub okres próbny, które pomogą Ci określić wartość narzędzi dla Twojej firmy.

Uwaga: Aby wszystkie media społecznościowe i usługi planowania działały na Twoim koncie na Instagramie, potrzebujesz profilu biznesowego. Utworzenie profilu biznesowego na Instagramie jest łatwe. Przejdź na koniec artykułu, aby przeczytać instrukcje dotyczące konwersji normalnego profilu na Instagramie na profil biznesowy.

Zautomatyzuj swoją skłonność do korzystania z mediów społecznościowych za pomocą tych 6 narzędzi

1

Później

Późniejsze planowanie mediów społecznościowych

  • Cena £ — Bezpłatna / Premium zaczyna się od 9 USD

Później jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do planowania i publikowania. Jest to usługa zarządzania mediami społecznościowymi, która oferuje bezpośrednie planowanie i publikowanie na Twitterze, Facebooku, Instagramie i innych.

Jest to usługa premium, ale każdy może zacząć za darmo. Darmowe konto oferuje 1 profil społecznościowy na platformę, 1 dostęp użytkownika, 30 postów na Instagramie, 50 postów na Twitterze, 30 postów na Facebooku i Pinterest.

Dzięki planom premium zyskujesz więcej miejsc do publikowania, a także dodatkowe funkcje, takie jak planowanie filmów i historii, oznaczanie lokalizacji i użytkowników na zdjęciach, analityka Basic + Pro Instagram i Pinterest, posty z wieloma zdjęciami, sugestie hashtagowe, rozmowy, autorzy, najlepsi czas pisać i więcej.

Pamiętaj, że funkcja różni się w zależności od planu, więc przeczytaj oficjalną stronę z cenami, aby uzyskać szczegółową listę funkcji.

Po utworzeniu konta przejdź do zakładania konta na Instagramie przy użyciu później. Poprosi Cię o połączenie konta na Instagramie z Później do bezpośredniego publikowania.

Możesz teraz rozpocząć przesyłanie zdjęć z komputera do późniejszego kalendarza i zaplanować ich bezpośrednie publikowanie na koncie firmowym na Instagramie. Możesz także przesyłać multimedia z Dysku Google i konta Dropbox.

Później jest doskonałym narzędziem dla nowych użytkowników do nauki automatyzacji mediów społecznościowych. Zawsze możesz przejść na konto premium, jeśli potrzebujesz więcej funkcji.

Idź później

Oto jak wybrać odpowiednie oprogramowanie do ochrony mediów społecznościowych, aby nigdy nie dać się zaskoczyć.

2)

Bufor

bufor

  • Cena £ — Darmowy / Premium

Buffer to oprogramowanie do zarządzania i planowania mediów społecznościowych z funkcją planowania na Instagramie. Za pomocą pulpitu nawigacyjnego możesz zarządzać kontami Pinterest, Twitter, Facebook, Linkedin i Instagram.

Jest to usługa premium, ale oferuje darmowe konto startowe dla nowych użytkowników. Bufor ułatwia zespołom biznesowym i marketingowym analizowanie wydajności mediów społecznościowych, planowanie postów i zarządzanie wieloma kontami z jednego miejsca.

Członkowie konta premium mogą dodawać wielu członków zespołu i przypisywać każdemu z kont inne prawa dostępu. Bufor jest również dostępny jako aplikacja na smartfony dla Androida i iOS oraz rozszerzenie przeglądarki dla Chrome.

Mówiąc o rozszerzeniach Chrome, oto najlepsze opcje, aby zapewnić bezpieczeństwo danych.

Korzystając z darmowego konta, możesz korzystać z trzech kont mediów społecznościowych i zaplanować 10 postów na profil. Chociaż bezpłatne konto ma dostęp do edytora obrazów oraz programu do przesyłania plików GIF i wideo, brakuje mu kanału RSS, dostępu do kalendarza i zaawansowanych funkcji analizy mediów społecznościowych.

Konto Pro jest podzielone między abonamenty premium, małe i średnie, które oferują większy dostęp dla użytkowników, miejsca na posty itp. W zależności od wielkości firmy.

Działanie bufora jest podobne do późniejszego. Po utworzeniu konta musisz połączyć swoje konto na Instagramie z usługą. Następnie zaplanuj post z multimediami, a podpis i bufor opublikują zawartość na Twoim koncie na czas.

Idź do bufora

3)

Hootsuite

Hootsuite

  • Cena £ — Ograniczony abonament bezpłatny / Premium zaczyna się od 19 USD / mc

Hootsuite to kolejna platforma zarządzania mediami społecznościowymi premium, która pozwala planować i publikować posty na wielu kontach w mediach społecznościowych jednocześnie lub w innym czasie.

Hootsuite oferuje nowym użytkownikom ograniczony bezpłatny plan, który oferuje dostęp do 3 profili społecznościowych, 30 zaplanowanych wiadomości i 1 dostępu użytkownika. Trzydzieści zaplanowanych wiadomości oznacza, że ​​możesz zaplanować tylko 30 wiadomości w dowolnym momencie, chyba że zaplanowane wiadomości zostaną usunięte lub opublikowane.

Większość użytkowników nie ma pojęcia, że ​​możesz pobrać zdjęcia z Instagrama na swój komputer. Dowiedz się, jak teraz.

