6 narzędzi do nagrywania Skype bez ograniczenia czasowego do zainstalowania na PC

Skype to prawie idealne oprogramowanie VoIP. Możesz wykonywać połączenia głosowe i wideo, połączenia konferencyjne, czaty głosowe i tekstowe przez Internet.

Możesz nawet tworzyć grupy prywatne i używać go jako narzędzia zwiększającego wydajność, aby cały zespół był na tej samej stronie. Jest to łatwe, szybkie i niezawodne.

Pamiętasz, jak powiedziałem prawie idealnie? Tak, ze względów prywatności Skype nie oferuje możliwości nagrywania połączeń wideo lub głosowych i zapisywania ich lokalnie.

Wbudowany rejestrator Skype zapisuje nagrane pliki w chmurze, ostrzega każdego uczestnika o nagrywanym połączeniu i publikuje nagranie na ekranie czatu, umożliwiając każdemu dostęp do nagrania.

Podczas gdy Skype może mieć winę za obawy związane z prywatnością, brak narzędzia do nagrywania offline jest dla wielu prawie przełomem.

Na szczęście wiele zewnętrznych rejestratorów Skype pozwala nagrywać rozmowy głosowe i wideo jednym kliknięciem.

Niezależnie od tego, czy chcesz nagrywać rozmowy osobiste, czy rozmowy zawodowe, nagrywanie rozmów może Ci pomóc na wiele sposobów, w tym z kwestiami prawnymi.

W tym artykule przyjrzymy się najlepszemu narzędziu do nagrywania Skype dla systemu Windows 10. Narzędzia te uznano za najlepsze, biorąc pod uwagę łatwość obsługi i oferowane funkcje. Więc zacznijmy.

Nagrywaj rozmowy Skype za pomocą tych 6 narzędzi

1

MP3 Skype Recorder

MP3 Skype Recorder

  • Cena £ — Wersja bezpłatna / Pro zaczyna się od 10 € za licencję dla jednego użytkownika

MP3 Skype Recorder, jak sama nazwa wskazuje, jest rejestratorem audio dla połączeń Skype. Jest dostępny zarówno w wersji darmowej, jak i Pro i może nagrywać tylko połączenia głosowe.

Darmowa wersja MP3 Skype Recorder ma wszystkie funkcje oprócz możliwości wyłączenia powiadomienia o nagrywaniu połączeń, zarządzania nagraniami jednym kliknięciem i oczywiście nie jest przeznaczona do użytku komercyjnego.

MP3 Skype Recorder jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemu Windows od Windows 7 do Windows 10. Po zainstalowaniu oprogramowanie automatycznie rozpoczyna nagrywanie przychodzących i wychodzących połączeń Skype. Wszystkie nagrane pliki są przechowywane na dysku lokalnym.

Aplikacja znajduje się w zasobniku systemowym i monitoruje aktywność połączeń Skype. Może nagrywać wiele połączeń jednocześnie i zapisywać każdą rozmowę jako osobny plik audio.

Wszystkie nagrane pliki są przechowywane w formatach MP3, aby ułatwić dostęp i odtwarzanie na różnych urządzeniach. Może także nagrywać połączenia P2P, SkypeOut i połączenia z numerami internetowymi Skype.

Możesz ręcznie włączać i wyłączać MP3 Skype Recorder. Interfejs użytkownika jest prosty i oferuje wszystkie informacje na stronie głównej. Możesz dostosować opcję uruchamiania Rejestratora, Ustawienia nagrywania i Ustawienia powiadomień zgodnie z własnymi preferencjami.

Domyślnie MP3 Skype Recorder przechowuje wszystkie nagrania w folderze instalacyjnym, który możesz w razie potrzeby zmienić w inne miejsce.

Pobierz MP3 Skype Recorder 

2)

TalkHelper

TalkHelper

  • Cena £ — Bezpłatna wersja próbna / Zaczyna się od 49,95 USD za licencję wieczystą na użytkownika

TalkHelper to potężne narzędzie rejestrujące Skyper, przeznaczone dla użytkowników biznesowych. Jest to narzędzie premium, ale możesz przetestować oprogramowanie, korzystając z bezpłatnej wersji próbnej. Bezpłatny okres próbny nie ma żadnych ograniczeń funkcji.

