5 najlepszych programów do usuwania logo do usuwania logo z obrazów

Oprogramowanie do usuwania logo składa się ze specjalnych programów, które są w stanie usunąć logo firmy z wszelkiego rodzaju obrazów znalezionych w Internecie.

Narzędzia do usuwania logo są naprawdę przydatne, jeśli chcesz użyć konkretnego obrazu w projekcie, nad którym pracujesz, i nie chcesz mieć odważnego i jasnego logo lub znaku wodnego rozrzuconego na wszystkie obrazy.

Na rynku dostępnych jest wiele programów do usuwania logo, które mają własne funkcje, a my wybraliśmy pięć najlepszych, jakie możesz obecnie znaleźć, abyś mógł wybrać najlepszy dla swoich potrzeb.

Najlepsze oprogramowanie do usuwania logo dla komputerów z systemem Windows

 1. Narzędzie do usuwania logo VirtualDub MSU
 2. Wondershare Filmora
 3. AviDemux
 4. Narzędzie do usuwania logo wideo
 5. Usuń Watermark Pro

1. Wondershare Filmora (zalecane)

Wondershare Filmora to oprogramowanie, które pomoże Ci uzyskać logo z filmu, i jest to naprawdę łatwa w użyciu aplikacja, która jest również wyposażona w przewodnik krok po kroku.

Oto najlepsze funkcje zawarte w programie:

 • Wondershare Filmora umożliwia przycinanie, przycinanie, cięcie, łączenie i dzielenie za pomocą zaledwie kilku kliknięć.
 • Istnieją różne filtry i efekty wizualne, których możesz użyć do retuszu swoich filmów.
 • Po zakończeniu procesu możesz zapisać edytowane wideo w dowolnym popularnym formacie.
 • Wondershare Filmora pomoże Ci usunąć znaki wodne, przycinając wideo lub zamazując logo.
 • Program pozwala również zastąpić logo jednym z twoich, jeśli chcesz.

Wondershare Filmora to jedno z najlepszych programów do usuwania logo, które możesz teraz znaleźć i pobrać online za darmo. Program zawiera wszystkie niezbędne narzędzia, które będą potrzebne do usunięcia logo, a wszystkie te narzędzia są proste w użyciu. Program jest również wyposażony w przyjazny dla użytkownika interfejs, a nawet początkujący będą w stanie łatwo obsługiwać przetwarzanie.

 • Pobierz teraz Wondershare Filmora za darmo z oficjalnej strony internetowej.

2. Narzędzie do usuwania logo VirtualDub MSU

The Narzędzie do usuwania logo VirtualDub MSU jest wysokiej jakości darmową wtyczką do usuwania logo, która służy do usuwania statycznych, nieprzezroczystych logotypów ze wszystkich rodzajów sekwencji wideo. Program zawiera różne rodzaje pracy i parametry do kontroli jakości i szybkości przetwarzania.

Sprawdź bardziej istotne funkcje zawarte w tym programie:

 • Maskę logotypu można edytować ręcznie.
 • Program jest wyposażony w funkcję automatycznego wykrywania logo.
 • Istnieją dwa tryby pracy: jednoprzebiegowy i dwuprzebiegowy.
 • Istnieje również możliwość ręcznej edycji maski w trybie dwuprzebiegowym.
 • Filtr jest w stanie łatwo usunąć logo z filmów.
 • Ten filtr będzie działał z nieprzezroczystymi statycznymi logo, półprzezroczystymi logo statycznymi, a także z nieprzezroczystymi animowanymi logo.

Zaktualizowana aplikacja obsługuje półprzezroczyste logo w przeciwieństwie do pierwszej wersji aplikacji, a także udało się naprawić błąd zawieszania się procesorów Intel i innych wad. Teraz narzędzie do usuwania logo VirtualDub MSU działa bezbłędnie i możesz go również wypróbować sam.

 • Przeczytaj także: Usuń znaki wodne za pomocą tych narzędzi do usuwania znaków wodnych na komputerach z systemem Windows

3. AviDemux

AviDemux jest również bardzo popularnym darmowym edytorem wideo, a temu programowi udało się połączyć edycję wideo z konwersją wideo w jednym oprogramowaniu. Korzystając z AviDemux, będziesz mógł usuwać logo ze wszystkich rodzajów filmów i zdjęć, a na szczęście program można pobrać na wszystkie platformy. Tego rodzaju kompatybilność jest naprawdę trudna do znalezienia w programach do edycji wideo.

