8 najlepsza ochrona punktu końcowego SaaS dla systemu Windows 10 w 2019 r

Ochrona punktów końcowych to rozwiązanie bezpieczeństwa, które radzi sobie z problemami bezpieczeństwa punktów końcowych, jednocześnie zabezpieczając i chroniąc punkty końcowe przed wszelkimi atakami, utratą lub wyciekiem danych oraz atakami zero-day.

Korzystanie z samego oprogramowania antywirusowego nie może zapobiec atakom ukierunkowanym ani innym zaawansowanym i trwałym zagrożeniom, dlatego ochrona punktów końcowych jest kluczowym elementem kompleksowego rozwiązania bezpieczeństwa dla Twojej firmy lub przedsiębiorstwa.

Punkty końcowe są wrażliwymi punktami wejścia dla złośliwego oprogramowania i innych cyberataków, ponieważ zapewniają cyberprzestępcom łatwy punkt dostępu do włamań do sieci biznesowych oraz narażają na szwank lub wykradają twoje prywatne lub wrażliwe dane.

Dlatego potrzebna jest najlepsza ochrona punktu końcowego SaaS dla systemu Windows 10, aby zabezpieczyć serwery, urządzenia i stacje robocze.

Najlepsze narzędzia do ochrony punktów końcowych SaaS dla systemu Windows 10

1

Bitdefender (zalecany)

Ochrona punktu końcowego SaaS dla systemu Windows 10

Gravity Zone Business Security firmy Bitdefender to ochrona punktu końcowego SaaS dla systemu Windows 10, która lepiej blokuje cyberataki niż zwykłe oprogramowanie antywirusowe.

Konsekwentnie zajmuje pierwsze miejsce pod względem ochrony, użyteczności i wydajności w głównych niezależnych testach.

Funkcje obejmują zaawansowane monitorowanie zachowania aplikacji, największą chmurę wywiadu bezpieczeństwa z ponad 500 milionami chronionych maszyn, a także sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, które zostały udoskonalone przez lata w celu uzyskania lepszych wskaźników wykrywania przy mniejszej liczbie fałszywych wyników pozytywnych.

 • Pobierz Bitdefender Antivirus w specjalnej 50% obniżonej cenie

Obejmuje to także oprogramowanie antywirusowe, antymalware, dwukierunkową zaporę ogniową z wykrywaniem włamań / zapobieganiem włamaniom, Search Advisor i filtrowanie stron internetowych, ochronę danych, kontrolę użytkownika i aplikacji internetowych, ograniczone tryby użytkownika, obsługę wielu języków oraz kontrolę zdalnych użytkowników w czasie rzeczywistym (konsola chmurowa ).

Niektóre z jego unikalnych narzędzi obejmują zasady uwzględniające lokalizację, które dostosowują się, gdy użytkownicy przenoszą swoje systemy poza firmę, oraz zasady uwzględniające użytkownika dostosowane w oparciu o role pracowników.

Te i tak wiele innych funkcji demonstrują doskonałą, ale kompleksową ochronę Bitdefender, która oszczędza czas dzięki prostej kontroli z poziomu przeglądarki internetowej.

Uzyskaj Bitdefender Gravity Zone Business Security

 •  Przeczytaj także: Bitdefender Box 2 ma być najlepszym urządzeniem antywirusowym IoT

2)

Emsisoft Anti-Malware

Zrzut ekranu emsisoft anty-malware
Edycja biznesowa Emsisoft Anti-Malware oferuje funkcje i opcje zwykłej wersji oraz kilka nowych świetnych funkcji dla przedsiębiorstw, w tym ochronę punktów końcowych. Będziesz mógł zabezpieczyć swoje operacje i dane w doskonałej cenie.

Jego blokowanie zachowań i dwusilnikowe skanowanie w czasie rzeczywistym zapobiegnie wszelkim zagrożeniom, w tym atakom pochodzącym z wewnątrz, takim jak USB, uszkodzone pliki, ukryte wirusy itp. Nawet pliki, które zostaną dziwnie zmodyfikowane, będą przedmiotem skanowania i izolacja, Poziom bezpieczeństwa tego narzędzia poprawia się bezproblemowo po zakończeniu aktualizacji.

Po kilku niezależnych testach Emsisoft Anti-Malware znajduje się na szczycie listy, zaraz za Bitdefender, ale uważamy, że jedyną różnicą między nimi jest cena. Emsisoft ma niższą cenę i działa nawet na starszych konfiguracjach komputerów stacjonarnych i laptopów, co czyni go niezwykle wszechstronnym.

 • Pobierz teraz Emsisoft Anti-Malware

3)

Panda (sugerowana)

Ochrona punktu końcowego SaaS dla systemu Windows 10

Panda Endpoint Protection chroni wszystkie komputery w sieci podczas zarządzania bezpieczeństwem sieci firmowej z chmury w dowolnym miejscu.

Zapewnia scentralizowane zarządzanie, ochronę między platformami, zminimalizowaną konserwację i monitorowanie w czasie rzeczywistym wszystkich urządzeń sieciowych.