Z drugiej strony plany premium zawierają więcej funkcji. Obejmuje on kluczowe wskaźniki wydajności, automatyczne planowanie postów (bez limitu), zwiększony limit wydatków na reklamy, przypisania wiadomości do zespołu, niestandardowe raporty analityczne, które można wyeksportować, oraz zwiększony dostęp użytkowników z maksymalnie 35 profilami społecznościowymi.

Rozszerzenie Hootlet umożliwia znajdowanie treści na dowolnej stronie internetowej i wybór postu z niej. Ponadto Hootsuite umożliwia również importowanie treści z zewnętrznych usług przechowywania danych w chmurze, w tym OneDrive, Dropbox, Google Drive, Box i innych.

Hootsuite to potężna platforma do zarządzania i planowania mediów społecznościowych z funkcjami analitycznymi i współpracy. Możesz zacząć od bezpłatnego planu, aby zrozumieć, czy jest to coś, co może przynieść korzyści Twojej firmie i rozwiązać problemy z zarządzaniem mediami społecznościowymi.

Idź do Hootsuite 

4

Zoho Social

zoho

  • Cena £ — Free / Premium zaczyna się od 10 USD / mc

Zoho Social to usługa zarządzania i planowania mediów społecznościowych od Zoho. Oprócz planowania i publikowania treści, Zoho oferuje potężny zestaw narzędzi dla firm i agencji, aby zwiększyć ich obecność na platformach mediów społecznościowych

Zoho oferuje bezpłatne konto dla nowego użytkownika z ograniczonymi funkcjami. Darmowe konto oferuje 1 dostęp użytkownika, profil społecznościowy skonfigurowany dla Facebooka, Twittera, Instagrama, Google my Business i konta Linkedin oraz funkcję publikowania, a także informacje o zaangażowaniu z wcześniej wspomnianych kont w mediach społecznościowych.

Niestety, darmowe konto nie obsługuje planowania postów. Planowanie i inne funkcje, takie jak SmartQ, Wstrzymaj / Wznów Zaplanowany post, harmonogram zbiorczy, powtarzanie postu, kalendarz publikacji, niestandardowe targetowanie odbiorców, skracanie adresów URL, podstawowe i zaawansowane statystyki analityczne, niestandardowe raporty, zaplanowane raporty i integracja Zoho CRM są dostępne tylko dla premium użytkownicy.

Pamiętaj, że nie wszystkie konta premium mają wszystkie funkcje.

Zoho Social to doskonała usługa zarządzania mediami społecznościowymi z integracją Zoho CRM. Jeśli już używasz narzędzi Zoho dla swojej firmy, Zoho Social może po prostu pasować do twojego rachunku.

Idź do Zoho Social 

5

Wysyłalny

Wysyłalny

  • Cena £ — Bezpłatny okres próbny / 29 USD / mies. (Plany roczne są tańsze)

Sendible to doskonałe rozwiązanie do zarządzania i planowania mediów społecznościowych dla agencji oferujące najlepsze narzędzia dla zespołów do zarządzania kontami mediów społecznościowych wielu klientów.

W przeciwieństwie do innych narzędzi do automatyzacji SM, Sendible nie oferuje bezpłatnego konta, ale istnieje bezpłatne konto próbne, które możesz wypróbować.

Oprogramowanie oferuje zunifikowaną skrzynkę odbiorczą dla każdej marki, aby utrzymać wszystko w trybie priorytetu. Silnik rekomendacji treści analizuje wzorce publikowania i profile oraz sugeruje najlepsze treści dla Twojej marki.

Za pomocą kalendarza możesz utworzyć przepływ pracy, aby zatwierdzić zawartość swoich zespołów. Kiedy nadszedł czas, aby prezentacja zawierała raporty o postępach generowane na podstawie analizy mediów społecznościowych.

Sendible jest specjalnie zaprojektowany dla agencji społecznościowych, a nie osób fizycznych. Jeśli jesteś agencją poszukującą narzędzia do automatyzacji mediów społecznościowych, daj Sendible szansę.

Przejdź do Sendible 

6

Windwind

Windwind

  • Cena £ — Bezpłatny okres próbny / abonament premium zaczyna się od 15 USD

Tailwind to kolejna platforma marketingu wizualnego współpracująca z Pinterestem i Instagramem. Narzędzie oferuje użytkownikom inteligentny harmonogram, statystyki profilu i forum oraz 30-dniowe archiwum historii.

W Tailwind nie ma również żadnych bezpłatnych planów. Możesz jednak wypróbować narzędzie za pomocą bezpłatnej wersji próbnej.

Możesz rozpocząć od utworzenia bezpłatnego konta próbnego i powiązania swojego konta na Instagramie z Tailwind. Aby zaplanować post, zacznij od przesłania plików multimedialnych na swoje konto.

Możesz przechwytywać multimedia i dostosowywać je za pomocą hashtagów i planować. Tailwind automatycznie opublikuje post, gdy przyjdzie czas. Możesz łatwo zarządzać przedziałami czasowymi z Kalendarza.

Idź do Tailwind

Wniosek

Chociaż zarządzanie mediami społecznościowymi dla Twojej firmy jest ważne, nie możesz przeznaczyć wszystkich zasobów tylko na to zadanie. Te narzędzia do zarządzania społecznościami pomagają lepiej organizować konta w mediach społecznościowych bez konieczności oczekiwania na odpowiedni czas na opublikowanie posta.

Co myślisz? Czy korzystałeś z usług publikowania i planowania bezpośrednio na Instagramie? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami w komentarzach.

Link do głównej publikacji