Spójrz na najbardziej imponujące funkcje AviDemux:

 • Ten edytor wideo jest przeznaczony do prostych zadań cięcia, filtrowania i kodowania.
 • Program obsługuje wiele typów plików, takich jak AVI, pliki MPEG kompatybilne z DVD, ASF i MP4 przy użyciu różnych kodeków.
 • Zadania można zautomatyzować za pomocą projektów i zaawansowanych funkcji skryptowych.

Program zawiera wiele filtrów, a Sharpness z menu zawiera filtr MPlayer DeLogo. Spowoduje to otwarcie okna konfiguracji, w którym będzie można zobaczyć więcej ustawień. Jeśli chcesz po prostu usunąć logo, powinieneś wybrać miejsce, w którym znajduje się znak wodny, a następnie użyć parametrów dostępnych u góry, aby otoczyć logo. Po dodaniu jak największej części logo, kliknij OK, a znak wodny zostanie usunięty. Zapisz plik na komputerze bez logo i możesz zacząć.

Ten prosty program można pobrać z tej witryny.

 • Przeczytaj także: 5 najlepszych programów do rozmywania twarzy w użyciu

4. Narzędzie do usuwania logo wideo

Narzędzie do usuwania logo wideo to kolejne świetne oprogramowanie do skutecznego usuwania logo z filmów. Może również całkowicie wyodrębniać podpisy lub napisy z filmu, ponieważ zawiera solidny zestaw przydatnych funkcji:

 • Program umożliwia również poprawę jakości obrazu w pliku wideo.
 • Całe przetwarzanie dozwolone przez oprogramowanie jest naprawdę łatwe nawet dla początkujących.
 • Narzędzia można użyć do usuwania przezroczystych lub mieszanych logo.
 • Logo, które będzie można usunąć z filmów, może być tekstowe, ale może również opierać się na obrazie.
 • Program pozwala wyczyścić obraz, aby na przykład cieszyć się oglądaniem filmów, bez rozpraszania się logo na ekranie.

Video Logo Remover to naprawdę mały i lekki program z przyjaznym interfejsem. Wszystko, co musisz zrobić, to załadować wideo do oprogramowania, a następnie musisz wybrać obszar, w którym logo jest umieszczone, a ten program upewni się, że zniknie.

Obecnie możesz pobrać Video Logo Remover i wypróbować jego funkcje z tej witryny.

 • Przeczytaj także: 8 najlepszych programów do edycji zdjęć na PC w 2018 roku

5. Usuń Watermark Pro

Za pomocą Remove Watermark Pro będziesz mógł wyczyścić wszystkie rodzaje zdjęć. Ten program używa różnych technik mieszania, aby usunąć znaki wodne ze zdjęć i przywrócić jak najwięcej oryginalnych obrazów. Sprawdź najbardziej imponujące funkcje i funkcjonalności zawarte w tym oprogramowaniu poniżej:

 • Jest wyposażony w mieszankę narzędzi, takich jak prostokątny obszar, wybór odręczny i określony wybór kolorów.
 • Po wybraniu obszaru, w którym logo jest umieszczone, możesz pozwolić programowi wykonać resztę.
 • Jest w stanie usunąć również daty i znaczniki czasu.
 • Oprogramowanie jest również w stanie usunąć małe obiekty z obrazów.

Usuń znak wodny Pro to świetny program, z którego można korzystać, gdy masz naprawdę piękny obraz, ale jest on oznaczony znacznikiem czasu lub znakiem wodnym. Na pewno będziesz zaskoczony, jak dobrze może usunąć logo i mieszać tło. Najlepszą częścią tego oprogramowania jest to, że opiera się na prawie jednym kliknięciu. Obecnie możesz pobrać Usuń Watermark Pro z tej strony i cieszyć się jego funkcjami.

Naprawdę nie ma nic bardziej irytującego niż zdjęcie lub wideo oznaczone jakimś logo lub datą znaku wodnego, a pozbycie się ich może być czasem trudne. W tym miejscu na pewno przyda się oprogramowanie do usuwania logo, które pomoże Ci wykonać zadanie.

Wszystkie te pięć programów do usuwania logo, które wymieniliśmy powyżej, mają świetne zestawy funkcji, a po ich szczegółowym sprawdzeniu jesteśmy pewni, że znajdziesz najlepszą opcję dla swoich potrzeb.

Link do głównej publikacji