Dzięki zbiorowej analizie Panda możesz proaktywnie chronić swoją sieć w czasie rzeczywistym przed chmurą, zapewniając maksymalne wykrywanie złośliwego oprogramowania niezależnie od źródła infekcji.

 • Kup teraz Panda Internet Security (zdobądź 50% na wszystkie plany)

Jest łatwy w użyciu, utrzymaniu i zarządzaniu z dowolnego miejsca za pomocą konsoli internetowej, a także jest wyposażony w automatyczną lub zdalną instalację i zaplanowane aktualizacje (lub automatyczne, jeśli wolisz).

Ochrona punktów końcowych Panda zapewnia zabezpieczenia oparte na profilach, które dostosowują się do konkretnych potrzeb Twojej firmy, a kontrola urządzeń blokuje całe kategorie urządzeń peryferyjnych, w tym napędy i modemy USB, kamery internetowe, DVD lub CD i inne z białymi listami i dozwolonymi działaniami, takimi jak dostęp, czytać lub pisać.

Uzyskaj ochronę Panda Endpoint

4

BullGuard (sugerowany)

Ochrona punktu końcowego SaaS dla systemu Windows 10

Ta ochrona punktu końcowego SaaS dla systemu Windows 10 obejmuje wiele warstw ochrony, aby zapewnić płynne działanie urządzeń i sieci.

Jest wyposażony w oprogramowanie antyszpiegowskie, ochronę przed złośliwym oprogramowaniem nowej generacji i oprogramowanie ransomware, ochronę przed atakami typu „phishing”, skaner podatności na zagrożenia, zaporę ogniową i oprogramowanie antywirusowe.

Otrzymasz również konto BullGuard z całodobową bezpłatną pomocą ekspercką, kopią zapasową zintegrowaną z chmurą, dostosowywaniem komputera i możesz mieć pewność, że Twoje prywatne i najważniejsze dane i dokumenty, a także tożsamość są bezpieczne.

  —  Pobierz teraz BullGuard Premium Protection wolny

 • Przeczytaj także: Pobierz RansomSaver, aby wykryć i zablokować ransomware w Outlooku

5

F-Secure

Ochrona punktu końcowego SaaS dla systemu Windows 10

Jest to najlepsza w swojej klasie ochrona punktu końcowego SaaS dla systemu Windows 10, która obejmuje wszystkie urządzenia i serwery z najlepszą ochroną w porównaniu do konkurencji, z których niektóre znajdują się na tej liście.

Korzyści oferowane przez F-Secure obejmują najlepszy pakiet zabezpieczeń, który obejmuje zarządzanie poprawkami, zmniejszenie kosztów ogólnych podczas wdrażania i zarządzania bezpieczeństwem.

Dzięki takim funkcjom, jak ochrona komputera i telefonu komórkowego, bezpieczeństwo serwera, ochrona hasłem i portal zarządzania, F-Secure jest najprostszym i najbardziej opłacalnym oprogramowaniem zabezpieczającym punkty końcowe, które możesz wykorzystać w swojej firmie.

Jako jedyny producent, który wygrał nagrodę Best Protection od AV-Test pięć razy z rzędu od 2011 roku, firmie F-Secure można ufać, że zapewnia najlepszą wartość i bezpieczeństwo, teraz iw nadchodzących czasach.

Jest łatwy w użyciu i instalacji, a do zarządzania bezpieczeństwem nie potrzebujesz serwerów, tylko przeglądarkę.

Uzyskaj usługę F-Secure Protection Service for Business

 • Przeczytaj także: 5 najlepszych antywirusów offline, aby zabezpieczyć komputer w 2018 roku

6

Kaspersky

Ochrona punktu końcowego SaaS dla systemu Windows 10

Kaspersky oferuje trzy różne opcje ochrony punktu końcowego SaaS dla systemu Windows 10, a mianowicie:

 • Kaspersky Endpoint Security for Business (Wybierz)

Chroni to firmy różnej wielkości przed zagrożeniami cybernetycznymi na dowolnym urządzeniu lub platformie dzięki potężnemu wielowarstwowemu zabezpieczeniu komputerów stacjonarnych, serwerów i urządzeń mobilnych. Obsługiwane jest to przez rozbudowane funkcje zarządzania, takie jak kontrole bezpieczeństwa do zarządzania aplikacjami, urządzeniami i dostępem do Internetu, scentralizowane zarządzanie oraz bezpieczeństwo poza komputerem.

 • Kaspersky Endpoint Security for Business (Advanced)

Łączy w sobie bezpieczeństwo i wydajność IT, aby chronić systemy przed zagrożeniami, jednocześnie usprawniając zadania zarządzania, zapewniając elastyczną, proaktywną ochronę danych z elastycznym cyberbezpieczeństwem.

Jego funkcje obejmują wielowarstwowe zabezpieczenia komputerów stacjonarnych, serwerów i urządzeń mobilnych, kontrole bezpieczeństwa do zarządzania aplikacjami, urządzeniami i dostępem do Internetu, scentralizowane zarządzanie oraz bezpieczeństwo poza komputerem. W przeciwieństwie do Business Select, ten oferuje także szyfrowanie i rozszerzone zarządzanie systemem informatycznym.