Jest to lekki rejestrator i ma niewielki lub żaden wpływ na wydajność systemu. Interfejs użytkownika jest prosty i przejrzysty.

Za pomocą TalkHelper możesz nagrywać rozmowy głosowe oraz połączenia wideo. Pozwala także zapisywać wiadomości głosowe ze Skype i zarządzać nimi.

Uczyń swoje rozmowy prywatnymi i niewykrywalnymi dzięki temu darmowemu oprogramowaniu VPN dla Skype

TalkHelper nagrywa wysokiej jakości rozmowy wideo wraz z udziałami ekranu i przechowuje je w plikach AVI z obsługą kodeków XVID na twoim komputerze. Z drugiej strony połączenia audio mogą być zapisywane w formacie MP3 lub WAV z obsługiwaną opcją stereo i mono.

Dzięki TalkHelper możesz zapisywać wiadomości głosowe i wiadomości wideo bezpośrednio na komputerze. Dyktafon automatycznie rozpocznie nagrywanie wszystkich połączeń głosowych i wideo, gdy tylko zostaną połączone. Chociaż możesz ręcznie wyłączyć funkcję nagrywania.

Wszystkie nagrania są pokazane w sekcji Nagrywanie rozmów. Możesz sortować nagrania na podstawie czasu. Inne podstawowe funkcje TalkHelper obejmują możliwość odtwarzania / wstrzymywania nagrywania, usuwania nagrania i otwierania ich w folderze.

TalkHelper jest dobrze obsługiwany przez użytkowników biznesowych, którzy mogą skorzystać z możliwości oprogramowania i uzasadnić cenę, która nie jest tania pod żadnym kątem. Możesz pobrać wersję próbną, aby ocenić wszystkie oferowane funkcje, zanim podejmiesz zobowiązanie.

Pobierz TalkHelper 

3)

Evaer Skype Recorder

Evaer

  • Cena £ — Bezpłatna wersja próbna / Licencja standardowa 19,95 USD / Licencja profesjonalna — 29,95 USD (Wszystkie licencje na okres 12 miesięcy)

Evaer to narzędzie do nagrywania Skype, które może rejestrować rozmowy wideo Skype, rozmowy audio, konferencje, podcasty i rozmowy rodzinne. Nagrane rozmowy są zapisywane w formacie MP4 i AVI dla łatwiejszego dostępu.

Evaer bezpośrednio rejestruje dane połączeń wideo i nie działa jako rejestrator ekranu, zachowując najwyższą możliwą jakość wideo. Może nagrywać do 10 sposobów grupowych połączeń wideo Skype.

Wszystkie nagrane rozmowy są zapisywane na dysku lokalnym. Połączenia można nagrywać w rozdzielczości Full HD 240p do 1080p ze współczynnikiem kształtu 4: 3/16: 9.

Za pomocą Evaer Pro możesz zmienić lokalizację wideo w trybie PIP (obraz w obrazie), wymienić pozycję wideo i dynamicznie przełączać wideo podczas połączeń Skype.

Jedną z ciekawych funkcji Evaer jest możliwość wykorzystania go jako automatycznej sekretarki do połączeń przychodzących wideo i głosowych Skype.

Evaer występuje w dwóch wersjach premium. Wersja standardowa kosztuje 19,95 USD, a wersja Professional kosztuje 29,95 USD. Wersja Pro oferuje dodatkowe funkcje, takie jak możliwość dynamicznego przełączania wideo podczas nagrywania i wymiany pozycji wideo.

Możesz przetestować oprogramowanie, pobierając ograniczoną wersję próbną.

Pobierz Evar 

4

Pamela

Pamela

  • Cena £ — Darmowy / Rejestrator rozmów 14,95 € / Profesjonalny 24,95 €

Pamela to bogaty w funkcje rejestrator połączeń dla Skype i jest dostępny zarówno w wersji bezpłatnej, jak i płatnej. Darmowa wersja jest ograniczona funkcjami. Możesz nagrać tylko 5 minut filmu i 15 minut nagrania audio.

Nie obsługuje również automatycznego nagrywania połączeń ani innych zaawansowanych funkcji. Wersja Pro, Call Recorder i Business nie mają tych ograniczeń.

