5 najlepszych programów do śledzenia historii przeglądania w systemie Windows 10

Śledzenie aktywności przeglądania może się przydać wiele razy. Możesz dowiedzieć się o czymś, o czym mogłeś zapomnieć, sprawdzając historię Internetu, aby zobaczyć określone strony internetowe, które przeglądałeś.

Możesz także kontrolować swoje dzieci, pracowników i tak dalej. Historia przeglądania Internetu może wiele powiedzieć o danym użytkowniku, ponieważ możesz dowiedzieć się, czego on lub ona szukała, aby stworzyć w twoim umyśle stan psychiczny użytkownika.

Wybraliśmy pięć najlepszych narzędzi, które pozwalają łatwo śledzić aktywność przeglądania, więc sprawdź ich zestaw funkcji i funkcji.

Oprogramowanie do śledzenia historii przeglądarek do użycia w 2018 roku

1

SoftActivity

SoftActivity jest w stanie pomóc Ci śledzić życie użytkowników w Internecie, pokazując ich preferencje dotyczące najczęściej odwiedzanych stron i zainteresowań.

Spójrz na najważniejsze funkcje tego narzędzia, z których będziesz mógł korzystać, jeśli zdecydujesz się go użyć:

 • Korzystając z narzędzi monitorujących SoftActivity, możesz sprawdzić, jakie są działania dzieci w Internecie, możesz sprawdzić, czy Twoi pracownicy nadużywają dostępu do Internetu, rozmawiając ze znajomymi lub robiąc zakupy online i nie tylko.
 • Narzędzia zapewniają wiele sposobów śledzenia historii przeglądania na komputerze.
 • SoftActivity Keylogger jest wielofunkcyjny i łatwy do zrozumienia oraz wykorzystuje rodzicielski system monitorowania, który jest w stanie pomóc Ci dowiedzieć się, jak zachowują się Twoje dzieci w Internecie, gdy Cię nie ma.
 • Jeśli Twoi pracownicy pracują zdalnie i musisz monitorować ich aktywność, przydatny jest SoftActivity TS Monitor.

Dzięki narzędziom monitorującym SoftActivity w końcu będziesz mieć szansę dowiedzieć się wszystkiego o zachowaniach użytkowników w Internecie, nawet jeśli usuną historię przeglądania.

Narzędzia te mogą działać jako kamera monitorująca i mogą rejestrować każdy wprowadzony adres URL i każdy naciśnięty klawisz. Wszystko to stanie się niewidocznie.

Aby dowiedzieć się więcej o SoftActivity, przejdź na oficjalną stronę internetową i sprawdź bardziej ekscytujące funkcje narzędzi zawartych w serwisie.

 • Przeczytaj także: 10 najlepszych narzędzi do monitorowania zasobów systemowych w systemie Windows 10

2)

Monitor pracowników SurveilStar

Monitor pracowników SurveilStar to kolejne oprogramowanie, które umożliwia przeglądanie historii przeglądarki w celu śledzenia działań użytkowników. Możesz sprawdzić oglądane zdjęcia i filmy, odwiedzone strony internetowe, otwarte dokumenty i więcej czynności wykonanych na komputerze.

Sprawdź więcej ekscytujących funkcji, które są zawarte w Monitorze pracowniczym SurveilStar:

 • To narzędzie jest jednym z najlepszych programów do monitorowania pracowników i kontroli rodzicielskiej, które można obecnie znaleźć na rynku.
 • Pomaga śledzić historię przeglądania wszystkich systemów w sieci.
 • Korzystając z SurveilStar Employee Monitor, możesz również blokować niechciane strony na dowolnym komputerze w domu lub biurze.
 • To narzędzie może rejestrować wszystkie dzienniki witryny z czasem HTML, tytułem, nazwą użytkownika, adresem URL i czasem trwania.
 • SurveilStar Employee Monitor oferuje statystyki, aby sprawdzić, ile czasu twoi pracownicy lub dzieci używają do surfowania po Internecie.

Oprogramowanie zawiera wiele innych funkcji i funkcji, takich jak monitorowanie ekranu, zarządzanie witryną internetową, zarządzanie dokumentami, błyskawiczne zarządzanie wiadomościami, zarządzanie aplikacjami i pocztą e-mail, zarządzanie drukowaniem, używanie urządzenia, drukowanie plików i wiele innych.

Możesz sprawdzić bardziej szczegółowe informacje na temat rozszerzonego zestawu funkcji tego narzędzia, przechodząc na stronę SurveilStar Employee Monitor. Masz również możliwość przetestowania 30-dniowej bezpłatnej wersji próbnej tego oprogramowania.

 • Przeczytaj także: Oprogramowanie sterujące USB: Najlepsze narzędzia do ochrony plików przed kradzieżą danych

3)

ActivTrack

ActivTrack to kolejne doskonałe narzędzie do monitorowania pracowników, które zapewnia wysokiej jakości pomiar wydajności.

Spójrz na najważniejsze funkcje oferowane przez to narzędzie do monitorowania poniżej:

 • To bezpłatne oprogramowanie jest łatwe do skonfigurowania i używania, a będziesz mógł rozpocząć zbieranie danych w ciągu kilku minut po pobraniu.
 • Najpierw musisz pobrać Invisible Agent, a jego instalacja zajmie kilka sekund.
 • Po zainstalowaniu tego narzędzia zacznie robić zrzuty ekranu i zbierać dane o użytkowaniu komputera, a wszystkie one pojawią się na pulpicie nawigacyjnym.
 • ActivTrack może przechwytywać i rejestrować zrzuty ekranu i dzienniki aktywności ze wszystkich monitorowanych systemów.
 • Szczegółowe raporty i kontrole ActiveTrack zapewniają użytkownikom moc i dane niezbędne do analizy i replikacji produktywnych przepływów pracy.
 • To narzędzie pozwala zarządzać poziomami wydajności z panelu administracyjnego.
 • Korzystając z ActivTrack, możesz również zabezpieczyć swoją firmę, ponieważ to narzędzie pozwala blokować złośliwe i niebezpieczne strony internetowe, które mogą mieć podejrzane działania.