 • Kaspersky Endpoint Security (chmura)

Jest to silne pod względem ochrony, ale łatwe w zarządzaniu i pozwala na zarządzanie bezpieczeństwem wielu punktów końcowych, urządzeń mobilnych i serwerów plików zdalnie, z dowolnego miejsca za pomocą intuicyjnej konsoli w chmurze. Jest specjalnie zaprojektowany dla firm, które nie mają dedykowanego, pełnego etatowego personelu bezpieczeństwa IT.

 • Przeczytaj także: Co zrobić, gdy antywirus blokuje VPN

7

Avast Business Antivirus

antywirusowa ochrona punktu końcowego avast

Jeśli szukasz ochrony punktu końcowego ze 100% wykrywaniem złośliwego oprogramowania, Avast Business Antivirus może być właśnie tym, czego potrzebujesz. To oprogramowanie jest lekkie pod względem użycia systemu i może wykonać skanowanie nieznanych plików w chmurze, dzięki czemu Twój system pozostanie całkowicie bezpieczny.

Ten program antywirusowy występuje w kilku wersjach, a wersja podstawowa ma wbudowany program antywirusowy i zaporę ogniową, umożliwiając łatwe zarządzanie aplikacjami mającymi dostęp do Internetu. Dostępna jest również funkcja CyberCapture, która umożliwia wysyłanie podejrzanych plików do Avast w celu szczegółowej analizy.

Kolejną świetną funkcją jest Tarcza zachowania, która skanuje wszystkie aplikacje w poszukiwaniu podejrzanych działań. Jeśli chodzi o dodatkowe funkcje, dostępna jest osłona sieci, osłona poczty e-mail oraz funkcja antyspamowa. Kolejną świetną funkcją, o której musimy wspomnieć, jest piaskownica, która umożliwia uruchamianie podejrzanych aplikacji w bezpiecznym środowisku.

Wreszcie, ta wersja ma ochronę przed phishingiem, a także funkcję Rescue Disk, która pomoże Ci usunąć najtwardsze szkodliwe oprogramowanie. Wersja Pro ma wszystkie wyżej wymienione funkcje, ale ma także Software Defender, który automatycznie aktualizuje twoje aplikacje. Kolejną przydatną funkcją jest niszczarka danych, która pomoże ci na dobre usunąć pliki.

Wersja Pro plus ma pewne funkcje prywatności, w tym Osłona kamery internetowej i wbudowany menedżer haseł. Ta wersja ma również własną sieć VPN, która przez cały czas będzie chronić Twoją tożsamość. Ogólnie rzecz biorąc, Avast Business Antivirus to świetne narzędzie, więc wypróbuj je.

Przegląd:

 • 100% wykrywalności złośliwego oprogramowania
 • Wbudowany program antywirusowy i zapora ogniowa
 • Funkcja CyberCapture
 • Ochrona zachowania, sieci i poczty e-mail
 • Funkcja piaskownicy
 • Ochrona przed phishingiem, dysk ratunkowy
 • Defender oprogramowania, ochrona kamery internetowej, menedżer haseł, wbudowana sieć VPN

Pobierz teraz Avast Business Antivirus

8

Trend Micro

Ochrona punktu końcowego SaaS dla systemu Windows 10

Jeśli chcesz bezproblemowych zabezpieczeń biznesowych, Trend Micro to najlepsza ochrona punktu końcowego SaaS dla systemu Windows 10.

Jest prosty, łatwy w konfiguracji, a ponadto zaufało mu ponad pół miliona firm na całym świecie, z 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa, blokując 250 milionów zagrożeń dziennie.

Trend Micro zapewnia całodobową widoczność i ochronę przed zagrożeniami, ułatwiając ochronę urządzeń, dzięki czemu możesz skoncentrować się na swojej podstawowej działalności.

To kompleksowe rozwiązanie chmurowe zapewnia ochronę punktów końcowych, bezpieczeństwo sieciowe i pocztę elektroniczną w jednym bezproblemowym pakiecie z automatycznymi aktualizacjami, zerową konserwacją i niskimi miesięcznymi kosztami, a pracownicy są chronieni w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca i z dowolnego urządzenia.

Ta ochrona punktów końcowych obejmuje techniki bez podpisu, takie jak uczenie maszynowe, analiza behawioralna, kontrola aplikacji, dobre sprawdzanie plików z reputacją plików i stron internetowych, ochrona wariantów i sprawdzanie spisu, a także 100% SaaS bez serwerów do zainstalowania lub utrzymania na zawsze.

Uzyskaj Trend Micro Worry-Free Business Security

Chcielibyśmy usłyszeć Twoje wrażenia z korzystania z któregokolwiek z tych zabezpieczeń punktu końcowego SaaS dla systemu Windows 10. Jeśli istnieje taki, który powinien być na liście, podziel się z nami, upuszczając komentarz w poniższej sekcji.

Link do głównej publikacji