Interfejs użytkownika jest czysty i prosty. Najnowsze nagrania pojawiają się w sekcji Poczta głosowa, Nagrywanie Skype lub Nagrywanie niestandardowe.

Pamela pozwala automatycznie nagrywać rozmowy wideo i audio Skype oraz zapisywać je lokalnie na dysku komputera. Może także nagrywać czat Skype i zarządzać połączeniami konferencyjnymi. Nagrane rozmowy są zapisywane w formacie WAV lub MP3.

Jeśli chcesz korzystać ze Skype’a do celów profesjonalnych i biznesowych, Pamela oferuje funkcję automatycznej sekretarki i dźwięku Play podczas połączeń. Funkcja automatycznej odpowiedzi na czacie odpowiada na wcześniej nagrane wiadomości tekstowe jako odpowiedzi dla klientów.

Inne funkcje oferowane przez Pamela obejmują przekazywanie wiadomości e-mail, blogowanie i podcasting, harmonogram połączeń Skype, przypomnienie o urodzinach i dostosowywanie kontaktów.

Pamela jest skierowana do użytkowników biznesowych, którzy używają Skype’a do obsługi klienta. Jednak dla zwykłych użytkowników ograniczenia nagrywania rozmów w bezpłatnej wersji mogą wydawać się ograniczone.

Pobierz Pamela 

5

DVDSoft Skype Recorder

DVDSoft Skype Recorder

  • Cena £ — Wolny

DVDSoft Skype Recorder to całkowicie darmowy dyktafon dla Skype, który nie ma żadnych ograniczeń. Może nagrywać rozmowy wideo i audio Skype w trybie obraz w obrazie. Możesz także nagrywać tylko wideo innych stron i tylko dźwięk wszystkich stron.

Interfejs użytkownika jest intuicyjny, dzięki czemu oprogramowanie jest łatwe w użyciu. Aby rozpocząć nagrywanie, określ tryb, wybierz folder wyjściowy i kliknij Start.

Pliki wideo i audio są nagrywane w formatach MP4 i MP3 i zapisywane na dysku lokalnym.

DVDSoft Skype Recorder jest całkowicie darmowy do pobrania i użytkowania i nie ma ograniczeń co do dostępnych funkcji.

Chociaż nie ma zaawansowanych funkcji oferowanych przez oprogramowanie takie jak Pamela, dla zwykłych użytkowników jest więcej niż wystarczające.

Pobierz DVDSoft Skype Recorder 

6

Wbudowany rejestrator Skype

Nagrywanie rozmów przez Skype

Jeśli nie chcesz instalować narzędzia do nagrywania innych firm, Skype ma wbudowany rejestrator rozmów, który umożliwia nagrywanie zarówno połączeń wideo, jak i audio.

Od teraz możesz nagrywać rozmowy Skype tylko na Skype. Aby nagrać dowolne połączenie, po nawiązaniu połączenia kliknij ikonę + i wybierz opcję Rozpocznij nagrywanie.

Skype natychmiast rozpocznie nagrywanie twojego połączenia, a także powiadomi inne osoby na połączeniu, że połączenie jest właśnie nagrywane, wyświetlając ikonę nagrywania obok profilu użytkownika.

Możesz albo ręcznie zatrzymać nagrywanie, albo nagrywanie zakończy się po zakończeniu połączenia. Nagrane połączenie zostanie zapisane w chmurze. Nagranie będzie dostępne do pobrania dla każdego uczestnika tej rozmowy.

Kliknij. Rekord. Zapisać!

Rynek narzędzi do nagrywania jest nasycony. Dlatego stworzyliśmy ten przewodnik, aby uchronić Cię przed kłopotami związanymi z wypróbowaniem każdego oprogramowania do nagrywania, aby znaleźć to, które będzie dla Ciebie odpowiednie.

Przejrzyj funkcje zalecanego oprogramowania iw zależności od wymagań pobierz i zainstaluj dowolne narzędzie rejestrujące Skyper jako bezpłatną wersję próbną. Możesz kupić licencję, aby odblokować zaawansowane funkcje dla swojej firmy.

Link do głównej publikacji