6 najlepszych aplikacji kalendarza dla użytkowników systemu Windows 10

Windows 10 to świetny system operacyjny i zawiera zestaw przydatnych funkcji, z których jedną jest aplikacja kalendarza.

Podczas gdy natywny kalendarz systemu Windows 10 dobrze spełnia swoje zadanie, niektórzy z nas mogą chcieć więcej mocy dzięki aplikacji kalendarza. Niektórzy mogą potrzebować aplikacji kalendarza z większą liczbą opcji dostosowywania i dodatkowymi funkcjami.

Inni mogą chcieć to prostsze, być może z efektownym wyglądem i fantazyjną żywą płytką. Niezależnie od przypadku, Windows Store ma duży wybór aplikacji kalendarza dla Windows 10 do wyboru.

Najlepsze aplikacje kalendarza dla systemu Windows 10 są wyposażone w dodatkowe funkcje, można je łatwo dostosować i oferują różne opcje wyświetlania.

Niektóre z tych aplikacji są dostępne na komputerze z systemem Windows, a także na urządzeniach mobilnych, co zapewnia elastyczność niezbędną w biurze i poza nim.

W tym artykule omówimy najlepsze aplikacje kalendarza dla systemu Windows 10, które zapewniają doskonałe narzędzia pełne funkcji.

5 najlepszych 10 aplikacji kalendarza dla systemu Windows 10

1

Nasza sugestia — Wydajny kalendarz (zalecane)

wydajny interfejs kalendarza

To oprogramowanie kalendarza zrobi na Tobie wrażenie dzięki intuicyjnemu interfejsowi. Najważniejsze funkcje znajdziesz w kalendarzu po lewej stronie kalendarza.

Możesz bez problemu uzyskać dostęp do kalendarza, zadań lub wydarzeń. Masz też swego rodzaju „asystenta”, który się wyskakuje, dzięki czemu możesz wybrać daty zaplanowanych wydarzeń.

Możesz także wybrać poziom priorytetu swoich zadań, aby uprościć proces decyzyjny, szczególnie podczas pracy.

Ten kalendarz pozwala zapraszać inne osoby do dołączania do wydarzeń i zarządzać ich akceptacją. Możesz także dodawać dokumenty i pliki do wydarzeń na spotkaniu.

W ten sposób będziesz mieć pewność, że nie będziesz musiał wyszukiwać dokumentów tekstowych ani prezentacji przez komputer i zawstydzać się przed publicznością.

  • Pobierz teraz Skuteczna darmowa wersja kalendarza

Wybierz najlepsze oprogramowanie do zarządzania wydarzeniami, aby wydarzenie wolne od bólu głowy!

2)

Jeden kalendarz

najlepsze aplikacje kalendarza dla systemu Windows 10

One Calendar to elegancko ubrana opcja kalendarza, która pozwala wyciągnąć wszystkie kalendarze pod jednym dachem.

Dostępny na telefony komórkowe i komputery z systemem Windows 10, One Calendar jest wysoce konfigurowalny i oferuje mnóstwo atrakcyjnych funkcji.

Jest to centralne miejsce, w którym możesz przeglądać wszystkie swoje kalendarze, takie jak kalendarz Google, kalendarz Exchange, kalendarz Live / Outlook, a także wydarzenia na Facebooku.

Jeden kalendarz umożliwia dodawanie, usuwanie i aktualizowanie terminów w dzień, tydzień, miesiąc i lata.

Niektóre z jego najbardziej atrakcyjnych funkcji obejmują ekran blokady, dostosowywane wsparcie, kafelek na żywo, powiększenie semantyczne, motywy kalendarza oraz łatwe wyszukiwanie, które pozwala szybko wyszukać wszystkie spotkania.

Jednak większość tych funkcji jest dostępna w wersji premium, która kosztuje 4,99 USD.

Jeden kalendarz obsługuje wiele języków, a najlepsze jest to, że nie potrzebujesz połączenia z Internetem, aby wyświetlać spotkania i zarządzać nimi.

Uzyskaj jeden kalendarz ze Sklepu Windows 

3)

Kalendarz nadziei

best_windows_10_calendar_apps_hope_calendar

Kalendarz Hope, dostępny zarówno na urządzenia mobilne z systemem Windows 10, jak i na komputery PC, jest prosty, ale zawiera wiele funkcji spełniających wszystkie potrzeby biznesowe.

Tym, co czyni go jeszcze lepszym, jest fakt, że nie trzeba dostosowywać żadnych ustawień w urządzeniu, ponieważ po prostu integruje się ono z istniejącymi ustawieniami kalendarza i programu Outlook.

Obsługuje kalendarz Google, Office 365, Exchange, Yahoo, Outlook i wiele innych.

Jeśli jednak wolisz nie wyświetlać niektórych kalendarzy z kalendarza Nadzieja, możesz je odfiltrować w ustawieniach kalendarza Nadzieja.

Projekt jest piękny i minimalistyczny. Jest funkcja mapy ciepła, która pokazuje, kiedy jesteś wolny i kiedy jesteś zajęty, podczas gdy piękne duże kafelki pokazują do pięciu spotkań.

