6 najlepszych programów zabezpieczających dla wielu urządzeń [Lista 2019]

Zdecydowanie już wiesz, jak ważne jest używanie oprogramowania antywirusowego na komputerze. Ale, jak już zapewne wiesz, nasze smartfony również mogą być masowo atakowane, a także potrzebują równej opieki, aby chronić je przed hakerami, złośliwym oprogramowaniem i tak dalej.

Zwykle musimy kupować osobne licencje dla każdego z naszych urządzeń, ale na szczęście niektóre oprogramowanie antywirusowe może zapewnić ciąg zabezpieczeń, który jest w stanie chronić wszystkie nasze urządzenia, takie jak komputery, tablety i smartfony.

Jeszcze ciekawszy jest fakt, że są one kompatybilne z systemem Windows. Wybraliśmy pięć najlepszych opcji zabezpieczania wielu urządzeń, które obecnie można znaleźć na rynku, więc sprawdź ich zestaw funkcji, aby móc ostatecznie podjąć najbardziej świadomą decyzję dotyczącą Twoich potrzeb.

Chroń wiele urządzeń za pomocą tych narzędzi bezpieczeństwa

1

Bitdefender

Korzystając z tego wspaniałego pakietu rodzinnego Bitdefender 2018, możesz wreszcie przestać martwić się utratą danych lub pieniędzy i zacząć cieszyć się życiem i czerpać jak najwięcej ze swoich urządzeń.

Bitdefender nie wymaga już wprowadzenia, ponieważ jest to jedno z najlepszych rozwiązań antywirusowych na świecie i prawdopodobnie wszyscy już to wiedzą. Pakiet rodzinny Bitdefender 2018 to idealne rozwiązanie do ochrony wielu urządzeń, a poniżej opiszemy powody.

 • Bitdefender Family Pack 2018 jest w stanie zaoferować ochronę dla wszystkich urządzeń, które masz w domu.
 • Korzystając z tego oprogramowania, będziesz w stanie chronić siebie i całą swoją rodzinę przed różnymi zagrożeniami elektronicznymi dzięki zaawansowanym funkcjom kontroli rodzicielskiej.
 • Bitdefender VPN ochroni wszystkie twoje działania online, a wielowarstwowa ochrona ransomware zapewni bezpieczeństwo twoich plików.
 • Oprogramowanie jest w stanie zapewnić ochronę całej rodzinie, w tym także dzieciom.
 • Doradca rodzicielski będzie Cię na bieżąco informować o aktywnościach dzieci w Internecie, a także będziesz mieć możliwość ochrony swoich dzieci przed różnymi nieodpowiednimi treściami.
 • Będziesz mógł blokować niechciane połączenia i wiadomości w telefonie oraz wiedzieć, gdzie są dzieci, gdy korzystają z urządzenia mobilnego.
 • Bitdefender Family Pack 2018 oferuje wiele warstw ochrony przed różnymi zagrożeniami i oprogramowaniem ransomware.
 • Niektóre z najlepszych funkcji zawartych w pełnej ochronie systemu Windows obejmują: zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami, ochronę przed phishingiem, zapobieganie oszustwom, bezpieczne przeglądanie, zapobieganie kradzieży, tryb ratunkowy, bezpieczne pliki i wiele innych.
 • Oprogramowanie wykorzystuje wykrywanie zagrożeń behawioralnych w celu zapobiegania infekcjom i chroni niezbędne dane przed szyfrowaniem.

-> CZYTAJ TAKŻE: 5 najlepszych programów bezpieczeństwa dla komputerów Alienware

2)

CyberGhost VPN

Dzięki CyberGhost VPN zyskasz szansę zabezpieczenia swoich urządzeń i ogólnego cyfrowego stylu życia. VPN jest przydatny głównie dlatego, że hakerzy mogą uzyskać dostęp do twoich danych, a nawet rządu, jeśli zechcą. Co więcej, publiczne Wi-Fis narażają Twoje dane osobowe na ujawnienie, a to kolejny powód, dla którego potrzebujesz dodatkowej ochrony.

