4 najlepsze oprogramowanie, aby zmienić akcent i brzmieć jak ktoś inny

Nie możesz temu zaprzeczyć, przynajmniej raz marzyłeś o zmianie głosu lub akcentu. Niektórzy po prostu chcą żartować z przyjaciółmi lub nieznajomymi, podczas gdy inni chcą chronić swoją prywatność lub zabawnie naśladować niektóre efekty specjalne z filmów, piosenek lub kreskówek w domu.

I potrzebujesz odpowiedniego oprogramowania, aby zmienić głos i akcent w systemie Windows.

Istnieje wiele usług i programów, które manipulują danymi audio, aby zmienić Cię w zupełnie inną osobę. Rzućmy okiem na różne usługi, które pozwalają użytkownikom zmieniać ich głosy i akcenty.

Najlepsze 4 oprogramowanie, które brzmi jak ktoś inny

1

Voxal Voice Changer

Voxal Voice Changer

Pierwszą pozycję na liście zajmuje Voxal Voice Changer, oprogramowanie, które w nazwie natychmiast określa swój cel. Jest to jedna z najlepszych aplikacji w sieci, również dlatego, że jest dostępna za darmo.

Program ma przyjazny interfejs użytkownika, dzięki czemu korzystanie z oprogramowania jest dziecinnie proste. W rzeczywistości, podobnie jak w przypadku każdego rodzaju aplikacji, kluczowy jest dobry interfejs użytkownika, ponieważ pozwoli on zaoszczędzić czas na naukę podstawowych funkcji.

Voxal Voice Changer to narzędzie, które pozwala zmieniać głos w grach, muzyce lub dowolnej innej platformie, umożliwiając ustawienie tonu i głośności głosu.

Jedyne, czego potrzebujesz, aby ta aplikacja działała, to mikrofon podłączony do komputera. Po otwarciu programu i ustawieniu żądanego tonu wszystkie elementy odtwarzane z komputera będą miały tę samą zmianę.

Różne wartości, które można zmienić za pomocą korektora, to głośność, ton, bas, częstotliwość oraz wyjście mono lub stereo.

Z Voxal Voice Changer możesz się pośmiać, grając w jeden z twoich kontaktów. Może być również przydatny, jeśli chcesz utworzyć samouczek lub opublikować dowolny film w Internecie, zachowując anonimowość.

Program działa w czasie rzeczywistym, co oznacza, że ​​możesz edytować głos podczas mówienia. Jest to oczywiście doskonały aspekt, który pozwoli na przykład wykonywać połączenia na żywo zmodyfikowanym głosem. Ponadto aplikacja pozwala edytować nagrane wiadomości.

Jeśli myślałeś, że to oprogramowanie może tylko zniekształcać głos lub coś w tym rodzaju, jesteś w błędzie. Voxal oferuje dość zróżnicowaną listę opcji edycji wpisu; znajdujemy klasyczny wybór zmiany tonu, dla lekkiej regulacji naturalnego głosu, ale możemy też pozwolić sobie na zaawansowane opcje.

Użytkownicy mogą w rzeczywistości zmieniać głos z męskiego na żeński i odwrotnie, ale także przejmować głos robota lub kosmity.

Pobierz Voxal Voice Changer

2)

MorphVox

MorphVox

MorphVox kieruje się dość prostą zasadą, osoba korzystająca z tego oprogramowania zwykle będzie miała trzy różne tony głosu: mężczyzna, kobieta lub dziecko.

Opierając się na tej małej zasadzie, MorphVox zapewnia te same główne opcje modyfikacji głosu, jak wcześniej widziane, aby oszukać lub nakłonić kogoś do myślenia o rozmowie z osobą innej płci lub wieku.

Morph Vox może być używany podczas rozmów na żywo, co czyni go doskonałym wyborem, gdy trzeba mieć inny głos do określonej rozmowy telefonicznej.

Morph Vox powinien być używany do celów komiksowych lub rozrywkowych w porównaniu do użytku profesjonalnego, ale oprogramowanie nadal wykona dobrą robotę, zmieniając głos użytkownika na podstawie wybranych ustawień.

Pobierz MorphVox

3)

Oprogramowanie Diamond Voice Changer

Oprogramowanie Diamond Voice Changer

Zmieniacz głosu AVSoft to niezwykle łatwy w obsłudze program, który z menu głównego pozwala nam uzyskać dostęp do wszystkich podstawowych funkcji. Dlatego nie będziesz miał trudności ze zmianą ustawień głosu podczas rozmowy w czasie rzeczywistym.

Możesz użyć efektów nie tylko do zmiany głosu, ale także do czytania książek audio i wiadomości audio. Jeśli potrzebujesz więcej efektów, możesz je pobrać ze sklepu internetowego.

To narzędzie jest często używane do nagrywania głosu, który chcesz zakamuflować w czasie rzeczywistym, bez wykonywania operacji przetwarzania końcowego.

Oto niektóre zmiany wprowadzone w najnowszej aktualizacji:

  • Dostępne nowe korekty
  • Nagrywaj i eksportuj pliki mono bez problemów
  • Włączono przycisk pauzy, dzięki czemu można zatrzymać i wznowić nagrywanie

Pobierz Diamond Voice Changer

4

Zmieniacz głosu Viscom

Zmieniacz głosu Viscom

Voice Changer ma swoje zalety i wady, jego użycie zależy od tego, czego szukasz w oprogramowaniu do edycji głosu. Na przykład może nie być to złe dla wszystkich, ale można zmienić głos tylko w nagranych wcześniej plikach, więc nie w czasie rzeczywistym.

Biorąc to pod uwagę, Voice Changer łączy szeroki zakres opcji i narzędzi do edycji wstępnie nagranych plików.

Trzy formaty audio
Niestety, Viscom Voice Changer oferuje wsparcie tylko dla trzech formatów audio: WAV, WMA i MP3. To prawda, że ​​są to najczęściej używane formaty audio, w szczególności drugi, ale byłoby miło mieć szerszą gamę akceptowanych formatów.

Wiele efektów
Viscom Voice Changer pozwala wybierać spośród szerokiej gamy opcji edycji głosu. Najbardziej podstawową opcją jest zmiana tonu głosu, który jednak występuje w jego najbardziej zaawansowanej formie, wraz z innymi efektami służącymi do regulacji prędkości i częstotliwości dźwięku.

Nie dla żartów
Jak wspomniano powyżej, to oprogramowanie działa tylko z wcześniej nagranymi plikami audio, co oznacza, że ​​jeśli chcesz zmienić głos podczas połączenia na żywo lub dowolnego rodzaju nagrania w czasie rzeczywistym, musisz spojrzeć na wspomniane oprogramowanie powyżej.

Jeśli chodzi jednak o nagrany dźwięk, jest to z pewnością najlepszy wybór.

Jak widać, masz więcej niż jedną opcję, jeśli chcesz zmodyfikować swój głos. Daj nam znać, którego użyłeś z naszej listy lub jeśli masz jakieś inne sugestie. Zachęcamy do skorzystania z naszej sekcji „Komentarze” poniżej.

Pobierz Viscom Voice Changer

Link do głównej publikacji