Możesz dowiedzieć się więcej na temat funkcji i niesamowitych funkcji zawartych w tym oprogramowaniu, odwiedzając oficjalną stronę ActivTrack.

Przekonasz się, że rozpoczęcie korzystania z tego programu jest niezwykle łatwe nawet dla użytkowników, którzy nigdy wcześniej nie wypróbowali takiego narzędzia.

 • Przeczytaj także: 5 najlepszych programów do śledzenia wiadomości e-mail do monitorowania wiadomości e-mail

4

Narzędzie do śledzenia historii sieci KDT

Narzędzie do śledzenia historii sieci KDT umożliwia śledzenie i rejestrowanie całej aktywności internetowej w jednym lub kilku systemach. To narzędzie jest w stanie to zrobić za pomocą profesjonalnego interfejsu chronionego hasłem.

Sprawdź najlepsze funkcje i najbardziej ekscytujące zalety, z których będziesz mógł korzystać podczas korzystania z tego oprogramowania:

 • To narzędzie ma możliwość cichego działania w tle, bez wiedzy użytkowników, że tam jest.
 • Program automatycznie zacznie działać od momentu uruchomienia systemu Windows.
 • KDT Web History Tracker oferuje prosty i skuteczny sposób dostarczania danych pliku dziennika.
 • Wśród informacji, które otrzymasz od tego narzędzia, będzie data i godzina strony internetowej, a także odwiedzone adresy URL.
 • Będziesz także mieć możliwość przeglądania wszystkich stron internetowych odwiedzonych przez użytkowników.
 • Narzędzie do śledzenia historii sieci KDT może obsługiwać internetowe pliki cookie oraz usuniętą pamięć podręczną / historię.
 • Będziesz mógł ustawić to narzędzie, aby działało nawet wtedy, gdy funkcje przeglądania prywatnego zostały włączone przez określonego użytkownika w przeglądarce.
 • Możesz z powodzeniem korzystać z tego narzędzia, aby monitorować aktywność pracownika i dzieci surfujących po Internecie, jeśli chcesz.
 • W ten sposób nie będziesz już musiał martwić się o to, że Twoi pracownicy nadużywają Internetu w godzinach pracy lub że twoje dzieci padają ofiarą wszelkiego rodzaju potencjalnych zagrożeń internetowych.

Możesz mieć pewność, że KDT Web History Tracker jest jednym z najlepszych dostępnych narzędzi do eliminacji podejrzeń i zapewnienia bezpieczniejszego środowiska dla internautów w domu lub w biurze. Możesz pobrać KDT Web History Tracker, aby zobaczyć, jak to działa. To narzędzie jest kompatybilne ze wszystkimi systemami z systemem Windows.

5

BrowseReporter CurrentWare

Wreszcie, ale zdecydowanie nie mniej ważne, BrowseReporter CurrentWare to kolejne solidne narzędzie do monitorowania sieci, które umożliwia monitorowanie aktywności w Internecie zarówno osobom fizycznym, jak i biznesowym. To narzędzie może przechwytywać strony internetowe, które są surfowane przez pracowników firmy.

W tym oprogramowaniu znajduje się potężne narzędzie do raportowania, które może generować raporty graficzne i tabelaryczne z dogłębnymi danymi. Nie martw się, ponieważ BrowseReporter CurrentWare działa w trybie ukrycia, więc użytkownicy nawet nie wiedzą, że tam się czai.

Sprawdź najlepsze funkcje zawarte w tym fajnym oprogramowaniu:

 • BrowseReporter firmy CurrentWare zapewnia monitorowanie Internetu w czasie rzeczywistym, aby śledzić aktywność pracowników w Internecie.
 • Możesz znaleźć, którzy z Twoich pracowników marnują czas w pracy online zamiast wykonywać swoją pracę.
 • Za pomocą tego narzędzia będziesz mógł także chronić swoją sieć, wyróżniając użytkowników przeglądających złośliwe strony internetowe.
 • To naprawdę łatwe do zrozumienia, jak działa to narzędzie, nawet jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z takiego programu monitorującego.
 • Kompleksowe raporty generowane przez BrowseReporter firmy CurrentWare obejmują czas surfowania, dane URL, czas trwania każdej wizyty w określonej witrynie i więcej szczegółowych informacji.
 • To narzędzie jest dostarczane z dokładnym śledzeniem czasu i śledzeniem użycia aplikacji.

Dowiedz się więcej o niesamowitym zestawie funkcji BrowseReporter firmy CurrentWare, odwiedzając oficjalną stronę internetową. Otrzymasz również szansę wypróbowania tego narzędzia za darmo przez 14 dni.

Te pięć narzędzi gwarantuje najlepsze funkcje monitorowania aktywności przeglądania w jednym lub kilku systemach z systemem Windows.

Zapoznaj się z kompletnym zestawem funkcji zawartych w każdym z tych narzędzi, aby móc podjąć najbardziej świadomą decyzję w zależności od potrzeb.

Link do głównej publikacji