Zobacz najbardziej ekscytujące funkcje oferowane przez CyberGhost:

 • Korzystając z CyberGhost, będziesz w stanie uzyskać jednocześnie najwyższą ochronę na maksymalnie pięciu urządzeniach.
 • Ta fantastyczna usługa VPN z pewnością ukryje Twój adres IP i zastąpi go innym z własnej sieci, w wyniku czego cyberprzestępcy i inne osoby pragnące nigdy nie będą miały szansy na śledzenie Twojej aktywności online.
 • CyberGhost pozwala również użytkownikom pozbyć się cenzury, ponieważ łącząc się z zabezpieczonymi przez nią serwerami, uzyskasz dostęp do treści na całym świecie.
 • Korzystając z CyberGhost na wszystkich swoich urządzeniach, będziesz mógł dokonywać transakcji online tak bezpiecznie, jak to możliwe, bez względu na to, gdzie jesteś.
 • Podczas korzystania z tego oprogramowania nikt nie będzie mógł węszyć wokół twoich rozmów i twoich prywatnych danych.
 • Gdy spróbujesz uzyskać dostęp do strony internetowej, CyberGhost sprawdzi, czy możesz bezpiecznie wejść, i zrobi to, przeprowadzając dokładne sprawdzenie adresu URL tej witryny.

Możesz dowiedzieć się jeszcze więcej funkcji, funkcjonalności i informacji o zaletach CyberGhost, przechodząc na oficjalną stronę internetową i rozglądając się. Zauważysz również fakt, że możesz również pobrać bezpłatną wersję próbną oprogramowania, aby sprawdzić, czy Ci się podoba i czy może on zapewnić wystarczającą liczbę funkcji dla Twoich potrzeb bezpieczeństwa urządzeń.

 • 3)

  Norton Security Premium 2018

  Jeśli jesteś podobny do nas, jednej z tych osób, które pragną doskonałego rozwiązania zapewniającego bezpieczeństwo, to jest to oprogramowanie, które również powinieneś rozważyć. Norton jest jedną z najstarszych nazw w dziedzinie bezpieczeństwa komputerowego i jest jednym z najlepszych rozwiązań po całym tym czasie.

  Symantec oferuje różne wersje swojego oprogramowania, a jednym z najlepszych jest Norton Security Premium, który zapewnia ochronę wielu urządzeń.

  Sprawdź najlepsze funkcje zawarte w tym oprogramowaniu poniżej:

  • Po zainstalowaniu programu, który jest łatwym zadaniem, to oprogramowanie nie będzie próbowało dodawać wielu elementów do systemów poza samym programem.
  • Interfejs jest czysty i łatwy w użyciu, a ustawienia bardzo szybko się przyzwyczają.
  • Norton security Premium może chronić rodzinę do 10 urządzeń, a także może tworzyć kopie zapasowe prywatnych danych na komputerze w bezpiecznej chmurze.
  • Norton może domyślnie monitorować dokumenty, kontakty, zdjęcia i inne elementy po aktywacji.
  • Dostępne są inne przydatne opcje, takie jak narzędzie do czyszczenia plików, defragmentator dysku, narzędzie ograniczające programy startowe i inne.
  • To oprogramowanie w ogóle nie zakłóca codziennych czynności.
  • Norton zawiera kilka wygodnych dodatków, takich jak menedżer haseł i kopia zapasowa online.

  Wszystkie jego funkcje sprawiają, że jest to kompleksowy pakiet zabezpieczeń, którego można używać na wielu urządzeniach. Możesz sprawdzić więcej informacji na temat jego funkcji i funkcjonalności, przechodząc na oficjalną stronę Norton.

  • 4

   ESET Multi-Device Security Pack

   Jeśli uzyskasz licencję ESET Multi-Device Security, będziesz mógł zainstalować niesamowite oprogramowanie zabezpieczające dla różnych urządzeń, które zapewni im bezpieczeństwo.

   Twój kompletny świat online będzie w końcu w bezpiecznych rękach. W przypadku systemu Windows pakiet zabezpieczeń dla wielu urządzeń ESET jest dostarczany z programami ESET Internet Security i ESET NOD32.

   Spójrz na główne funkcje, z których możesz korzystać, jeśli zdecydujesz się korzystać z tego oprogramowania:

   • Ta licencja pozwoli Ci zaoszczędzić dużo pieniędzy w porównaniu z indywidualnymi licencjami na więcej urządzeń.
   • Będziesz mógł przenieść ochronę na nowe urządzenie, kiedy tylko chcesz.
   • Niezależnie od tego, czy używasz komputera PC, urządzenia z Androidem lub więcej, możesz zabezpieczyć każdego z nich za pomocą tego pakietu ESET Multi-Device Security Pack.
   • Otrzymasz szansę na wybór liczby urządzeń, wybranie produktów, które najbardziej Ci odpowiadają, i stworzenie imponującej ochrony internetowej.
   • Możesz zapewnić ochronę maksymalnie pięciu urządzeń.