Kalendarz nadziei występuje w dwóch wersjach; Darmowa wersja, która jest obsługiwana przez reklamy, a wersja pro bez reklam kosztuje 2,49 USD.

A ponieważ kalendarz nadziei jest projektem długoterminowym, spodziewamy się, że w najbliższej przyszłości zobaczymy więcej ulepszeń i dodatków do kalendarza.

Pobierz Kalendarz nadziei ze Sklepu Windows 

Twórz niepowtarzalne wspomnienia dzięki tym doskonałym narzędziom do kalendarza zdjęć!

4

Mój kalendarz

best_windows_10_calendar_apps_my_calendar

Mój kalendarz jest jedną z najlepszych aplikacji kalendarza dla systemu Windows 10. Aplikacja jest wysoce konfigurowalna i zawiera mnóstwo przydatnych funkcji.

Jest wyposażony w wiele konfigurowalnych opcji widoków kalendarza, co umożliwia łatwe przełączanie między widokami kalendarza, aby zobaczyć różne dni w różnych widokach.

Ponadto jest wyposażony w kilka pięknie zaprojektowanych żywych kafelków do wyboru.

Moja aplikacja Kalendarz jest dostępna w dwóch wersjach; bezpłatne i płatne. Darmowa wersja jest obsługiwana przez reklamy i ma świetne funkcje.

Wersja pro jest wolna od reklam i zawiera dodatkowe funkcje, takie jak zarządzanie zadaniami, ulepszony wewnętrzny kalendarz urodzin i ulepszone widoki kalendarza.

Możesz wypróbować pakiet Pro za darmo przez 5 dni po instalacji aplikacji. Podsumowując, Mój kalendarz to świetna opcja kalendarza dla systemu Windows 10.

Pobierz mój kalendarz z Windows Store

5

Kalendarz Chronos +

best_windows_10_calendar_apps_chronos

Uznany za jedną z najpiękniejszych aplikacji kalendarza dla systemu Windows 10, Chronos Calendar + jest stylowy i oferuje mnóstwo atrakcyjnych funkcji.

Aplikacja jest bogata w funkcje i oferuje synchronizację między wszystkimi kontami kalendarza. Możesz nawet dostosować wygląd kalendarza do swojego stylu.

Wygląd jest czysty z bogatym dostosowaniem kafelków na żywo i wieloma różnymi widokami kalendarza.

Kluczowe funkcje obejmują bogate dostosowywanie kafelków na żywo, inteligentne dodawanie, fazy księżyca i kalendarze zodiaku.

Funkcja inteligentnego dodawania umożliwia zapisywanie szybkich tekstów podczas dodawania nowych zdarzeń, natomiast dostosowywanie kafelków na żywo pozwala zmieniać kolor tła, rozmiar czcionki, a także zawartość, która ma być wyświetlana.

Cena Chronos Calendar + wynosi 2,49 USD i jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Windows 10 i komputery PC.

Pobierz Chronos Calendar + z Windows Store

Sprawdź naszą świeżą listę, aby zainstalować najlepsze oprogramowanie kalendarza dla kobiet do śledzenia swojej płodności!

6

Power Planner

best_windows_10_calendar_apps_power_planner

Power planner to Święty Graal, matka wszystkich aplikacji kalendarza dla studentów.

Aplikacja jest najlepszym narzędziem do planowania zadań domowych dla studentów, zawierającym obliczenia klas oraz funkcje umożliwiające zarządzanie pracą domową i śledzenie zajęć.

Za pomocą konta internetowego Power Planner możesz zarządzać wszystkim z dowolnego miejsca, na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Kalendarz zawiera również inne atrakcyjne funkcje, takie jak kafelek na żywo, synchronizacja online i automatyczne przypomnienia.

Możesz nawet przypiąć kafelek harmonogramu, który pokaże, kiedy i gdzie będzie następna klasa.

Aplikacja płynnie integruje się z kalendarzem Outlook i jest w stanie zsynchronizować wszystko na różnych platformach i urządzeniach.

Power Planner jest dostępny za darmo (z ograniczeniami), ale możesz go zaktualizować, aby odblokować wszystkie funkcje.

Pobierz Power Planner ze Sklepu Windows

Wniosek

Najlepsze aplikacje kalendarza dla systemu Windows 10 wyróżniają się zarówno wyglądem, jak i funkcjami. Mają piękne kafelki na żywo, które można dostosowywać i oferują różne widoki.

Dobrze integrują się również z innymi kalendarzami, umożliwiając przeglądanie ich wszystkich z jednego centralnego punktu.

Nasza lista najlepszych aplikacji kalendarza dla systemu Windows 10 obejmuje aplikacje kalendarza, które zaznaczają wszystkie te pola.

Mamy nadzieję, że w tym artykule znajdziesz najlepszą aplikację kalendarza dla urządzeń z systemem Windows 10.

Powiązane historie do sprawdzenia

  • Jak korzystać z Kalendarza Google w systemie Windows 10
  • Jak dodać konto Gmail do aplikacji poczty i kalendarza Microsoft
  • Najlepsze gadżety na komputer z systemem Windows 10 do pobrania
Link do głównej publikacji