5 najlepszych programów dla Astrologii KP, które są warte twojego czasu

KP Astrologia jest często słyszanym terminem i należy do popularnych systemów astrologicznych. Opiera się na Astrologii Gwiezdnej, gdzie astrolodzy badają pozycję Nakshatras (gwiazd).

Następnie tworzą wykres na podstawie wyników i odpowiednio przewidują zdarzenie. Aby ułatwić obliczenia i szybciej uzyskiwać wyniki, astrologowie używają teraz najlepszego oprogramowania do KP Astrology.

Internetowe programy horoskopowe KP są przeznaczone dla tych, którzy przez ostatnie dni ręcznie przygotowywali wykresy. Programy te oszczędzają czas, ale generują również dokładne prognozy.

System KP jest jedną z najprostszych metod, zgodną z łatwą do zastosowania koncepcją. Chociaż jest bardzo podobny do astrologii wedyjskiej, zapożycza także niektóre techniki z zachodniej astrologii.

System KP działa na tych samych 12 znakach zodiaku, które są powszechnie definiowane na całym świecie. Zobaczmy jedne z najlepszych programów dla KP Astrology, które ułatwiają życie profesjonalistom.

Najlepsze oprogramowanie Horoskop KP online i offline

1

KP ASTRO 4.5

KP ASTRO 4.5 Najlepsze oprogramowanie do KP Astrologii

System KP lub Krishnamurti Padhdhati działa na metodzie Placidus, dla której powinien uzyskać prawidłowe obliczenia. Oprogramowanie KP Astro 4.5 pomaga osiągnąć tę dokładność za pomocą odpowiedniego zestawu narzędzi.

Początkujący mogą bez wysiłku tworzyć wykresy Natal i Horary z różnymi rodzajami tabel współczynników.

Jednocześnie doświadczeni astrologowie mogą również korzystać z różnych funkcji, takich jak panchang, korekta czasu narodzin, wykresy tranzytowe, animacja wykresów, znajdowanie zaćmienia, dopasowanie horoskopu i tak dalej.

Pobierz KP Astro 4.5

Sprawdź te oprogramowanie kalendarza księżycowego, aby być na bieżąco z fazami księżyca.

2)

ASTROWONDER

ASTROWONDER Najlepsze oprogramowanie do KP Astrologii

Dla tych, którzy szukają wyczerpującego narzędzia astrologicznego KP z wieloma funkcjami, Astrowonder może być świetnym rozwiązaniem.

Zaprojektowane i opracowane przez najlepszych astrologów, jest to jedno z najlepszych programów dla astrologii KP dla profesjonalnych astrologów. Oprogramowanie znane jest z dokładnych obliczeń i bogatej kolekcji narzędzi do tworzenia wykresów lub analiz.

Program zapewnia obsługę rzutowania wykresów w zakresie od 4000 pne do 4000 ne. Ponadto pozwala użytkownikom wprowadzić czas urodzenia do milisekund.

Zawiera bazę danych ponad 2,6 lakh miast z obliczeniami DST, ponad 250 rodzajów wykresów dla systemu wedyjskiego, ponad 30 rodzajów wykresów dla systemu KP i ponad 20 typów wykresów dla teorii linków kulistych.

Wykresy ruchów, system horrorów, wykres sarvatobhadra lub obsługa pozycji geograficznych to tylko niektóre z jego innych głównych cech.

Pobierz ASTROWONDER

3)

KPStarOne

Najlepsze oprogramowanie KPStarOne dla KP Astrology

KPStarOne to zaawansowane oprogramowanie zaprojektowane specjalnie dla użytkowników systemu KP. Oferuje bardzo dokładne kompleksowe KP Efemerydy ze zmianami poziomu niższego poziomu, komponentami Panchang i wykresem na chwilę obecną.

Użytkownicy mają do wyboru KPNA, który jest popularną od zawsze Ayanamsą. Co najważniejsze, jest on wyposażony w bazę danych szerokości, długości, wysokości i strefy czasowej 1,2 lakh oraz zaludnionych miast.

Umieść wykresy astrologiczne w edytowalnych formularzach PDF i udostępnij je swoim klientom! Oto jak

Ponadto oferuje 4-stopniowe znaczniki, obroty domów, TSP lub teorię przewidywania krótkiego, Natal i planety rządzące tranzytem lub różne mapy (Varshaphal, Tithi Pravesh, Transit Navamsa), to tylko niektóre z jego innych głównych funkcji.

Jako bonus, oprogramowanie ma nowy i przejrzysty interfejs, przyjazny dla użytkownika i łatwy w obsłudze.

Pobierz KPStarOne

4

KP Software Leostar

KP Software Leostar Najlepsze oprogramowanie do KP Astrologii

KP Systemy horrorów są uważane za najlepsze w astrologii, a także wśród najbardziej popularnych, gdy chodzi o generowanie odpowiedzi zgodnie z wymaganiami kwerendy.

W tym celu wymagane są dokładne obliczenia, a oprogramowanie KP Leostar ułatwia generowanie dokładnych prognoz. W rzeczywistości oprogramowanie zawiera listę pytań, z których użytkownicy mogą wybrać takie, które pasuje do ich zapytania.

Użytkownicy mogą również zapisywać swoje nowe pytania dotyczące domu i planet w tym oprogramowaniu komputerowym. Po zapisaniu szczegółów odpowiedź jest generowana na podstawie pozycji domu i planety z możliwym procentowym czasem i wydarzeniem.

Odpowiedź może pomóc użytkownikom uzyskać odpowiedzi na pytania. Dodając nowe pytanie, które nie należy do kategorii już wymienionych w programie, muszą wspomnieć o planetach i domach związanych z pytaniem.

Pobierz oprogramowanie KP Leostar

5

KP Astrology by Astrosage

KP Astrologia Najlepsze oprogramowanie do KP Astrologii

Astrosage to szeroko stosowane oprogramowanie astrologiczne na całym świecie, które oferuje wszystkie rodzaje rozwiązań astrologicznych dla kwerendy. Oprócz codziennych, tygodniowych lub rocznych horoskopów, panchang, wykresu kundli / urodzenia i usług dopasowywania horoskopów, oferuje również KP Astrologię.

Użytkownicy mogą odwiedzić stronę KP System pod witryną, na której mają dostęp do szybkich linków, takich jak — KP Panchang Now, Make KP Chart Online, GPS Horary Software, KP Horary Chart Online i wiele innych.

Mogą po prostu kliknąć te linki w zależności od ich wymagań i odpowiednio uzyskać rozwiązania. Mogą również zapoznać się z sekcją Samouczek dotyczący astrologii KP lub Czym jest system KP, aby zrozumieć koncepcję przed podniesieniem swoich zapytań.

Witryna oferuje wystarczającą pomoc i wskazówki związane z systemem KP z linkami bezpośredniego dostępu, co czyni go jednym z najlepszych programów dla KP Astrology.

Pobierz Astrosage

Ostatnie słowa

Chociaż KP Astrologia jest jedną z najprostszych technik w astrologii hinduskiej, generuje również najdokładniejsze prognozy dla zdarzenia. A zatem, przyjrzyj się dokładnie swoim wydarzeniom w życiu i wydarzeniom, które nie mają miejsca, dzięki najlepszemu oprogramowaniu do astrologii KP.

Link do głównej publikacji