   Zapoznaj się z ciekawszymi funkcjami, a także dodatkowymi zaletami tego wspaniałego pakietu do ochrony urządzeń, przechodząc do oficjalnej strony internetowej ESET i przyglądając się bliżej temu, co to oprogramowanie oferuje swoim użytkownikom.

   • 5

    AVG Ultimate

    To kolejna świetna kombinacja programów antywirusowych i dostrajania, którą możesz wybrać dla swoich urządzeń. To oprogramowanie zdobyło różne nagrody za zwiększone bezpieczeństwo i wydajność, i okaże się idealne dla Ciebie i całej rodziny.

    Wystarczy spojrzeć na niektóre z jego kluczowych funkcji poniżej:

    • AVG Ultimate jest wyposażony w funkcje bezpieczeństwa, które zadbają o Twoje urządzenia.
    • Oprogramowanie jest łatwe w użyciu i zostało zaprojektowane z myślą o prostocie, ale oczywiście bez narażania bezpieczeństwa.
    • Obejmuje ona zupełnie nową ochronę przed oprogramowaniem ransomware, ochronę kamery internetowej, ulepszoną zaporę ogniową oraz wykrywanie i usuwanie zagrożeń opartych na sztucznej inteligencji w czasie rzeczywistym.
    • Ten program może zaoferować użytkownikom wszystko, czego potrzebują, aby zachować ochronę na swoich urządzeniach.
    • Pakiet tuningowy automatycznie przyspiesza komputer, usuwając śmieci i oferując dłuższą żywotność baterii i nie tylko.

    AVG Ultimate jest przeznaczony do użytku osobistego i rodzinnego, a my gwarantujemy, że nie pożałujesz jego wypróbowania. Zapoznaj się z bardziej ekscytującymi funkcjami tego pakietu zabezpieczeń, które można znaleźć na oficjalnej stronie AVG.

    6

    Kaspersky Antivirus

    oprogramowanie antywirusowe kaspersky oprogramowanie zabezpieczające wiele urządzeń

    Jeśli szukasz niezawodnego programu antywirusowego, który może chronić wiele urządzeń, być może powinieneś rozważyć użycie programu Kaspersky Antivirus. Ten program antywirusowy oferuje doskonałą wydajność i solidną ochronę, a dzięki przyjaznemu i prostemu interfejsowi użytkownika nie będziesz mieć problemów z dostosowaniem się do niego. Pod względem ochrony ten program antywirusowy ochroni Cię przed wirusami, oprogramowaniem ransomware i innymi zagrożeniami online.

    Wersja Kaspersky Internet Security oferuje te same funkcje co Kaspersky Antivirus, ale ma także ochronę wielu urządzeń, dzięki czemu można go również używać na komputerze Mac lub urządzeniach mobilnych. W tej wersji dostępna jest również prywatność i ochrona bankowości internetowej, dzięki czemu będziesz chroniony przed kradzieżą danych i atakami typu phishing.

    Aby uzyskać maksymalną ochronę, jest Kaspersky Total Security. Ta wersja oferuje kontrolę rodzicielską i wbudowany menedżer haseł, który bezpiecznie przechowuje dane uwierzytelniające online. Ponadto dostępna jest również funkcja ochrony plików, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszystkie twoje pliki są całkowicie bezpieczne.

    Ogólnie rzecz biorąc, Kaspersky Antivirus oferuje solidną ochronę, ale jeśli chcesz go używać na różnych platformach, takich jak Mac, iOS lub Android, musisz kupić wersję Kaspersky Internet Security.

    Przegląd:

    • Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i oprogramowaniem ransomware
    • Prostota użytkowania
    • Wspaniały występ
    • Dostępne na Maca i urządzenia mobilne (wersja Internet Security)
    • Prywatność i ochrona bankowości internetowej
    • Kontrola rodzicielska, menedżer haseł i ochrona plików

        — Pobierz teraz Kaspersky Internet Security 2018

    Bez względu na to, jakie oprogramowanie wybierzesz z listy pięciu, którą przedstawiliśmy powyżej, twoje urządzenia będą całkowicie chronione. Radzimy zapoznać się z ich kompletnym zestawem funkcji, aby móc podjąć świadomą decyzję, która będzie najlepsza dla Twoich urządzeń.

     

Link do głównej publikacji